Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (791. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adres yanlıs yazıllmıs duzeltelı epey oldu kılıf gelmedı sınır oldum ya bıde ılk kayıt yaptıranlardanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasif62

quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

Normal asagi ukari.oyle gidiyor yarim saat rr3 dede ekran kisik sayilir %13 falan gidiyor parlakliga gore degisiyor piil durumu :) bazi kullanicilarda sureler abartiliyor sanirim :) bu kadar kisiden bataryayla ilgili yetersiz donusu varken o kadar uzun kulanabilenleri anlamiyorum :)
    Ekleme : edge de ekran basta %30 parlaklikti simdi 1 saattir %0 (hava kapali oldugu icin)kullaniyorum 4 saat 40 dakika oldu sarjdan alali suan %80 galiba butungun kullananlarinnasil kullandigini kesfettim :D bu arada ciddi internet dolasimi yaptim 1,5 saat araliksiz webde gezdim :D

Batarya konusunda bende yorum yapmak isterim, tel.i alalı yaklaşık 1 ay oldu, ben mesai saatlerimde yoğun çalıştığımdan tel.i kurcalayamıyorum, sadece konuşma için kullanıyorum ve şunu söyleyeyim eve gelene kadar ki süre yaklaşık 10 saat telefon %5 den fazla şarj yemiyor. Ekran parlaklığı %60 da ve konuşma süresi 30 dk yı gecmiyor, yemek arasında yaklaşık 20 dk. internete giriyorum. Ama donanımı zorlayan uygulamalarda oyunlar gibi, batarya hızlı boşalıyor, bence bu normal, bu arada bende 3g devamlı açık, kendi adıma şunu söyleyebilirim batarya performansı makul seviyede, mükemmel denebilecek bir batarya olmasada arkadaşlarımda gördüğüm s4 gibi bazı modellerden daha iyi gibi.
     LG G2 ANA KONU

Kullanımınıza bişey diyemem yalnız kalan süre '1006 saat 51 dakika' esprisi hoşuma gitti bir o kadarda şaşırttı
  • arkadaşlar merhaba. bugün 16gb siyah modeline sahip oldum bu cihazın.

ancak bende radyo aktif olarak geldi bu neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker23

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-2.yil-kvk-garantili-lg-g2-adiniza-faturali-acilmamis-kapali-kutu-142576379/detay/

Ne kadar güvenilir?

kvk garantili lg g2 yok diye biliyorum hatta sitesindede goremedım ama yinede secım senın
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilvatandas

arkadaşlar merhaba. bugün 16gb siyah modeline sahip oldum bu cihazın.

ancak bende radyo aktif olarak geldi bu neden olabilir?

Merhaba,

Telefonu kapalı kutu mu aldınız? İkinci el ise rootlu aktifleştirilmiş olabilir veya sıfır ise de donanımsal radyoyu internet radyosu ile karıştırıyor olabilir misiniz?

İlginç bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır aldım telefonu, kutu önümde açıldı. ve radyo da fm radyo. buyrun görüntüsü.

@c_a_l_99

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilvatandas -- 2 Kasım 2013; 3:38:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliklkn

quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Merhaba. İlk sayfadaki ROOT'LU CİHAZLARDA RADYOYU AKTİF HALE GETİRMEK işlemlerini uygulayan var mı? Gerçekten çalışıyor mu? Telefonu sonradan rootsuz hale getirsek bile radyo çalışır mı?

root yapmadanda radyoyu aktif hale getirebilceğiniz bir yöntem var sayfaların içinde bi yerde kaybolmuştu root browser adlı programla oluyor formda bu isimle aratırsanız bulursunuz basit bi işlem

bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını beklemekteyiz cihazı rootlamak istemiyorum da :D

Yok öyle bişey root gerekli sistem dosyasına müdahale etmek için...

İlk sayfada var radyo yu nasıl aktif edeceğini.

Root yapip radyoyu ayarladiktan sonra rootu tekrar kaldirinca radyo kaliyo root yap radyoyu aktif et sonra rootu tekrar kaldi tecrubeyle sabittir

Root nasıl kaldırılıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 1,5 günde (tablet versiyondayım) 509 sayfadan 531'e yükselmişiz. 511'e kadar gelebildim ve sadece unroot ile ilgili bir mesaj gördüm. Tabi cevap gelirse iyi bir bilgi olacak.
    Acaba diğer sayfalarda bundan başka işimize yarayacak herhangi bir bilgi varmıydı? Hepsini okuyacak kadar sabrım kalmadı çünkü.

• quote:

sıfır aldım telefonu, kutu önümde açıldı. ve radyo da fm radyo. buyrun görüntüsü.

@c_a_l_99

Sıfır almış yada Türkiye cihazı almış olamazsınız. Ya yurtdışından gelmiş bir cihazdır yada maalesef kullanılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 2 Kasım 2013; 3:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

sıfır aldım telefonu, kutu önümde açıldı. ve radyo da fm radyo. buyrun görüntüsü.

@c_a_l_99

Sıfır almış yada Türkiye cihazı almış olamazsınız. Ya yurtdışından gelmiş bir cihazdır yada maalesef kullanılmış.

peki eğer durum bunlardan birisi ise bunu başka türlü anlayabilmemin bir yolu var mı cihaz içerisinden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

LG g2 nin 32GB siyah modeli kasımda gelecek diye kim demişti bana yahu gelmedi bir türlü beklemekten çok sıkıldım.Ya 32GB siyah alırım ya da hiç Sanırım başka telefonlara yöneleceğim yakın zamanda

Daha 1 kasım ve kurulan cümle "kim demişti kasımda gelecek diye?" Ne tarz insanlarız anlayamıyorum bazen. Sanki gelmemesinin sorumlusu onu diyen insan. O da bi yerden duymuştur elbet. Ben LG bayisini aradığımda kasım demişlerdi. Daha kasıma yeni girdik el insaf.

Hocam, Kasım ayına gireli tam 21 saat 10 dakika olmuş. Sonra 47 saniye geçince artık yazıp hesap sormuş arkadaş. Ne yani hesap sormasın mı?

• quote:

quote:

quote:

@c_a_l_99

peki eğer durum bunlardan birisi ise bunu başka türlü anlayabilmemin bir yolu var mı cihaz içerisinden?

Eskiden rom versiyonlarında ülkelere ait ibareler bulunurdu. Artık yazmıyorlar sanırım. Samsung'larda da Product Code denen ülke kodunu öğrenme imkanı vardı.
    LG'de sadece rom indirirken, indirme adresinde Türkiye için ATURBK Klasörünü görürsünüz.
    Şu an bakmaya zamanım yok. 4XHD ana konusunda defalarca paylaşılan rom kontrolü yapmak için, en sonuna IMEI numaranızı yazdığınız bir link var. Bu linke IMEI numaranızı ekleyip kontrol ederseniz, adres satırında bu klasörü görebilirsiniz. Yazan isme göre hangi ülkeden geldiğini anlayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OKKO60

Arkadaşlar bu n11 mağazası ne kadar güvenli acaba.Çoğu arkadaşımız buradan alışveriş yapıyor görüldüğü üzere bir sıkıntı yaşanmamış gibi ama yinede içim pek rahat değil.Bluetooth kulaklık almak istiyorum ordan. Sony SBH52 tek orda ucuz ve şu anda stokta sadece 3 adet var.Ne dersiniz güvenerek alabilirmiyim...

N11'in kimin olduğuna bakarsanız, Doğuş Grubu'nu göreceksiniz. Onlara da güvenmiyorsanız, hiçbirine güvenemezsiniz.
    N11 bir portaldır. İçinde mağazalar vardır ve bağımsızlardır. Ödeme N11'in kasasına yapılır ve sizin onayınızla satıcıya aktarılır. Tüketici haklarınızdan sonuna kadar yararlanırsınız. v.s v.s

• nkA kullanıcısına yanıt
    Teknosa stoklarına girdi 32GB Beyaz, Maltepe Carrefour dan arkadaşa aldırdım bir tane. Teknosa larda var, arayıp hangi mağazalarında olduğunu öğrenip alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphtec

Üstad duvarkağıdına bayıldım..
    mümkünse alabilir miyim?

Al hocam :D
     LG G2 ANA KONU

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Marketteki lg home temalarini deneyen oldumu gayet guzel
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

Link varmı

Google playe gloss lock circles lghome yaz o

• Kitkat 4.4 nezaman gelir bizim tele bilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: erenmete

Kitkat 4.4 nezaman gelir bizim tele bilen varmi

Ölmeden görürüz insallah kitkatı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aliklkn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Merhaba. İlk sayfadaki ROOT'LU CİHAZLARDA RADYOYU AKTİF HALE GETİRMEK işlemlerini uygulayan var mı? Gerçekten çalışıyor mu? Telefonu sonradan rootsuz hale getirsek bile radyo çalışır mı?

root yapmadanda radyoyu aktif hale getirebilceğiniz bir yöntem var sayfaların içinde bi yerde kaybolmuştu root browser adlı programla oluyor formda bu isimle aratırsanız bulursunuz basit bi işlem

bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını beklemekteyiz cihazı rootlamak istemiyorum da :D

Yok öyle bişey root gerekli sistem dosyasına müdahale etmek için...

İlk sayfada var radyo yu nasıl aktif edeceğini.

Root yapip radyoyu ayarladiktan sonra rootu tekrar kaldirinca radyo kaliyo root yap radyoyu aktif et sonra rootu tekrar kaldi tecrubeyle sabittir

Root nasıl kaldırılıyor?

Supersu uygulamasi ayarlar>unroot islem tmm

• Arkadaşlar ben biraz arastirdim ve lg g2 mhl yerine slimport teknolojisi kullanıyormuş. Simdi ben bir tane mini usb to hdmi kablo alsam görüntüyü aktaramaz mıyım? Ayrica ben tele fare, klavye ve usb bellek takarak ekranda gostermek istiyorum. Bunları tek tek destekliyor peki hepsini birden yapabilecegim bir aparat var mı yoksa niye yok ve nasil bir cozum bulabiliriz

Cevaplar icin simdiden tesekkurler

Not: 2.26 4 cekirdek islemcili ve laptoptan daha pahali bu telefon icin bunlari istemek bence abartı degil.
    Bir de tel cok ısınıyor yok mudur bunun bir çaresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ollcay -- 2 Kasım 2013; 9:23:10 >
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.