Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5606. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56045605560656075608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aaah aaah

G2'den sonra
    G4-mi5-mate 9 kullandim. Şimdide mate 10 pro kullaniyorum. Dusunuyorumda g2nin tek eksiği kamerasıydı be, g4 kamerasi veya mate 10 kamerasi g2de olsa yeminle satmazdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

quote:

Orijinalden alıntı: NHTSRC

quote:

Alali 4 seneye yakin oluyor. Aldiktan kisa bir sure sonra g3 çikti g2 nin fiyati düşmüştü cikacagindan haberim yoktu bi o üzmüştü onun disinda kullanimi engelleyen bir sorunla karsilasmadim ekran sararmasi gibi. Tabiki bazi problemleri var aşiri isiniyor ve ram yetmiyor. Kullanimi engellemeyen problem olarak son 6 aydir hoparlorun sesi az gelmeye basladi onun disinda bir problem yok kirlenmis de olabilir açamadim kapagini. 2 kere batarya degistirttim performansi azaldigi icin,birinde garanti suresinde idi ucretsiz degisti. Güzel telefondu daha büyük bir telefon alacagim umarim g2 gibi sorunsuz senelerce kullanirim. G2 de yedek olarak uzun süre saklayacagim

G2 yerine ne cihaz almayi dusunuyosunuz

Oneplus 5T aldim. G2 aşiri kotu bir telefonmuş

5. senesine az bir zaman kaldı hala kullanıyorum. yeni çıkan bazı oyunları oynatıyor. iyi kötü idare etti bizi. zamanının iyi telefonlarındandı. 2-3 sene sonra da sizin telefonunuz aşırı kötü olur..

Hocam siz G2 nin fedaisisiniz

Hocam dur, zaten ortalık karışık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 4 yıldır kullandığım G2'im artık kısa donmalar ve geçişlerde takılmalar yapmaya başladı. Hafızada 10 gb kadar boşlukda var . Format veya fabrika ayarları (ismi neyse artık)operasyonu yapmayı düşünüyorum. Dikkat etmem gerekenler veya başka tavsiyeleriniz var mı ? Telefon yazılımı vb.orjinaldir. Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NHTSRC

quote:

Alali 4 seneye yakin oluyor. Aldiktan kisa bir sure sonra g3 çikti g2 nin fiyati düşmüştü cikacagindan haberim yoktu bi o üzmüştü onun disinda kullanimi engelleyen bir sorunla karsilasmadim ekran sararmasi gibi. Tabiki bazi problemleri var aşiri isiniyor ve ram yetmiyor. Kullanimi engellemeyen problem olarak son 6 aydir hoparlorun sesi az gelmeye basladi onun disinda bir problem yok kirlenmis de olabilir açamadim kapagini. 2 kere batarya degistirttim performansi azaldigi icin,birinde garanti suresinde idi ucretsiz degisti. Güzel telefondu daha büyük bir telefon alacagim umarim g2 gibi sorunsuz senelerce kullanirim. G2 de yedek olarak uzun süre saklayacagim

G2 yerine ne cihaz almayi dusunuyosunuz

Oneplus 5T aldim. G2 aşiri kotu bir telefonmuş

5. senesine az bir zaman kaldı hala kullanıyorum. yeni çıkan bazı oyunları oynatıyor. iyi kötü idare etti bizi. zamanının iyi telefonlarındandı. 2-3 sene sonra da sizin telefonunuz aşırı kötü olur..

Hocam siz G2 nin fedaisisiniz

Hocam dur, zaten ortalık karışık

Sizi de sûkûnete davet ediyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebat

Yaklaşık 4 yıldır kullandığım G2'im artık kısa donmalar ve geçişlerde takılmalar yapmaya başladı. Hafızada 10 gb kadar boşlukda var . Format veya fabrika ayarları (ismi neyse artık)operasyonu yapmayı düşünüyorum. Dikkat etmem gerekenler veya başka tavsiyeleriniz var mı ? Telefon yazılımı vb.orjinaldir. Teşekkürler.

Imzamda 2 konu var oraya bakabilirsiniz. Hard format atın ve verilerini el ile bilgisayar a kopyalayın.. Tum verileriniz silinecek..

• quote:

G2 bizim için bir hayat stili. Herkes gitse bile G2 kalır. Eylül 2013’te aldığım telefonumu oyun konsolu gibi oynamaya devam ediyorum ve sıfır sıkıntı halen. Ne sararma ne wifi çekme problemi. İnşallah torunlarıma miras olarak bırakacağım :)

An itibariyle G2 ye geri dönmüş bulunmaktayım. 6 aylık sony z5 maceram annemin telinin bozulmasıyla sona erdi. Yani g2 z5 arasından g2 yi tercih ettim. Z5 beklentilerimi karşılayamadı. Sony yazılım konusunda çok kötü. Doğru düzgün galeri uygulaması yok. Yeni rehber kayıtları direk sim kartına atılamıyor sim tool gibi başka program indirmek gerekiyor. dosya yöneticisi uygulaması koskoca Sony de reklamla çalışıyor. Knock off nova launcherde 5 saniye sonra kapanıyor. Parmak izi iyi okumuyor, kulaklık ses seviyesi düşük. Öne bakan stereo hoparlörler ve yağmur altında rahatça teli kullanma dışında bir artısını göremedim. G2 aşkı bi başkaymış.

• Vay vay vay kimleri görüyorum. G2 devrimini gerçekten sevmişsin

• G2 üretimi 2016 ilk çeyreğinde bitmişti. 2016 üretimi G2 almak istiyorum. Varmıdır bildiğiniz satan?

• 3bin lira civarı telefon almayı düşünen bir arkadaş vardı, uzun uzadıya konuşmuştuk, bim 23unde 3299tl ye note 8 satacakmış. Hala almadiysa değerlendirebilir..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bu bim de telefona taksit yapıyorlar mı ? bir bilginiz var mı acaba ?

Taksit olayı varsa bende g2'yi emekli edip note8 alacağım.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Ticari kartlar dışında kredi kartlarında cep telefonu satışlarında taksit yapılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Bu bim de telefona taksit yapıyorlar mı ? bir bilginiz var mı acaba ?

Taksit olayı varsa bende g2'yi emekli edip note8 alacağım.

Telefonlarda ne yazık ki taksit yok. Cok önceleri vardı, yasa getirildi. Artık tek çekim oldu telefonlar.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Taksitin kalktığın dan haberim var dostlar. Biryerler de taksit olduğunu duydum da o yüzden sordum.

Teşekkürler iyi akşamlar.
  • arkadaslar telefon kafayi yedi. cogu zaman ekran kendi kendine biseyler yapiyor ve ekranin cogu yeri dokunmaya tepki vermiyor. root atip baska versiyonda yukledim ama ayni seyler devam ediyor. varmidir bir cozumu yoksa baska telefon mu alayim? biri arayinca telefonu bile acamiyorum o derece kotu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

quote:

G2 bizim için bir hayat stili. Herkes gitse bile G2 kalır. Eylül 2013’te aldığım telefonumu oyun konsolu gibi oynamaya devam ediyorum ve sıfır sıkıntı halen. Ne sararma ne wifi çekme problemi. İnşallah torunlarıma miras olarak bırakacağım :)

An itibariyle G2 ye geri dönmüş bulunmaktayım. 6 aylık sony z5 maceram annemin telinin bozulmasıyla sona erdi. Yani g2 z5 arasından g2 yi tercih ettim. Z5 beklentilerimi karşılayamadı. Sony yazılım konusunda çok kötü. Doğru düzgün galeri uygulaması yok. Yeni rehber kayıtları direk sim kartına atılamıyor sim tool gibi başka program indirmek gerekiyor. dosya yöneticisi uygulaması koskoca Sony de reklamla çalışıyor. Knock off nova launcherde 5 saniye sonra kapanıyor. Parmak izi iyi okumuyor, kulaklık ses seviyesi düşük. Öne bakan stereo hoparlörler ve yağmur altında rahatça teli kullanma dışında bir artısını göremedim. G2 aşkı bi başkaymış.

G2 den vazgeçilmez, vazgeçilmesi teklif bile edilememez.

Geçmiş olsun hocam bir kaza atlatmışsınız şuan emin ellerdesiniz. Tekrar aramıza hoşgeldiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Telefonu doğrulttum çıkma bir anakart ile. Yeni telefon aldığım için yeni pil ile ilgili net yorum yapamayacağım kusuruma bakmayın ama benim aldığım yerde 1 tane stok gözüküyor şimdi. O son pilin de fiyatı yükseltmişler. Ben ürünü aldıktan sonra onlardan kaynaklanan ufak bir sorun olmuştu kargoda, QuadBeat 2 kulaklık hediye ettiler bu sorundan dolayı. Bataryanın üretim tarihi 23/11/2016 gözüküyor.

Ben telefon ısınıyor diye direkt kernel ile frekans düşürdüğüm için cpu ve gpu'da, benim verdiğim değerler yanıltıcı olacaktı zaten. Telefon kullanılıyor ama şu anda aktif olarak ama kullanıldığı senaryo ile bir hafta gider bataryası. Bu senaryo bir ölçüm olamaz pil ile ilgili. :)
  • Arkadaşlar merhaba, 3 senelik bir lg g2 im var. Konuşma sırasında karşı tarafın sesi bana çok boğuk ve kısık geliyor. Elektrik süpürgesiyle vakumlama yaptım hafif düzeldi ama olacak gibi değil.

Garantisi bitti haliyle bu drumda orijinal servis mi önerirsiniz benzer işlem yaptıran var mı fiyat ne çıkar? Yoksa herhangi bir telefon tamircisine mi gideyim. Modüle aliexpress ten baktım 2-5 $ arasında fiyatı var oldukça ucuz aslında.
  • Arkadaşlar birşey soracağım. Burada G2'den başka telefona geçenlerden fikir almak istiyorum. Ahize sesi( konuşma sesi) G2 kadar çıkan bir telefon önerebilir misiniz? Kullandığınız Xiaomi Huawei gibi telefonlar ses nasıl ? Yüksek olması lazım benim için de. Artık yaza doğru değiştireceğim teli 4 sene sonunda çok sorun çıkarmaya başladı.

Not: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limones -- 18 Mart 2018; 17:0:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Aaah aaah

G2'den sonra
    G4-mi5-mate 9 kullandim. Şimdide mate 10 pro kullaniyorum. Dusunuyorumda g2nin tek eksiği kamerasıydı be, g4 kamerasi veya mate 10 kamerasi g2de olsa yeminle satmazdım

vay bee seni görünce anılarım depreşti

benim g2 bozuldu ya. wifi ye bağlanmıyor. 4 yıl sonunda dayanamadı artık. elime para geçerse yenileceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

G2 üretimi 2016 ilk çeyreğinde bitmişti. 2016 üretimi G2 almak istiyorum. Varmıdır bildiğiniz satan?

Yokmu piyasada yaw.

• 
Sayfa: önceki 56045605560656075608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.