Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (779. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler android 4.3 surumu ne zaman verilecek telefonlarimiza? Herhangi bir bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanmet

Büyük ihtimal Ekran koruyucular PM den ulaşan arkadaşa gidecek ama kendisi getirtmek isteyen olursa diye bilgi vereyim,

Ekran koruyucu parlak çok fazla iz kalmamakla beraber(sanırım akıllı kapakta temizliyor) yandan bakınca belli belirsiz lekeler görülüyor. Leke tutmayan parlak görmedim zaten ama ya ellerim kuru ya da gerçekten fazla iz kalmıyor, telefonu aldığım yer mat takmıştı bunu takınca resmen ekran kendine geldi. Önceki de bu da tamamen kavramıyor yanlarda ve altta üstte biraz boşluk var. Yanlar kavisli zaten sulu tipler dışında tamamını sarmaz havada kalacaktır yoksa.

pm attım
  • 3G ve antivirus acik olmasina ragmen sarjimi hic etkilemedi diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuzikielli

arkadaşlar spigen kılıf alıp kullanan var mı nasıl güzel mi? sizce beyaza hangisi daha güzel gider?

http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Case-Slim-Armor-Metal-Slate,PR-396.html

Ben aldım, aşırı kaliteli resimlerdekinden daha güzel ama telefonu kalın gösterdi o yüzden biraz soğudum fakat koruma konusunda sanırım bunun üstüne aşka bir kilit yoktur telefonu tank gibi yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

yok hocam aynı batarya 3g bataryayı daha hızlı bitiriyor sadece büyük ihtimal ben akşama %70 - 75 şarj kalacak şekilde eve dönerim mevzu şu cihaz şarjda fazla kalınca daha yavaş pili bitiyor gibime geldi normalde bu günkü yaptıklarımı yaptığımda % 10 nu gitmiş oluyordu telefonun bana mantıksız geliyor ama ne zaman şarjda cihazı uzun süre tutsam bu şekilde oluyor

Normalde zaten full olunca çekmiyorum ben de.Çünkü size öyle gelmiyor öyle oluyor.Şarj full dedikten sonra 15-30 dk.daha tutuyorum ben telefonu vaktim varsa.
  • arkadaştan ödünç alıp birkaç saat kullandım, piyasanın en iyilerinden biri olmuş bence, ayrıca o butonları arkaya atmak da süper fikir, neden daha önce kimse buna cesaret edemedim şaşırıyorum
  • G2 şu an en uygun nereden alınabilir arkadaşlar? Bimeks'e bakmayı düşünüyorum hediye çeki varmı web sitesinde göremedim. 16 gb almayı düşünüyorum siyah mı beyaz mı karar veremedim, beyaz telefon hiç kullanmadım ama G2 nin iki modeli de gözüme hoş görünüyor

@grolof
    Bir de grolof hocam size sorum olacak. Şu an Xperia Z kullanıyorum cihazımdan memnunum tek derdim batarya süre olarak bana yetmiyor, sırf akşamı çıkartabileyim diye 2G modunda kullanıyorum. Siz her iki cihazı da kullanan birisi olarak Xperia Z yi satıp G2 almam (arada zarar ediyorum doğal olarak) değer mi? yorumunuzu bekliyorum.
  • saolsun telefonlar susmuyorki en sonunda düşürdüm şarjı telefon görüşmeleri biraz uzayınca dayanamadı telefon şu anki durum şu şekilde belkide dediğiniz gibi olabilir düşmüyor düşmüyor sonra hızlı düşüyor

LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorix -- 1 Kasım 2013; 12:56:22 >
  • quote:

yok hocam aynı batarya 3g bataryayı daha hızlı bitiriyor sadece büyük ihtimal ben akşama %70 - 75 şarj kalacak şekilde eve dönerim mevzu şu cihaz şarjda fazla kalınca daha yavaş pili bitiyor gibime geldi normalde bu günkü yaptıklarımı yaptığımda % 10 nu gitmiş oluyordu telefonun bana mantıksız geliyor ama ne zaman şarjda cihazı uzun süre tutsam bu şekilde oluyor

dediğiniz imkansız bir durum yeni nesil cihazlarda batarya full doldugu zaman elektirikten aldıgı guc otomatık olarak kesılır yanı %100 de 36 saatte kalsa kapasıtesınden fazla dolduramaz yada bu pilin bitiş hızını etkıleyemez laptoplar telefonlar aynı cesıt pılı kullanır aynı mantıkla sarj yada desarj olurlar cihazınızda yazılımsal yada donanımsal bir problem olduğunu düşünüyorum donanımsal olma ıhtımalı bıraz urkutucu acıkcası cunku bataryaların patlama rıskı dusukte olsa vardır ama sorun yazılımsalda olabılır mesela bada platformlu wave 2 telefonumda sarj yuzde 90 ken bataryayı cıkarıp takınca sasrj yuzde 20 lere dusuyodu sonra yavas yavas yukselıyordu bazen yuzde 60 ken bı uygulama actıgım an yuzde 25 lere dusuyordu bu sorun yazılımsaldı
  • arkadaşlar google playda tusları gizleme programı neydi bulamadım
  • bencede imkansız geliyor ama kullanım ortada normalde bu şekilde kullandımmı %10 gidiyordu bi kaç gün daha bu şekilde deneyim bakıyım bi fark olcakmı telefonda normalde dolunca şarjdan çekip kullanmaya başlıyordum 10 dk da % 1 gidiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

arkadaşlar google playda tusları gizleme programı neydi bulamadım

gmd root istiyor yanlız
  • Beyler lg g2 im geldi yalnz kafama birsey takildi urunun faturasi yannda geldi kutudan garanti belgesi cikmadi kaseli filan samsung s3 de vardi mesala lg de yokmu garanti belgesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorix kullanıcısına yanıt
    4 saat acık wifi acık telefon gorusmesı whatsapp ınternette gezınme cıhaz sarjı %100 olarak kalıyo yanlıs anlamadım demı ben?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodyear41

Beyler lg g2 im geldi yalnz kafama birsey takildi urunun faturasi yannda geldi kutudan garanti belgesi cikmadi kaseli filan samsung s3 de vardi mesala lg de yokmu garanti belgesi

garanti belgesi kullanma kılavuzunun arka sayfasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyigit55

4 saat acık wifi acık telefon gorusmesı whatsapp ınternette gezınme cıhaz sarjı %100 olarak kalıyo yanlıs anlamadım demı ben?

evet şu anki durumum o şekilde şu an 5 saat oldu % 3 yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OBJECTIVE

quote:

arkadaşlar bütün forumu okudum nerdeyse benimki gibi çıtırtı sesi veren yeri görmedim, ahanda kırmızı çizgili yere basınca çıt çıt diye ses geliyor var mı başka arkadaşlarda böyle bir durum?
     LG G2 ANA KONU

Benim de o civardan geliyor ve telefonun alt kısmından da geliyor. Tuşların ordan gelmiyor. Pek kafaya takmayın bence

evet benimde tek ses gelen yer burası başka bir yerde yok

var mı üstatlar benim gibi problemi olan başka önemsiz gibi gözüksede çok can sıkıyor gerçekten:(

evet arkadaşlar telefonu kliksa ya gönderiyorum daha önce bu site ile alışveriş yapan var mı değişim süreci nasıl işler yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler android 4.3 surumu ne zaman verilecek telefonlarimiza? Herhangi bir bilgisi olan var mi?

4.3 gelmeyecek büyük ihtimalle. Sabah bi arkadaş paylaşmıştı direkt 4.4 gelceği hakkında...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyigit55

evet şu anki durumum o şekilde şu an 5 saat oldu % 3 yedi

3g ile wifi için dediğiniz 3g nin sarjı daha cabuk goturdugu konusuna bende katılıyorum ozellıkle ulkemızde stabıl olmayan sureklı artıp azalan sınyallerden kaynaklanıyo bu durum ama wifi da hatrısayılır derecede harcıyo bataryayı bu durum cok tuhaf geldı bana durum devam ederse telefonunuzu sıfırlamanızı hala devam ederse servise ugramanızı onerırım cunku buna normal bı durum dıyebıcek bırı oldugunu sanmıyorum keske normal bır durum olsa bu durum
  • 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.