Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55785579558055815582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: duvar sürüngeni

Yorumlar için teşekkürler. ABD'ye bir arkadaşım gidecek. mi6 için Amazon'a bakıyorum amagördüğüm kadarıyla satmıyor. nereden alınabileceği hakkında bir bilginiz var mı?

ayrıca, telefondan kaldırılabilecek programlar listesini inceledim. google+'ı standartta kaldıramıyorum mesela. bunun için telefonu cracklemeli miyim?

amerikada bildiğim bir firma var, bestbuy :) orada satılıyor mu bilmiyorum ama gayet büyük bir yer. eğer yurtdışı getirticekseniz iphone yada daha üst modellere bakılabilir (p10 gibi) filipinlerden iphone almaya kalksak pasaport kaydıyla beraber 350 tl indirimle almış olacaktık. araştırmıştım yaz başı. orası amerika, fiyatları nedir bilmiyorum doğrusu..

google+ nın normal şartlarda güncellemeleri kaldır diyip devredışı bırakınca olması gerekir.

hard format atarsanız,internete bağlanmadan bu yazılı listedeki uygulamaların hepsini devredışı bırakıp, teli yeniden başlatıp internete bağlanırsanız kafanız çok rahat eder..
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim orda beyaz ekranlı bir format ekranı geliyor ve orada cihazın modeli yazmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim LG G2 telefon bugün durduk yere kapandı, valla bak durduk yere hiçbir şey yapmadığım halde telefon 10 dk önce çalışıyorken bir anda kapandı. Sonra bi daha hiç açılmadı. Şarja takmayı denedim, o sol üstteki kırmızı ışık yandı söndü, sonra ömrü billah, ne zaman şarja taksam o ışık dahi yanmadı telefon 10 saattir açılmıyor. Kafayı yemek üzereyim. İşin komik tarafı power tuşuna 50 saat basılı tutsam bile LG logosu dahi gelmiyor, Komple siyah ekran. LG logosunu görsem diyeceğim ki brick oldu ama yok abi çalışmıyor

Allah rızası için fikir verin kafayı yemek üzereyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlluminatici -- 12 Eylül 2017; 21:50:47 >
  • Bu saat itibariyle bataryami ucreti mukabilinde degistirdim..su an sorun yok..biraz tuzlu oldu yetkili servise degistirdim..kaziklanmista olabilirim ama bu tele deger..bozulmadigi muddetce kullanmaya devam edecegim..su an icin 5 saat ekran suresi aldim 3 g acik, vatsap face, ve surekli crome kulanimiyla..

Durduk yere 1000, 1500 lira yeni telefona veremicem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kamera çizikleri için ne yapabilirim? Lg teknik serviste kamerayı değiştirmeye kalksam ne kadar tutar? Garanti bitti de.

• isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    Hocam kaça ve nerede değiştirdiniz öğrenebilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

Bu saat itibariyle bataryami ucreti mukabilinde degistirdim..su an sorun yok..biraz tuzlu oldu yetkili servise degistirdim..kaziklanmista olabilirim ama bu tele deger..bozulmadigi muddetce kullanmaya devam edecegim..su an icin 5 saat ekran suresi aldim 3 g acik, vatsap face, ve surekli crome kulanimiyla..

Durduk yere 1000, 1500 lira yeni telefona veremicem.

Hocam nerede yaptırdın birde kaça mal oldu sana yazabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: nnk1981

telefon aniden kapandi ve açılmadı.şarja da tepki vermiyor.pc ye de tepki vermiyor.anakart yanmış sanırım.izmirdeki yetkili servisi aradım artık g2 de ankart değişim olmadığından bahsetti.zaten garanti süresi doldu çoktan.ancak 1100 liraya üst model kapalı kutu cihaz satın alabileceğimi söyledi ancak hangi model söylemedi.bu konuda bilgisi olan var mı acaba

G2 nin anakartlarini bulmak zor artık. İmkansız değil fakat ugrastirir..

G3 o fiyata.. alabilirsin diyor ama ben g3 g4 g5 onermem.. başka telefonlara yonelmelisin..

Fikir istersen xiaomi mi5 - mi5s - huawei p9 lite - asus zenfone 3 max - samsung j ve c serileri..

İhtiyacına göre seçebilirsin.

Cevap için teşekkürler peki Huawei mate 9 için düşünceleriniz nedir

• İlluminatici kullanıcısına yanıt
    Hocam senin pil bitmis, degisim yaparsan sorunun duzelir. Benim de basima benzer bir sey gelmisti.

• Bugün 6s alarak yaklaşık 4 senelik g2mi emekli ettim.

İlk gözüme çarpan ahize sesi oldu.G2nin ahizesi daha yüksek ses veriyor.Umarım çok aramam g2yi.

• quote:

quote:

quote:

telefon aniden kapandi ve açılmadı.şarja da tepki vermiyor.pc ye de tepki vermiyor.anakart yanmış sanırım.izmirdeki yetkili servisi aradım artık g2 de ankart değişim olmadığından bahsetti.zaten garanti süresi doldu çoktan.ancak 1100 liraya üst model kapalı kutu cihaz satın alabileceğimi söyledi ancak hangi model söylemedi.bu konuda bilgisi olan var mı acaba

G3 o fiyata.. alabilirsin diyor ama ben g3 g4 g5 onermem.. başka telefonlara yonelmelisin..

Fikir istersen xiaomi mi5 - mi5s - huawei p9 lite - asus zenfone 3 max - samsung j ve c serileri..

üst seviyelere çıktıktan sonra iş değişir, mate 9 2700 tl bandında gezen bir telefon. benim önerdiklerim 1000-1500 civarı telefonlar..

p10 ve mi6 ya bakmanı öneririm. 5.9 inç çok büyük gelebilir eline. büyük telefon seviyor musun bilmiyorum tabi.

ben bu aralar şu telefona odaklandım zenfone 3 ZC553KL modeli.. param da cebimde kalır..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

üst seviyelere çıktıktan sonra iş değişir, mate 9 2700 tl bandında gezen bir telefon. benim önerdiklerim 1000-1500 civarı telefonlar..

p10 ve mi6 ya bakmanı öneririm. 5.9 inç çok büyük gelebilir eline. büyük telefon seviyor musun bilmiyorum tabi.

ben bu aralar şu telefona odaklandım zenfone 3 ZC553KL modeli.. param da cebimde kalır..

önerilerini dikkate alacağim. ama zaten o paralara çıkamam şuan da biraz daha düşmesini bekleyeceğim.ancak ozaman alabilirim. ben de zenfone lara bakıyorum teşekkürler tekrardan
  • Denizli cezayirli elektronikte degistirdim..150 tl ye..birde sarj cihazim bozulmustu, riske etmeyim bide ondan alayim dedim 80 tl de ona verdim..230.lirayi sulayip geldim.normalde paralel ithalatlari tamir etmiyoruz ama sizin icin 150 ye degistirelim dedi.garanti vermiyoruz cunku dedi...ama pisman degilim..yani yeni telefona butce ayirmayacagim..yenilikleri takip etmem hevesimde yoktur..g2 den onceki telim 2004 model ericson w400i idi..cesedi cikana kadar kullanmistim..elime gecen tel mezar teslimi olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bem SwiftKey kullanıyorum. Yazma ve otomatik düzeltme kapalı. Ne yazarsam o çıkıyor. Bence en iyisi hala SwiftKey.

• quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

Bem SwiftKey kullanıyorum. Yazma ve otomatik düzeltme kapalı. Ne yazarsam o çıkıyor. Bence en iyisi hala SwiftKey.

otomatik düzeltme bende de kapalı. ama birşeyleri ya yanlış yapıyorum yada bende sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekho

Hocam senin pil bitmis, degisim yaparsan sorunun duzelir. Benim de basima benzer bir sey gelmisti.

valla mı hocam ya inşallah öyledir allah razı olsun anakart arızası diye geberiyordum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Özelliklerini inceledim işlemci haricinde çok iyi görünüyor..Gerçi daha üst işlemci koysa o fiyata da vermezdi.

Yine de fp ürünü gibi!!
  • Arkadaşlar saydam hava durumu widgeti olan uygulama biliyor musunuz?

Telefonla gelen accuweather widgeti ekranda masmavi kalıyor, duvar kağıdı görünmüyor altında.
  • Selam. Lg g2 wifi bağlanmıyor ayarlar wi fi a tıkladığımda ağlar gözükmüyor. Fabrika ayarlarına döndüm. Yine olmadı. Bu sorunun çözümünü bilen var mı acaba

• LG G2 durumum hakkında ,

telefonumun özellikleri bu ;

2013 yılında aldım .. çıktıktan sonraki aylarda. 1250tl ye almıştım.

geçenlerde hard reset attım.

şimdiye kadar bilgisayardan sürüm yüklemesi olmadı.

sorunlarım.

1. facede dolaşırken bazen donuyor, video açılıyor mesela.. tekrardan durdurmıyorum. face zorla kapatsam bile video sesi geliyor.

2. en önemlisi veri interneti. genelde H de.. 4.5g yi zar zor görüyorum. çekim gücü çok az. buna ne yapılabilir ??
  • 
Sayfa: önceki 55785579558055815582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.