Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (775. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavvrick

hocam şarj döngüsüne dikkat et %15 olmadan şarj etme şarj dolunca hemen çıkarma biraz bekle 1 saat kadar .. şarjı dolmadan sakın çıkarma ... üreticiler her ne kadar bunlara gerek yok deseler de çok daha iyi gidiyor batarya ... birde tüm hizmetleri durdur. Ram boşalt sürekli .. farkı görüceksin ..

tüm hizmetleri durdururken ve ram boşaltırken bir uygulama kullanıyor musunuz?
  • Bu telefonu almayı düşünüyorum ama Türkiye'ye bi daha gelmeyecek gibi duruyor :) Android kit kat güncellemesi gelecek mi g2'ye?

Edit: Sorunun cevabı yazıyormuş kusura bakmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 1 Kasım 2013; 9:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGboys

merhabalar,

Bana önerebilceginız numarık (t9 tarzı) klavye var mı? Lg nın numarık klavyesını kullanıyorum ama alternatıf arıyorum.

Saygılar.

Sadece 3 mesaj yukarda yazmışım TouchPal x diye.. istediğiniz şu aşağıdaki gibi değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralpt

quote:

Orijinalden alıntı: LGboys

merhabalar,

Bana önerebilceginız numarık (t9 tarzı) klavye var mı? Lg nın numarık klavyesını kullanıyorum ama alternatıf arıyorum.

Saygılar.

Sadece 3 mesaj yukarda yazmışım TouchPal x diye.. istediğiniz şu aşağıdaki gibi değil mi?

evet aradığım o tarz klavye. Deneyecegim.

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Batarya ikonun simgesini nasıl değiştirebilirm custom rom yükelemeden ? yuvarlak oluyor ya ondan yapmak istiyorum :D

Evet değişiyor hatta senin istedin gibi oluyor ve batarya yüzdesi içinde

Nasil yapicaz bu isi ??

öyle bir şey varsa neden yazmıyorsun?
  • arkadaşlar text link i çalıştırabilen var mı ?
  • şekil olmuş bu arada bilmeyenler varsa klavyesinde kaydırarak yazma varmış g2 nin ben yeni farkettim samsungtaki gibi parmağınızı hiç kaldırmadan kaydırarak yazabiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

arkadaşlar telefonu pc ye bağladığımda şarj olsun istemiyorum .. pc bağlantısından sadece veri aktar kısmını seçiyorum ama yinede şarj oluyo "yavaş şarj " diye bir şey çıkıyor.. ben hiç şarj almasın istiyorum bunun bir yolu var mı ?

Bende ayni dertten muzdaribim. Hatta ilk bir, iki defa taktigimda; telefonda islem bittikten sonra menude telefonu b.sayardan ayirabilirsiniz diye ibare cikiyordu. Artik hem yavas sarj ediyor menusu var. Ayrica telefondan islem bittikten sonra kabloyu direk cekmek zorunda kaliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Telefon Teknosa'nın stoklarında tekrar göründü

16 GB

http://www.teknosa.com/urunler/125071105/lg-802-g2-16gb-white-akilli-telefon

32 GB

http://www.teknosa.com/urunler/125071103/lg-802-g2-32gb-white-akilli-telefon

Yeni gelen 32 GB larda gıcırtı sorunu olacak mı çok merak ediyorum...

• Telefonu yeni alan arkadaşlar için bir kaç ipucu vereyim.

--Arkadaşlarınızdan gelen mesajlara ayrı ayrı arak tema ve baloncuk yapabilirsiniz.
    --Mesaj gönderiminizi ileri bir saat ve tarih için programlayabilirsiniz. (Örneğin gelecek hafta 8 arkadaşınızın doğum günü var. Her birine yazdığınız mesajı o gün 12.00'da otomatik gönderebilirsiniz.)
    --Sadece ana ekrana değil kilit ekranına da widget koyabilirsiniz.
    --Led ışığını arkadaşlarınız için farklı renklerde ayarlayabilirsiniz.
    --Quick Remote'da kendi kumandanızı okutabilirsiniz.

vb..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

Bilgiler için teşekkürler, denedim sorun çözüldü.
    Benim fikrim ana konu dışında soru cevap şeklinde bir başlık olması,ilk mesajın yaşanan sorunlar ve çözümleri ile ilgili tüm bilgileri içermesi.
    Ana konu faydalı ancak sorun dışında bir çok sohbet mesajı mevcut,bir cevabı bulabilmek için 30-40 sayfaya göz gezdirmek gerekiyor.

+11111 :)

süper olur. ben hide soft key prog bulmak için saatlerimi harcadım :(
  • Reklamdaki gibi degilde akilli moda alip telefonun kamera kismni yuzunuza cevirip kafa sabip telefonu saga sola goturdugunuzde sanki lens sizi izliyor gibi oluyor.

• gamegu G kullanıcısına yanıt
    bu özellikleri nasıl kullabiliriz ayrıntılı bilgiler var mı birde text link i kullanabiliyomusunuz
  • Kullandigim telefonlarda foto cekimleri benim icin onemlidir. Dun telefonla cektigim fotolari 10 ad. 13x18, iki adet 18x24 baski yaptirdim. Sonuclar harika. Baski yapan kisi bile telefondan boyle fotolar cikmasina şaşirdi. Telefonu gormek ve bakmak istedi.

• arkadaşlar 16 ve 32 gb modellerde ne kadarlık bir alana uygulama yükleyebiliyoruz. bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz? dahili depolama alanlarını sormuyorum. uygulama yükleme alanını soruyorum.

şimdiden teşekkürler.
  • Selam

3G açıkken Google play uygulama güncelleme, Facebook bildirim ve foursquare bildirimler almıyor...
    Play ile ilgili "sadece wifi ile guncelle" seçeneği ni kaldırıp ortadaki her zaman güncelle seçeneğini aktif ettim. Yinede olmuyor "güncelleme hata oluştu (495) hata" kodu veriyor...

Ne zaman 3G yi kapatıp wifi ı açınca herşey normale dönüyor Facebook, foursquare bildirimler alıyorum plâyı güncelleme ye başlıyor..

Durum hakkında bilgisi olan var mı? Tel de hiç bir ilave yapmadım root rom vs.

Edit. Imla ek bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisaglam -- 1 Kasım 2013; 10:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scinar

bu özellikleri nasıl kullabiliriz ayrıntılı bilgiler var mı birde text link i kullanabiliyomusunuz

text link derken neyi demek istediğinizi anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

quote:

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Telefon Teknosa'nın stoklarında tekrar göründü

16 GB

http://www.teknosa.com/urunler/125071105/lg-802-g2-16gb-white-akilli-telefon

32 GB

http://www.teknosa.com/urunler/125071103/lg-802-g2-32gb-white-akilli-telefon

Yeni gelen 32 GB larda gıcırtı sorunu olacak mı çok merak ediyorum...

Bana gelecek hocam !
    Değerlendirmeleri burada paylaşacağım !
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Batarya ikonun simgesini nasıl değiştirebilirm custom rom yükelemeden ? yuvarlak oluyor ya ondan yapmak istiyorum :D

Evet değişiyor hatta senin istedin gibi oluyor ve batarya yüzdesi içinde

Nasil yapicaz bu isi ??

Root gerekli ve bi uygulama vardı suan aklımda deyil bulursam sana iletirim

• 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.