DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
LG G2 ANA KONU
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LakeShow Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
112.234
Cevap
630
Favori
3.666.526
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> LG G2 ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      255 Mesaj
      04 Aralık 2017 13:35:29
      quote:

Orijinalden alıntı: orhanankara2005

Bataryayı ne marka ve nereden aldınız, paylaşırsanız sevinirim.. Bende kendim değiştirmek istiyorum...

Gg den aldım ama çok memnun değilim.. Tavsiye etmesem daha iyi.. En iyisi cıkma batarya bulmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 04 Aralık 2017 16:47:41
      2014 yılında aldığım LG G2 telefonuma bir buçuk yıl aradan sonra geri dönüyorum. Telefonu abime vermiştim ekranı kırıldığı için ekran değişimine gönderdim artık ben kullanacağım. Bir buçuk yıllık sürede GM5 Plus kullandım. Kesinlikle G2 kadar sağlam bir telefon değil. Bir kaç ay içinde şarj soketi bozuldu, ekranı sarardı, ekran çerçevesi koptu. Telefon malzeme kalitesi olarak bildiğiniz ÇÖP'tü. Şimdi G2 telefonuma yeni rom atıp ilk günkü gibi kullanacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      95 Mesaj
      07 Aralık 2017 08:58:17
      quote:

Orijinalden alıntı: ksk_355

arkadaşlar şu an en stabil stock rom hangisidir ?

bir zamanlar her soruya 3-5 cevap gelirdi şimdi 3-5 soruya 1 cevap ya geliyor ya gelmiyor maalesef.
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      08 Aralık 2017 01:16:16
      Biraz önce telefonu yataktan düşürüp ön kamera ve sensör kısmından ekranı çatlattım değişim ücreti hakkında fikir verebilir misiniz

• Yarbay
      3205 Mesaj
      08 Aralık 2017 01:57:35
      quote:

Orijinalden alıntı: KaptanRogar

Biraz önce telefonu yataktan düşürüp ön kamera ve sensör kısmından ekranı çatlattım değişim ücreti hakkında fikir verebilir misiniz

150 200 civarı dışarıdan yaptırırsan, 450 500 civarı da lg yetkili serviste tutar.. tabii ellerinde ekran var mıdır gitmeden önce arayıp sormak lazım..
      |
      |

• Yüzbaşı
      308 Mesaj
      08 Aralık 2017 12:16:00
      bu telefon gibi bir daha gelmeyecek galiba.
      şu özellikler tek telefonda note 8 veya iphone x de bile yok...

max 5.3 inç ekran min %75 ekran kasa oranı
      fm radyo
      pusula
      ois

https://www.phonearena.com/phones/full#/phones/full/?f[253][x]=5.3&f[552]=75&f[362]=1&f[574][]=2127&f[327]=1&f[325][]=1516

en sevdiğim yanı stok rom bile çok sade ve düzenliydi...
      not: g2 den sonra g5 sonra a3 2017

• Yarbay
      2464 Mesaj
      08 Aralık 2017 12:49:35
      Ekranı güvenilir bir serviste 200 TL'ye değiştirttim. 1.5 aydır dokunmatik vs herşey sorunsuz çalışıyor. Yer Bursa
      |
      |

• Yarbay
      3205 Mesaj
      08 Aralık 2017 12:53:53
      quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

fm radyo
      pusula
      ois

https://www.phonearena.com/phones/full#/phones/full/?f[253][x]=5.3&f[552]=75&f[362]=1&f[574][]=2127&f[327]=1&f[325][]=1516

adamlar 5 yıl önceden güzel şeyler düşündü ve yaptılar fakat g3 kasa çatlağı g4 bootloop ve ekran problemi kronik sorunları derken insanlar illallah ettiler, almadılar,gerilediler. sorunlar ve teknik servis konusu da sıkıntılıydı. hele ki türkiye servisi tam bir fiyasko ne yazık ki adamlar zor bela ekran sarılığını kabul ettiler, g2 kronik led ışığı sorunuyla bizi bıraktılar. bu telefon çok rahat 7 yi alacakken öksüz bıraktılar.

bu kafayla gidersen samsung ve apple ın pasta payından kendine pay çıkaramazsın.. bak xiaomi ye, bak huawei e.. çatır çatır satıyor ve amiral gemileri hem ucuz hemde sağlam donanımları var..

g2 de kaldık biz, hala kullanıyoruz..

• Yüzbaşı
      308 Mesaj
      08 Aralık 2017 13:13:31
      quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Alıntıları Göster

adamlar 5 yıl önceden güzel şeyler düşündü ve yaptılar fakat g3 kasa çatlağı g4 bootloop ve ekran problemi kronik sorunları derken insanlar illallah ettiler, almadılar,gerilediler. sorunlar ve teknik servis konusu da sıkıntılıydı. hele ki türkiye servisi tam bir fiyasko ne yazık ki adamlar zor bela ekran sarılığını kabul ettiler, g2 kronik led ışığı sorunuyla bizi bıraktılar. bu telefon çok rahat 7 yi alacakken öksüz bıraktılar.

bu kafayla gidersen samsung ve apple ın pasta payından kendine pay çıkaramazsın.. bak xiaomi ye, bak huawei e.. çatır çatır satıyor ve amiral gemileri hem ucuz hemde sağlam donanımları var..

o kronik bildirim ledi sorunu g5 de de vardı
      |
      |

• Yarbay
      2929 Mesaj
      08 Aralık 2017 13:38:24
      quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

Alıntıları Göster

Gg den aldım ama çok memnun değilim.. Tavsiye etmesem daha iyi.. En iyisi cıkma batarya bulmak

Bende batarya eskidi diye degiştirdim pişman oldum çok randımanlı çalışmadı arada kapanıyor

|
      |

• 11 Aralık 2017 02:58:38
      Arkadaşlar rr son sürümdeyim.Wifi hızı stabil değil. 1- 5- 39- 59 mbit arasında değişiyor. Hız testi sırf bu yüzden çok değişik çıkıyor. Bir dakika arayla 30 mbitten 5 mbite iniyor. Donanımsal mıdır yoksa rom ile alakalı mı?

|
      |

• Yüzbaşı
      588 Mesaj
      13 Aralık 2017 10:02:58
      Telefona desenli ekran kilidi koymuştum. Kaldırmak istiyorum resimde ki gibi seçenekler kapalı.Cihaz yöneticilerinde de bir seçenek yok. Format atmadan nasıl kaldırabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzantirik_ -- 13 Aralık 2017; 10:11:1 >
      |
      |

LG G2
    • Teğmen
      161 Mesaj
      13 Aralık 2017 17:52:23

Kaldırmak için Ayarlar> Güvenlik> Depoyu temizle dersen düzelir.

|
      |
      Bahsedilenler: egzantirik_

• Yüzbaşı
      588 Mesaj
      14 Aralık 2017 08:01:00

İşin gücün rast gitsin. Sağolasın düzeldi.
      |
      |
      Limones kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LG G2
    • 14 Aralık 2017 12:36:11

en stabil ve pil dostu : 4.4.2 Kit Kat Stock Rom

güncel uygulamalara uyumlu ancak stabilizasyon yönünden bazı eksileri ve pil performansı yetersiz olan : 5.0.2 Lollipop Stock Rom

Tabiki iyi custom rom larda var ancak custom rom olayı biraz dipsiz kuyu performans ve bilinmezlik cok fazla bu romlarda.
      |
      |
      ksk_355 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 14 Aralık 2017 12:50:52
      Yan odaya geçince hız testi 25 mbitten 6-7'ye düşüyor. Önceden böyle değildi. Uzak odada bile 15,20 mbit alırdım. Sorun rom ile alakalı mı acaba?

• 14 Aralık 2017 15:02:55
      quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Yan odaya geçince hız testi 25 mbitten 6-7'ye düşüyor. Önceden böyle değildi. Uzak odada bile 15,20 mbit alırdım. Sorun rom ile alakalı mı acaba?

Romla da alakalı olabilir donanımla da. 4 senelik telefon ilk günlerindeki performansı veremez doğal olarak. Herşey olduğu gibi donanımlarda yaşlanıyor :)

|
      |

• 14 Aralık 2017 15:04:00
      quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

2014 yılında aldığım LG G2 telefonuma bir buçuk yıl aradan sonra geri dönüyorum. Telefonu abime vermiştim ekranı kırıldığı için ekran değişimine gönderdim artık ben kullanacağım. Bir buçuk yıllık sürede GM5 Plus kullandım. Kesinlikle G2 kadar sağlam bir telefon değil. Bir kaç ay içinde şarj soketi bozuldu, ekranı sarardı, ekran çerçevesi koptu. Telefon malzeme kalitesi olarak bildiğiniz ÇÖP'tü. Şimdi G2 telefonuma yeni rom atıp ilk günkü gibi kullanacağım.

Beğendiğiniz bir rom varsa buraya yazarsan memnun olurum hocam.

• 14 Aralık 2017 15:04:47
      quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

fm radyo
      pusula
      ois

Kumanda özelliğini unutmuşsun :) gerçekten bu özellikleri tek bir telefonda toplamak imkansıza yakın şuan.

|
      |

• 14 Aralık 2017 15:05:44
      quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Alıntıları Göster

Hocam dünya genelinde en uzun süre G2 kullanan siz olacaksınız buna inanıyorum :) kamera performansı sizi üzmüyor mu? Sırf kamera mevzusuna iphone aldık biz :)

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
8,710
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.