Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
113.181
Cevap
562
Favori
3.804.316
Tıklama
Giriş
    5197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sivert

zil düzeyi sıfırdayken en alttaki müzik bölümü hariç diğerlerinin düzeyleri sıfıra kitleniyor. artırma olanağı vermiyor bana. zil düzeyini bi tık açınca diğer kitli düzeyler de açılıyor, resimlerde kitlendikleri belli oluyor. herkeste böyle değil mi?

http://i.imgur.com/HCUr4hi.png
    http://i.imgur.com/z59E759.png[album]

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• [/album]
    quote:

zil düzeyi sıfırdayken en alttaki müzik bölümü hariç diğerlerinin düzeyleri sıfıra kitleniyor. artırma olanağı vermiyor bana. zil düzeyini bi tık açınca diğer kitli düzeyler de açılıyor, resimlerde kitlendikleri belli oluyor. herkeste böyle değil mi?

http://i.imgur.com/HCUr4hi.png
    http://i.imgur.com/z59E759.png[album]

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• [/album]

Çünkü telefonların hepsinde genel zil sesini sıfıra çekince telefon sessize geçer sizin de bildiginiz gibi.Sessiz moddada telefon çalmasın mesajlar ötsün diye birşey olmaz.Dolayısıyla bence böyle olması mantıklı. Farzedin ki telefonu sessiz moda alma gibi acil bir durumunuz oldu.Tek Tek bütün bildirimlerin sesini mi kısacaksınız?

Neyse yanlış anlamayın eleştirmek anlamında söylemiyorum da fikrim bu yönde yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    441 Mesaj
    lg l7 adlı telefonda böyle değil ama zil sesi sıfırdayken bildirimi açabiliyorsun.
    |
    |

http://www.teknosa.com/urunler/125071103/lg-g2-32gb-white-akilli-telefon

Edit: Tekrar kaldırdılar

Sanırım 1 Kasım itibariyle satış başlayacak

16 GB olanını açtılar satışı başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdispowerr -- 31 Ekim 2013; 21:46:51 >
    |
    |
    11567 Mesaj
    İlk gün kullanım durumu:

Press_Play_On_Tape'in mesajını okuyunca Galaxy S2 telefonuma baktım ve dediği gibi onda da durum aynıymış.

Zil sesini tamamen kısınca Medya hariç tüm sesleri (Bildirim ve Sistem) tamamen kıstı.

İşte dün gece beni bir miktar telaşlandıran Real Racing 3 oyunu da aynen bunu yapıyor ve çalıştığı süre boyunca (buna direkt Home tuşuyla çıkıp arka planda çalışmaya devam etmesi de dahil) sesleri açmaya izin vermiyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: Press_Play_On_Tape , sivert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok herkeste aynı durum var zaten olması gereken o hocam.
    |
    |
    sivert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kablosuz bir olay ihtimali benim de aklıma gelmişti ancak tasarımı bu kadar baltalamazlar heralde bu yüzden diyip vazgeçmiştim. Kore versiyonunda tv anteni çıkması bana bir dönem moda olan dahili tv'li çin malı telefonları anımsattı
    |
    |
    Bahsedilenler: graphtec , metalshock

Orijinalden alıntı: antidote

Arkadaşlar LG nin ücretsiz gönderdiği kılıflardan siyah olanını formu doldurup almıştım, kullanmayacağım için gerçekten KULLANACAK bi arkadaşa verebilirim para istemiyorum hak geçmesin nasılsa bedava geldi , karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, BU MESAJI ALINTILAYIP YAZAN ilk arkadaşa göndericem pm göndermeyin lütfen sadece bu mesajı alıntılamanız yeterli.
    quote:

Arkadaşlar LG nin ücretsiz gönderdiği kılıflardan siyah olanını formu doldurup almıştım, kullanmayacağım için gerçekten KULLANACAK bi arkadaşa verebilirim para istemiyorum hak geçmesin nasılsa bedava geldi , karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, BU MESAJI ALINTILAYIP YAZAN ilk arkadaşa göndericem pm göndermeyin lütfen sadece bu mesajı alıntılamanız yeterli.

Siyah renk mi hocam :D

|
    |
    .

• Emekli Yönetici
    29576 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

diğer konu işi ne oldu bizim ? çekilir yer olmaktan çıkmış artık burası
    quote:

Orijinalden alıntı: car_26

diğer konu işi ne oldu bizim ? çekilir yer olmaktan çıkmış artık burası

Valla rehberleri anlatımları dökümanları toparlayıp konu açacak, ilerde de ilgilenecek biri varsa hemen açabilir. Benden izin alma gibi bi durum yok, konuyu açın bence kim açacaksa, ilgilenelim :)
    |
    |

• Yarbay
    5255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

İlk gün kullanım durumu:

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

İlk gün kullanım durumu:

Sonunda aldin demek :D

.

• Yarbay
    5197 Mesaj
    quote:

koyar olm isimli arkadaşa gönderiyorum arkadaşlar teşekkürler...
    quote:

koyar olm isimli arkadaşa gönderiyorum arkadaşlar teşekkürler...

Sizi canı gönülden tebrik ederim. En doğrusunu yaptınız.

|
    |
    LG PC Suite ile cihaz internetini pc'de kullanabilir miyim yapan var mı ? yada nasıl kullanırım ?

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yarbay
    4250 Mesaj
    quote:

mıknatıslı kılıfların telefona bir zararı olur mu bilginiz var mı?
    quote:

Malesef var hocam. Benim kardesim s3 var ve miknatisli kilifla kullaniyordu. O miknatisin ekranin oldugu yerde dokunmatik hassasligini azaltmisti. Yani uzak durun. En iyi kilif g2'nin telefona tam uyumla urettigi ve yazilimsal destek ilebircok fonksiyonun kullanildigi quickwindow kiliftir. Tavdiye ederim. Parasina degiyor.

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: nazif21

quote:

quote:

g2 ile ilgili bütün incelemeleri izledim neredeyse hepsinde oyunlarda takılmalar oluyo deniyo.ama g2 kullanıcıları takılma yok diyo . ya g2 kullanıcıları yalan söylüyo yada test edenler

Sen test edenlere inan. Burdakilerin hepsi yalan söylüyor. Madem öyle niye gelip burda soruyorsun

dostum ben test edenlerle kullanıcıların çeliştğini belittim .telefon almaya niyetli biri olarak araştırıyorum g2 ile ilgili soruları gidip z1 formunamu sorayım.senden sonra sorulara gayet mantıklı cevap veren ler olmuş .herkes böle düzgün cevaolar verirse daha faydalı bir forum olur

Acaba siz soruyu doğrumu sordunuz yoksa telefonda problem yok diyenleri yalancılıklamı suçladınız.Önce yorumunuzu doğru yapın sonra doğru cevap bekleyin.
    Ya test edenler yada lg kullananlar yalan söylüyor diyorsunuz sonrada düzgün cevap bekliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

g2 ile ilgili bütün incelemeleri izledim neredeyse hepsinde oyunlarda takılmalar oluyo deniyo.ama g2 kullanıcıları takılma yok diyo . ya g2 kullanıcıları yalan söylüyo yada test edenler

Sen test edenlere inan. Burdakilerin hepsi yalan söylüyor. Madem öyle niye gelip burda soruyorsun

dostum ben test edenlerle kullanıcıların çeliştğini belittim .telefon almaya niyetli biri olarak araştırıyorum g2 ile ilgili soruları gidip z1 formunamu sorayım.senden sonra sorulara gayet mantıklı cevap veren ler olmuş .herkes böle düzgün cevaolar verirse daha faydalı bir forum olur

Acaba siz soruyu doğrumu sordunuz yoksa telefonda problem yok diyenleri yalancılıklamı suçladınız.Önce yorumunuzu doğru yapın sonra doğru cevap bekleyin.
    Ya test edenler yada lg kullananlar yalan söylüyor diyorsunuz sonrada düzgün cevap bekliyorsunuz.

ben test edenler mi yalan söylüyo yoksa g2 kullanıcılarımı diye sordum. sen hemen üzerine alındın.sence test edenler var diyo kullanıcılar yok diyo ,bu durumda iki side doğru olamıycana göre.bu ara da soruyu beğenmediysen cevaplamazsın, okadar basit.
    |
    |
    i7 7700k/ Asus Z270 Tuf Mark1 / Evga Gtx 1070 FTW2 / Corsair Dominator Platinum 2x8 3000MHZ CL15 / NZXT X62 Kraken / Corsair Cx850m / Nzxt S340 Elite White / Kingston Hyperx 3K 240GB SSD / Seagate 1 TB 7200 RPM / Corsair x1 120mm x1 140mm ML series Fan (White)/Benq xl2720z 144hz

• Yüzbaşı
    741 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AppleFans

quote:

Malesef var hocam. Benim kardesim s3 var ve miknatisli kilifla kullaniyordu. O miknatisin ekranin oldugu yerde dokunmatik hassasligini azaltmisti. Yani uzak durun. En iyi kilif g2'nin telefona tam uyumla urettigi ve yazilimsal destek ilebircok fonksiyonun kullanildigi quickwindow kiliftir. Tavdiye ederim. Parasina degiyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Lg'nin dağıttığı kılıftada mıknatıs var. Kapağı açıp kapatınca ekran kilidi otomatik açılıp kapanıyor falan.
    Zararlı olup olmadığını bende merak ediyorum, fikri olan bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

• Emekli Yönetici
    29576 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

LG PC Suite ile cihaz internetini pc'de kullanabilir miyim yapan var mı ? yada nasıl kullanırım ?
    quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Buna gerek yok. Data kablosunu telefona takınca internete bağlanmayı seç, kendiliğinden bağlanıyor bilgisayar
    |
    |

Orijinalden alıntı: Leonelle

quote:

quote:

Lg'nin dağıttığı kılıftada mıknatıs var. Kapağı açıp kapatınca ekran kilidi otomatik açılıp kapanıyor falan.
    Zararlı olup olmadığını bende merak ediyorum, fikri olan bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Leonelle

quote:

quote:

Miknatis yok orijinal kilifta

• Yüzbaşı
    259 Mesaj

hacam ben takılma derken oyunlardaki lag lardan bahsediyorum, oyun benim için önemli bir kriter.dh incelemelerinde z1 ve g2 de olmadığını söylemişlerdi.büyük ihtimalle ısındığı için işlemci hız düşürüyor.
    xda developers dabu konuya deyinmişlerhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=46388569 bu sayfadakiler işe yarıyabilir
    elimde ve çevremdekilerde g2 olmadığı için denyemiyorum.deneyenler olursa sevinirim
    |
    |
    emmare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    i7 7700k/ Asus Z270 Tuf Mark1 / Evga Gtx 1070 FTW2 / Corsair Dominator Platinum 2x8 3000MHZ CL15 / NZXT X62 Kraken / Corsair Cx850m / Nzxt S340 Elite White / Kingston Hyperx 3K 240GB SSD / Seagate 1 TB 7200 RPM / Corsair x1 120mm x1 140mm ML series Fan (White)/Benq xl2720z 144hz
  • Yüzbaşı
    940 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atimi

Aynen hocam kulaklıklar süper ses veriyor.Ayrıca kulak içi olmasına rağmen en küçük silikonları taktım hiç rahatsız etmiyor.Kullanabildiğim tek kulak içi kulaklık.Sesi de harika.

Fakat telefonun kendi mono hoparlöründen bir video izledim youtubetan deneyeceğim birazdan tekrar da çok az gelmişti ses.Sizde de böyle mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: AtheistImam

Aynen hocam kulaklıklar süper ses veriyor.Ayrıca kulak içi olmasına rağmen en küçük silikonları taktım hiç rahatsız etmiyor.Kullanabildiğim tek kulak içi kulaklık.Sesi de harika.

Fakat telefonun kendi mono hoparlöründen bir video izledim youtubetan deneyeceğim birazdan tekrar da çok az gelmişti ses.Sizde de böyle mi?

Dış ortamda biraz az gelebiliyor . Ama dış ortamda hoparlör ile film izleme gibi bir durum olmadığından sikinti yok.. :)

Ic ortamda gayet iyi.

Intel i7 4770K 3,5GHZ->@4.3,Cooler Master V8 GTS,Cooler Master HAF912 Advance, MSI Z97 Gaming 5, Asus GTX780 DCUII , Gskill 2x8GB(16GB) DDR3-2133MHZ CL10-12-12-31 1.6V, Kingstone HyperX 120 GB(550mb-550mb),2TB&1TB&500gb Samsung HDD,Asus MX239H IPS LED

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
SEO
haberler
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.