Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5599. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55975598559956005601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Telefonun etrafını sıkıca saran çokta kaba olmayan bir kılıf önerebilir misiniz?

g2 için çok fazla kılıf kalmadı piyasada, kaliteli bişi olsun düşünce korusun istersen spigen in kılıflarından başka önermem.. üretimi de durdu, netten bak bakalım belki satan vardır..
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Buraya yazmadan göz gezdirdim ama istediğim gibi birşey bulamadım.Dediğiniz gibi kılıf bulunmuyor fazla.Umarım istediğim gibi birşey bulurum.

Edit:TPU kılıflardan alan var mı?İş görür mü?

Bu arada yakın zamanda cam lcd çerçeve dahil kaliteli ekran alan var mı?Bir yakınıma lazımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 29 Ocak 2018; 3:15:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun 3 senesi doldu. Önceleri beni çok rahatsız etmeyen kamera bulanikligi ve kulaklik hassasiyetsizliği dışında genel bir sorunu yok. 1000 1300 tl arasi yeni bir telefon almak istiyorum ancak lg g2 gibi fiyat /performans ürünü olan bir telefon piyasada bulabilmek zor gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Telefonun etrafını sıkıca saran çokta kaba olmayan bir kılıf önerebilir misiniz?

aliexpress'ten bak hocam, orada olması lazım
  • efsane9660 kullanıcısına yanıt
    evet, geçenlerde ben de baktım belirttiğiniz fiyat aralıklarında ama f/p ürünü olarak bir şey yok maalesef.. en azından beni tatmin etmedi..
  • Konuyu geziyorum samsung C7 pro önerilmiş C7 de olabilir

• Benim telefon Lollipop yüklemeye çalışken bozuldu. Yapılabilirse geldiğinde pil ile ilgili değerleri paylaşacağım. Yapılamazsa da parçalarını satarım artık. Pili yeni aldım, ekranında da bi' sorun yok.

Ekleme: Benim telefon modeli D800 bu arada. Ekranı uyumsuz D802 ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 6 Şubat 2018; 3:12:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Konuyu geziyorum samsung C7 pro önerilmiş C7 de olabilir

C7 pro onermem..

Üstüne biraz daha koyup Huawei mate 10 lite yada mi6 alın.. Yok o kadar çıkamam derseniz p9 lite alıp keyfinize bakin..

• Arkadaslar telefonda kitkat 4.4.2 orjinal rom yuklu. Google play kitaplar uygulamasi acikken uygulama kapandi dedi pencere cikti kapat dedim daha sonra telefon kapandi yeniden baslayacak diye bekledim 2 3dk ama acilmadi bende power tusuna basip telefonu actim ama telefon lg logosunda kaldi acilmiyor sarja takiyorum hicbir sey olmuyor led bildirim isigi yanmiyor lutfen yardim edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 1905 -- 29 Ocak 2018; 21:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Arkadaslar telefonda kitkat 4.4.2 orjinal rom yuklu. Google play kitaplar uygulamasi acikken uygulama kapandi dedi pencere cikti kapat dedim daha sonra telefon kapandi yeniden baslayacak diye bekledim 2 3dk ama acilmadi bende power tusuna basip telefonu actim ama telefon lg logosunda kaldi acilmiyor sarja takiyorum hicbir sey olmuyor led bildirim isigi yanmiyor lutfen yardim edin.

Güç tuşuna 10 sn ye kadar basılı tutup mu açtınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ben de c9 pro'ya yeşillendim bir ara :)
    sizin dediğiniz modellere ben de baktım. iyi telefonlar. ben yeni bir telefon alırsam ekranı biraz daha büyük olsun istiyorum. ama acelem yok. birkaç gün öyle yan gözle telefonlara baktıktan sonra lg g2'mi daha bir sevdim
  • efsane9660 kullanıcısına yanıt
    Lenovo P2, hb'dan 1400 TL. Turkcell'den Turkcell ROM'lu almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

ben de c9 pro'ya yeşillendim bir ara :)
    sizin dediğiniz modellere ben de baktım. iyi telefonlar. ben yeni bir telefon alırsam ekranı biraz daha büyük olsun istiyorum. ama acelem yok. birkaç gün öyle yan gözle telefonlara baktıktan sonra lg g2'mi daha bir sevdim

C9 pro enistemde var, cook büyük, hiç gereği yok, bilmiyorum inceleme şansın oldu mu..

Bi acaip geliyor o telefon bana.. Huawei mate 10 lite bence ideal.. Mi6 da fiyat performans telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: hardday

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Arkadaslar telefonda kitkat 4.4.2 orjinal rom yuklu. Google play kitaplar uygulamasi acikken uygulama kapandi dedi pencere cikti kapat dedim daha sonra telefon kapandi yeniden baslayacak diye bekledim 2 3dk ama acilmadi bende power tusuna basip telefonu actim ama telefon lg logosunda kaldi acilmiyor sarja takiyorum hicbir sey olmuyor led bildirim isigi yanmiyor lutfen yardim edin.

Güç tuşuna 10 sn ye kadar basılı tutup mu açtınız.

Denedim bildirim ışığı yanıp sönüyor LG logosu hareketleniyor sonra ekran kararıyor telefon kapanıyor. Başka öneriniz var mı?

yok hocam incelemedim c9 proyu ama tahmin edebiliyorum, aslında cebe falan da sığmaz.. her yönden düşünmek lazım..
    Huawei mate 10 lite da 5.9 inç imiş, arada pek fark yok gibi ama tasarımı samsung c9 proya göre daha mı az belli ettiriyor büyüklüğü? iki telefonu da incelemedim bu arada..
  • LG logosu gidene kadar güç düğmesine bas. gittiğinde tekrar açılıp kapanacak o zamana kadar bırakma güç düğmesini, sonra telefonun kapanmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limones -- 30 Ocak 2018; 11:57:56 >
  • quote:

yok hocam incelemedim c9 proyu ama tahmin edebiliyorum, aslında cebe falan da sığmaz.. her yönden düşünmek lazım..
    Huawei mate 10 lite da 5.9 inç imiş, arada pek fark yok gibi ama tasarımı samsung c9 proya göre daha mı az belli ettiriyor büyüklüğü? iki telefonu da incelemedim bu arada..

Ben ikisinin resmini de önlü arkalı paylaşacağım :) güzellik yapayım sana :) akşama doğru toplarım telefon sahiplerini yanima

eyvallah süper olur :)
  • quote:

eyvallah süper olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 30 Ocak 2018; 17:26:21 >
    resimler için teşekkürler

samsung enine büyük, huawei boyuna uzun. samsung daha dev gibi, huawei ona göre daha iyi duruyor. alacak olursam yani ikisi arasında kalacak olsaydım huawei'yi alırdım sanırım. ram olarak falan tabii c9 pro daha yüksek ama şu an biraz kaba geldi
  • 
Sayfa: önceki 55975598559956005601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.