Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cihazı aldığım Teknosa çalışanına da mesaj attım. O da benzer bir cevap vermişti.

Gerçi ben de öyle düşünmüştüm; çünkü BTK'da kayıtların geç işlendiğini biliyordum. Bunlar da büyük olasılıkla bayram tatilinde gelen parti olduğundan böyle bir gecikme olmuştur diye düşündüm.

Ancak yine de insanın aklında bir "acaba" kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyfetop

Arkadaşlar xperia z1 in album ve walkman uygulamasını paylaşıyorum ilgilenenler indirebilir. malum g2 nin müzik player uygulaması biraz fazla basit ilginizi çekebilir.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2468566
    bence ikiside çok hoş :)

Merhaba walkman uygulamasini yukledim ancak
    Ekrana tam sigmadi sizde de boylemi? Bu bizim sanal tuslarin altinda kaliyor programin play tuslari nasil cozeriz bunu?
     LG G2 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu quick window kilifa uyuz oldum. Kapanmiyor dogru durust, ekran aciliyor surekli. Sorun benim kiliftami

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Marketteki lg home temalarini deneyen oldumu gayet guzel
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

hocam bu google markettemi yoksa lg smart world damı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CesuRRR06

arkadaşlar mobil veride vıdeo ızleyemıyorum cooooooook onemlı bı durum bu sorunun cozumunu bılen varmı lutfeeeen?

Takılma oluyorsa onu kastediyosan bildirim çubuğunda ki veri ye uzun baş ve ağ modu nu otomatik yap böylece daha hızlı internete baglanirsin takılma olmaz rahatça izlersin videoları ve internet paketinde desteklemesi lazım bu arada internetin yavaş olmaması lazım

• @car_26 , @aboxzux , @Press_Play_On_Tape , teşekkürler arkadaşlar.

@koyar olm telefonda kesinlikle kasma, ısınma yaşamadım. sadece ram değerleri ile ilgili sordum. arkadaşlar da yardımcı oldular sağolsunlar.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Nexusun ülkemize gelmesi aralık sonlarını bulabilir diyor ana sayfadaki video da...Acaba diyorum Google global çapta telefonu satışa hazır hale getirmeden 4.4. dağıtımına izin verir mi?
  • Orijinalden alıntı: Google

Orijinalden alıntı: eyfetop

Arkadaşlar xperia z1 in album ve walkman uygulamasını paylaşıyorum ilgilenenler indirebilir. malum g2 nin müzik player uygulaması biraz fazla basit ilginizi çekebilir.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2468566
    bence ikiside çok hoş :)

Merhaba walkman uygulamasini yukledim ancak
    Ekrana tam sigmadi sizde de boylemi? Bu bizim sanal tuslarin altinda kaliyor programin play tuslari nasil cozeriz bunu?

Ayarlar-ekran- en alt kısımda görünüm oranı düzeltmesi var orayı tıklayın ve ordaki listeden walkmanı işaretleyin,düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 2 Kasım 2013; 0:09:10 >
  • Sizdeki quick window kilifta tam kapanmama sorunu varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ZAViRA

Sizdeki quick window kilifta tam kapanmama sorunu varmi

Ben kullanmadan sattım,kapaklı kılıf bana hiç kullanışlı gelmiyor.Ama tamamen kapanmadığına dair enaz 50 tane mesaj yazılmıştır.Yani çoğu tam kapanmıyor,belki zamanla biraz daha iyi kapanacaktır yada bilerek öyle yapmışlardır.
  • Öncelikle merhaha. 2 gün içinde Lg g2 alıp aranıza katılıcam fakat 16gb siyah bulamıyorum hiçbir yerde bi bimekste var oda garantisi hakkında bilgi verilmemiş garantisi paralel ise almayacağpım paralel olmayan siyah satan bi yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CesuRRR06

arkadaşlar mobil veride vıdeo ızleyemıyorum cooooooook onemlı bı durum bu sorunun cozumunu bılen varmı lutfeeeen?

Cep telefonundanhttp://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html adresine girin. Android for 4.0 listesinden en güncel olan apk'yı indirip kurun...
  • yarın büyük ihtimal note 2 den g2 32 gb a geçicem batumdan alıcam hadi bakalım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Ankara'da elden kaliteli bir ekran koruyucu almak istiyorum bildiğiniz bir yer var mı? Onun dışında kargoyla Steinheil falan da alabilirim ama hiçbir yerde bulamadım. Eğer bu başlıkta yazıldıysa kusura bakmayın gözümden kaçmış
  • 32 GB ları nasıl bulucaz ? Ayıp valla ya.. Kaç aydır 32 gb bekliyoruss
  • quote:

Orijinalden alıntı: riffraff

Arkadaşlar merhaba. Ankara'da elden kaliteli bir ekran koruyucu almak istiyorum bildiğiniz bir yer var mı? Onun dışında kargoyla Steinheil falan da alabilirim ama hiçbir yerde bulamadım. Eğer bu başlıkta yazıldıysa kusura bakmayın gözümden kaçmış

Ebay de bir satıcı var. Koreden bana 6 günde slim armor geldi.Steinhell de satiyor istersen oradan al.

• quote:

Orijinalden alıntı: joker23

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-2.yil-kvk-garantili-lg-g2-adiniza-faturali-acilmamis-kapali-kutu-142576379/detay/

Ne kadar güvenilir?

adamın nick ine tıklayın, yorumlar var bi dünya, bence gayet güvenilir duruyor az baktım gerçi ama, detaylı okuyun, neler satmış, pahalı ürün satışlarında durum nedir gibilerinden, sonra içiniz rahat alın derim. çok iyi fiyat, imei vs olaylarını sorun, lg türkiye garantili mi nedir gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XrDr

quote:

Orijinalden alıntı: western-digital

Merhabalar aranıza bugün 16GB siyah G2 ile katıldım.
    soru;
    1- ekran parlaklığı otomatikteyken bazen ekran hızlı şekilde aydınlığı azalıp çoğalıyor sizde de böyle mi?
    2- daha çok whatsapp olmak üzere mezaj yazarken birden kamera, ayarlar ya da web tarayıcı açılıyor kendi kendine?

Bilgilendiriseniz sevinirim.

Sanırım senin telefonunda da benim yaşadığım sorunun bir benzeri var
    http://youtu.be/2QL81l0wkwg

Yok benimki böyle değil. Ama durum kötü bu şekilde olursa :( acilen servis gibi görünüyor belki bir factory reset işe yarar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

Normal asagi ukari.oyle gidiyor yarim saat rr3 dede ekran kisik sayilir %13 falan gidiyor parlakliga gore degisiyor piil durumu :) bazi kullanicilarda sureler abartiliyor sanirim :) bu kadar kisiden bataryayla ilgili yetersiz donusu varken o kadar uzun kulanabilenleri anlamiyorum :)
    Ekleme : edge de ekran basta %30 parlaklikti simdi 1 saattir %0 (hava kapali oldugu icin)kullaniyorum 4 saat 40 dakika oldu sarjdan alali suan %80 galiba butungun kullananlarinnasil kullandigini kesfettim :D bu arada ciddi internet dolasimi yaptim 1,5 saat araliksiz webde gezdim :D

Batarya konusunda bende yorum yapmak isterim, tel.i alalı yaklaşık 1 ay oldu, ben mesai saatlerimde yoğun çalıştığımdan tel.i kurcalayamıyorum, sadece konuşma için kullanıyorum ve şunu söyleyeyim eve gelene kadar ki süre yaklaşık 10 saat telefon %5 den fazla şarj yemiyor. Ekran parlaklığı %60 da ve konuşma süresi 30 dk yı gecmiyor, yemek arasında yaklaşık 20 dk. internete giriyorum. Ama donanımı zorlayan uygulamalarda oyunlar gibi, batarya hızlı boşalıyor, bence bu normal, bu arada bende 3g devamlı açık, kendi adıma şunu söyleyebilirim batarya performansı makul seviyede, mükemmel denebilecek bir batarya olmasada arkadaşlarımda gördüğüm s4 gibi bazı modellerden daha iyi gibi.
     LG G2 ANA KONU

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.