Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (776. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozdenor

arkadaşlar 16 ve 32 gb modellerde ne kadarlık bir alana uygulama yükleyebiliyoruz. bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz? dahili depolama alanlarını sormuyorum. uygulama yükleme alanını soruyorum.

şimdiden teşekkürler.

16 lik g2 de 10.5 32 liklerde 24. GB kalıyor yani diyer teller gibi 2 bölünme yok direk verdiklerim üzerine yükleniyor bölme yok bu telde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

Reklamdaki gibi degilde akilli moda alip telefonun kamera kismni yuzunuza cevirip kafa sabip telefonu saga sola goturdugunuzde sanki lens sizi izliyor gibi oluyor.

lens bizi izlemez :) ama elini lense yakınlaştırıp uzaklaştırırsan lensin ileri geri odaklamak için yaptığı hareketi görebilirsin :)

bu arada kamera makroda iyi çekmiyor netlemiyor diyenler için birkaç fotoğraf çekmiştim bunları paylaşmak istedim.

kumanda ve klavye işyerimde floresan ışık altında çekildi

kuruyemişler evde akkor ışık altında gece çekildi

parmak yine işyerinde beyaz floresan altında çekildi

bi telefon lensi için oldukça başarılı çekimler ;)

linklere tıklayarak tam boy görebilirsiniz

https://store.donanimhaber.com/7e/f5/49/7ef5494f8173f3aba36043212e8d7723.jpg
    https://store.donanimhaber.com/e4/1a/0b/e41a0bcb89259cbd817797287ef3ee40.jpg
    https://store.donanimhaber.com/26/e0/00/26e00031dd1eb68b02502bbe5ab62601.jpg
    https://store.donanimhaber.com/b8/e5/ff/b8e5ffd44b6872557f52514768f33b02.jpg

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi_80 -- 1 Kasım 2013; 10:16:06 >
  • gamegu G kullanıcısına yanıt
    mesajlarda adres falan olduğunda sağ en altta mavi bir tuş çıkıyor videodan görebilirsiniz direk adrese gidiyor note 3 teki gibi
  • fataleagle kullanıcısına yanıt
    Hayır telefonun kendi ayralrından hizmetleri durdur diyorsun yine aynı şekilde telefonun RAM boşaltma Widgetını kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OBJECTIVE

quote:

arkadaşlar bütün forumu okudum nerdeyse benimki gibi çıtırtı sesi veren yeri görmedim, ahanda kırmızı çizgili yere basınca çıt çıt diye ses geliyor var mı başka arkadaşlarda böyle bir durum?
     LG G2 ANA KONU

Benim de o civardan geliyor ve telefonun alt kısmından da geliyor. Tuşların ordan gelmiyor. Pek kafaya takmayın bence

evet benimde tek ses gelen yer burası başka bir yerde yok

var mı üstatlar benim gibi problemi olan başka önemsiz gibi gözüksede çok can sıkıyor gerçekten:(

Arkadaslar yarin telefonu aldigim yere yani kliksaya degisim icin gondericem bakalim nasil bir surec bizi bekiyor insallah cok beklemeyiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisaglam

Selam

3G açıkken Google play uygulama güncelleme, Facebook bildirim ve foursquare bildirimler almıyor...
    Play ile ilgili "sadece wifi ile guncelle" seçeneği ni kaldırıp ortadaki her zaman güncelle seçeneğini aktif ettim. Yinede olmuyor "güncelleme hata oluştu (495) hata" kodu veriyor...

Ne zaman 3G yi kapatıp wifi ı açınca herşey normale dönüyor Facebook, foursquare bildirimler alıyorum plâyı güncelleme ye başlıyor..

Durum hakkında bilgisi olan var mı? Tel de hiç bir ilave yapmadım root rom vs.

Edit. Imla ek bilgi

hat avea ise mobil şebekelere gelin apn lerde avea internet seçili olacak ve dolaşımdayen veri hizmetlerine bağlanı seçip denermisiniz
  • Mrhaba arkadaslar lg g2 16gb araniza katildim.beyaz renk telefon cok güzel ve akıcı donma takılma asla yok face.twiter.instagram.whatsap gazeteler ve bir kac oyun yukledim cihaz gayet stabil sorun dedikleri gıcırtı olayi bndede var ama zorlamaya ne gerek var teli kasinca arkasina bastirinca oluo ama bnce önemsiz. Kamera da odaklama sorunu da var 1 sn bekleyince odaklio yazilimla düzelir die düşünüorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamegu

Telefonu yeni alan arkadaşlar için bir kaç ipucu vereyim.

--Arkadaşlarınızdan gelen mesajlara ayrı ayrı arak tema ve baloncuk yapabilirsiniz.
    --Mesaj gönderiminizi ileri bir saat ve tarih için programlayabilirsiniz. (Örneğin gelecek hafta 8 arkadaşınızın doğum günü var. Her birine yazdığınız mesajı o gün 12.00'da otomatik gönderebilirsiniz.)
    --Sadece ana ekrana değil kilit ekranına da widget koyabilirsiniz.
    --Led ışığını arkadaşlarınız için farklı renklerde ayarlayabilirsiniz.
    --Quick Remote'da kendi kumandanızı okutabilirsiniz.

vb..

-Led ışığını arkadaşlarınız için farklı renklerde ayarlayabilirsiniz.

Led ışığını atayamadım gerçi atamaya kalkasam led yerine ekrana bakarım kim aramış diye, ayrıca iyi bir hafızaya ihtiyacta var acaba o led'i kime ayarlamıştım gibi

Remote olayı evet güzel ama 5+1 microlab ses sistemi var kumanda olarak ayarlayamadım ( Fikriniz varsa söyleyebilirmisiniz arkadaşlar ) LG 32la620s cihazımı tam kontrol edebiliyorum

Dikkatimi çeken bir husus var oda ekran gözü gözümüz açık kaldığı süresince ekranda açık kalacak bu tiki işaretledim.cihazda işlem yaparken simge çıkıyor ama yinede ekranı kapatıyor algılama sorunu var sanırım
  • mak06 M kullanıcısına yanıt
    mesela samsung s2 de dahili hafızası 8 gb. bunun sadece 2 gblık kısmına uygulama yüklenebiliyordu. G2 de böyle bir durum yokmu. verilen 16 (10.5) ve 32 (24) GB lık alanlara uygulamalarımızı yükleyebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdenor -- 1 Kasım 2013; 10:26:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodyear41

Mrhaba arkadaslar lg g2 16gb araniza katildim.beyaz renk telefon cok güzel ve akıcı donma takılma asla yok face.twiter.instagram.whatsap gazeteler ve bir kac oyun yukledim cihaz gayet stabil sorun dedikleri gıcırtı olayi bndede var ama zorlamaya ne gerek var teli kasinca arkasina bastirinca oluo ama bnce önemsiz. Kamera da odaklama sorunu da var 1 sn bekleyince odaklio yazilimla düzelir die düşünüorum.

ben bu sorunun yazılımla düzeleceğini sanmıyorum çünkü kamera odaklarken lens ileri geri hareket ediyor, lensin bu hareketinin yazılım hızlandıramaz sonuçta. bence bu bir sorunda değil lensin ileri geri hareket etmesi DSLR ve Compakt makinalardaki gibi yapması daha güzel yazılımla odaklamya ziyade daha kesin sonuç verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinvatansever

quote:

Orijinalden alıntı: gamegu

Telefonu yeni alan arkadaşlar için bir kaç ipucu vereyim.

--Arkadaşlarınızdan gelen mesajlara ayrı ayrı arak tema ve baloncuk yapabilirsiniz.
    --Mesaj gönderiminizi ileri bir saat ve tarih için programlayabilirsiniz. (Örneğin gelecek hafta 8 arkadaşınızın doğum günü var. Her birine yazdığınız mesajı o gün 12.00'da otomatik gönderebilirsiniz.)
    --Sadece ana ekrana değil kilit ekranına da widget koyabilirsiniz.
    --Led ışığını arkadaşlarınız için farklı renklerde ayarlayabilirsiniz.

vb..

-Led ışığını arkadaşlarınız için farklı renklerde ayarlayabilirsiniz.

Led ışığını atayamadım gerçi atamaya kalkasam led yerine ekrana bakarım kim aramış diye, ayrıca iyi bir hafızaya ihtiyacta var acaba o led'i kime ayarlamıştım gibi

Remote olayı evet güzel ama 5+1 microlab ses sistemi var kumanda olarak ayarlayamadım ( Fikriniz varsa söyleyebilirmisiniz arkadaşlar ) LG 32la620s cihazımı tam kontrol edebiliyorum

Dikkatimi çeken bir husus var oda ekran gözü gözümüz açık kaldığı süresince ekranda açık kalacak bu tiki işaretledim.cihazda işlem yaparken simge çıkıyor ama yinede ekranı kapatıyor algılama sorunu var sanırım

benim lg pro nun akıllı videosu da öyleydi. galiba tutuş açısı önemli....
    uzaktan kumandayı okuturken bende de ok dediği halde kumanda etmeyen tuşlar oluyor...
    led ışığını atamak için kişiyi seçtiğinizde önce düzenle demeniz gerekiyor, isim, telefon vb.. düzenleme ekranına geldiğinde renk atayabiliyorsunuz. Gerçi bu led ışığı g pro da dha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scinar

mesajlarda adres falan olduğunda sağ en altta mavi bir tuş çıkıyor videodan görebilirsiniz direk adrese gidiyor note 3 teki gibi

hayret bende öyle bir şey çıkmıyor
    ondan dikkatimi hiç çekmemiş...
  • gamegu G kullanıcısına yanıt
    peki diğer yazdığınız özellikleri nasıl yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

O kadar fotoğraf çektim e-posta, forum ortamı ve usb üzerinden paylaştım exif bilgisi olmayan fotoğrafım olmadı; İstiklal Caddesinde yürürken çekip o an yolladığını iddia eden
    birinin aynı anda fotoğrafı usb'den bilgisayara atıp öyle yolladığını mı söylüyorsunuz yani? Siz kimsenin avukatlığını yapmayın bence, itirazı olan kendi dile getirir, önceki mesajınızı
    da görmemiştim.
    Bir sakıncası olmazsa G2'nizle çetktiğiniz bir fotoğrafı yollar mıısnız, şu an boş bir yeri çekerek de yollayabilirisiniz?

profilimi tıklayın exif bilgili fotoğraflar mevcut
  • Iphone 5 Makro Çekimi

LG G2 ANA KONU

LG G2 Makro Çekimi

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi_80 -- 1 Kasım 2013; 10:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scinar

peki diğer yazdığınız özellikleri nasıl yapabiliriz

Kilit ekranına widget koymak için kilit ekrandayken
    ekrana dokunun kilidi açmayın
    sonra yukarıdaki saate tıklayıp elinizi sağa doğru sürükleyin
    büyük bir + işareti gelecektir. oraya tıklayarak istediğiniz widgeti ekleyebilirsiniz

led için kişiyi düzenle dedğinizde led ışığını değiştirebilirsiniz.

Mesaj yazarken alttaki menu sanal tuşu ile gönderim zamanını ayarla seçeneği geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdenor

mesela samsung s2 de dahili hafızası 8 gb. bunun sadece 2 gblık kısmına uygulama yüklenebiliyordu. G2 de böyle bir durum yokmu. verilen 16 (10.5) ve 32 (24) GB lık alanlara uygulamalarımızı yükleyebiliyor muyuz?

Evet kısıtlama olmuyor bu telefon da
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: alisaglam

Selam

3G açıkken Google play uygulama güncelleme, Facebook bildirim ve foursquare bildirimler almıyor...
    Play ile ilgili "sadece wifi ile guncelle" seçeneği ni kaldırıp ortadaki her zaman güncelle seçeneğini aktif ettim. Yinede olmuyor "güncelleme hata oluştu (495) hata" kodu veriyor...

Ne zaman 3G yi kapatıp wifi ı açınca herşey normale dönüyor Facebook, foursquare bildirimler alıyorum plâyı güncelleme ye başlıyor..

Durum hakkında bilgisi olan var mı? Tel de hiç bir ilave yapmadım root rom vs.

Edit. Imla ek bilgi

hat avea ise mobil şebekelere gelin apn lerde avea internet seçili olacak ve dolaşımdayen veri hizmetlerine bağlanı seçip denermisiniz

Eksik olmayin cok mantikli su an denemedeyim...
  • s3 mini kullaniyorum ama kullanimima yrtmiyor. sarji bana yarim gun gidiyor. bunu alirsam iki kati yani tam gün gider mi.

almayi dusunuyorum 16 ve 32 gbliklatin fiyati ne ve imzamda bulunan bir siteden olursa ordan almayi düşünüyorum. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: esoid

s3 mini kullaniyorum ama kullanimima yrtmiyor. sarji bana yarim gun gidiyor. bunu alirsam iki kati yani tam gün gider mi.

almayi dusunuyorum 16 ve 32 gbliklatin fiyati ne ve imzamda bulunan bir siteden olursa ordan almayi düşünüyorum. .

alnındamı yazıyor arkadaşım nasıl kullandığın ne demek tam gün gider mi biz ne bilelim sen nasıl kullanıyorsun
  • 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.