Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5641. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56395640564156425643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Geçen gün işim düştü emektara. Sınav vardı hattımı takıp gittim okul kantininde emanete bırakırım başına bişey gelse de eski alet nasılsa dedim G2 yi ötekileştirmiş, küçük görmüş gibi hissediyorum affetsin beni
    Bende g2 den g6 geçmiştim. G2 wifi sorunu vardı. Yeğenin de ekranı bozuk g2si vardı. Akşam anakartı değiştim. G2 gerçekten bambaşka. Stabil. Özlemişim keretayı.

LineageOS 9.0 pie kullanan var mı stabil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 6 Temmuz 2019; 5:47:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    ısıtma ile çözüm 2~3 ay maksimum. anakartı değişmeden düzelmiyor.
    dediğin gibi kısadevre falan oluyor sanırım pil bu süreçte anormal düşüyor.
    anakartı bulursunda pili yok artık. g2 nin sonunu pil bitirecek. bitirdi hatta.

• codred kullanıcısına yanıt
    Isitma isi durumu kurtarmak icin bu bir gercek.fakat cpu ya yapilacak ikinci bir operasyon telefonun duzelmesine olanak sagliyor..ama bu is tecrube isi usta isi..su an sorunsuz kulaniyorum.yedeklerimi aliyorum surekli..pil durumu 4 saat ekran suresi aliyorum 3 g surekli acik olagan sosyal medya baskada yaptigim bir sey yok..4 saat 2. Bataryasi degsimis tle gore fena degil..pil isi evet bitti yok orjin pil..esimin teline deji batarya aldim mukemmel gidiyor..olmadi bir dejide biz aliriz..ben elimdeki telefon icin bu konu basligi altinda hep belirtmisimdir,, tel elimde can cekisene kadar kullanacagim..su an devam devam devam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    kullanıyorum yaklaşık 1 ay olacak, şarj olurken açamıyorsunuz tek sorun bu.
    gerisi bayağı iyi.
  • Şarj olurken nasıl açılmıyor. Çağrı geldiğinde de durum aynımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

kullanıyorum yaklaşık 1 ay olacak, şarj olurken açamıyorsunuz tek sorun bu.
    gerisi bayağı iyi.
    Bende kamera çalışmıyor Android 9 da değiştirdim kamerayı aynı yani yazılımsal gibi duruyor bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, bazende bozuk gösteriyor görüntüyü arka kamera olarak günlük güncellemesini yapıyorum düzelmiyor bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 8 Temmuz 2019; 8:2:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    telefon kapalı iken şarjda ise, açamıyorsunuz.
    loop a giriyor.
    çağrı v.s. sorun yok.
  • dahool kullanıcısına yanıt
    devamlı kamera kullanan birisi değilim ama gece hariç bence yeterli.
    stok 4.x.x ve 5.x.x serilerinden daha iyi kamerası.
    (google kameradan bahsetmiyorum o rezalet)
  • Arkadaşlar anakart arıyorum. Satan var mı acaba? Bende ki g2 açılıp kapanma sorunu sonrasında tamamen kapandı.

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Isıtma işlemi ile kendine gelir cihaz servise ver yaptır. Kullanırsın.

• aosp ext 6.6 kurmayı düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar

• Ben kurdum ses çalışmadı tekrar LG G2 Lineage 16 Pie rom a döndüm en günlükte güncelleme geliyor

• 5 yıla yakın G2 telefonumu kullandım. Yılbaşında emekli ettim. Gerçekten efsaneydi. Konuyu görünce gözümde canlandı mazi
  • Arkadaşlar orijinal batarya bulabilir miyim veya orijinale yakın performans veren?

• deji bataryayi bi arastir eyer orjinal bulamassaniz deji iyidir orjinale yakindir

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Orijinalde bulsan artık batarya beklemekten pil değeri düşmüştür yani 3000 lik batarya 2200 mah. Değerine düşer sıfır orijinal bile olsa ancak yeni tarihli batarya bulabilirsen deji batarya bile alsan bununda en yeni tarihli sini bulman lazım Google storede pil değerini gösteren uygulama var üç beş gün kullanım sonrası pil değerini doğru olarak gösteriyor Accubattery
    Pil alıp bununa dene 3000mah. Olmadığı sürece pil isteren 2019 tarihli olsun yinede kendi içindeki bataryadan daha kötüdür. Bilginiz olsun.

• 2015 yılbaşı gecesi almıştım 3 ay sonra 5 sene olmuş olacak hala taş gibi çalışıyor vallahi.Ama artık yavaşlamaları hissetmeye başladım sanırım emekli etme vakti geliyor.Siz lg g2 den hangi telefona geçtiniz ?
  • 4/64 redmi note5 pro bana fazlasıyla yetiyor. 1100tl cıvarı facede satanlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

2015 yılbaşı gecesi almıştım 3 ay sonra 5 sene olmuş olacak hala taş gibi çalışıyor vallahi.Ama artık yavaşlamaları hissetmeye başladım sanırım emekli etme vakti geliyor.Siz lg g2 den hangi telefona geçtiniz ?
    2013-2019 arası kullandım,şimdi hanım kullanıyor.Bundan lg v30+ a geçtim memnunum.
  • 4 buçuk yıldır kullandığımız Lg g2 iki gün önce cortladı. Telefon cebimde kapanmış ve eve geldiğimde çalışmıyordu şarja takınca tepki vermiyor, açmaya zorlayınca birkaç defa uzun basınca açılıyor görünüyor ama kapanıyor. Şarja takılı olunca açılmıyor. Tamirciye götürdüm bu telefon yapılmaz yenisini al dedi. İşin kötü tarafı içindeki dosyalar gitti. Size tavsiyem telefonunuzda hafıza kartı yoksa ayda bir yedekleyin bilgisayara. O kadar bozulan telefon gördüm dosyaları kurtardık ama böylesine hiç şahit olmadım aniden gitti bitkisel hayata girdi.
  • 
Sayfa: önceki 56395640564156425643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.