Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5572. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55705571557255735574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende garantinin son gunlerinde batarya cabuk bitiyor diye servise verdim G2 mi. Bugun baktim ana kart yok, degisime sunuldu diyor. Sanirim yeni cihaz verecekler. Ne yapmam lazim hangi cihazi verirler. Tavsiyesi olan varmi. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    bende şuan boşluktayım telefon arıyorum ve limitim sizinki kadar değil

neden g 6 falan bakmıyorsunuz

samsung italatçı alırım derseniz c7 c9 falan iyi baya tasarımda harika

• ben g2 imden nekadar memnunsam çevremde bir okadar g3 g4 g5 almış ve hiç memnun olmamış insanlar var.ithalatçı garantili düşünmüyorum sanırım iphone8 in çıkmasını bekleyip 6s alacağım indirime girerse biraz hiç değilse değer kaybı çok olmuyor sırf bu yüzden g2 lerin 2. eline bakıyorum 300-400 lira yazmışlar hep
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    3 4 5 bilerek yazmadım direk 6 dedim :D benım aklımda g4 vardı ama araştırınca anladım risk çok şuan lenovo k6 note falan bakıyorum üstünü bütçe kaldırmıyo ve iphone hiç sevmiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedesigner

bende şuan boşluktayım telefon arıyorum ve limitim sizinki kadar değil

neden g 6 falan bakmıyorsunuz

samsung italatçı alırım derseniz c7 c9 falan iyi baya tasarımda harika

Lenovo P2 aldım.
    Pili çok iyi gidiyor
    Bir tek eksiği Irda (infrared kumanda)

onu da aşağıdaki ürünle halletrtim (denenmiştir, çalışıyor)
    https://tr.aliexpress.com/item/Universal-IR-Appliances-Wireless-Infrared-Remote-Controller-Adapter-Zazaremote-for-OTG-Android-Mobile-for-Samsung-Google/32705636748.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.31ae8b27hAXy2F&isOrigTitle=true
  • Asus535 A kullanıcısına yanıt
    p2 fiyatına çıkamıyorum

• SERVİSTE ekran değişim ücreti nedir bilen var mı?
  • Konuya bi girip bakayim dedim artik yeni telefon arayisi icinde olan insanlarla dolmus. E normal tabi bi efsanenin daha miladi doldu 2-2 buçuk saat ekran suresi artik hiçbişeye yetmiyor ki cyanogenmod kullanmasam telefonun coktan degistirirdim. 6ste karar kilmisken dün samsung s7 edge dikkatimi çok cekti fakat hemen vazgeçtim nedense. Artik andriod olayini bitirdim sanırım ben.

Hocam mesajiniz ilac gibi geldi. G2'den Note5'e gectigimden beri IR olmadigi icin kafami duvarlara vuruyorum, cok lazim oluyordu bana. Ofiste tavan tipi gomme samsung klima var. G2 ile onu ac-kapa-sicaklik degistir yapabiliyordum. Acaba bu linkini paylastiginiz urun tavan tip klimada ise yarar mi? Siz nerelerde denediniz? Eger bu urunden faydalanabilirsem hayatimi kurtarmis olacaksiniz abartmiyorum. Keske test edebilme imkanim olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Hocam mesajiniz ilac gibi geldi. G2'den Note5'e gectigimden beri IR olmadigi icin kafami duvarlara vuruyorum, cok lazim oluyordu bana. Ofiste tavan tipi gomme samsung klima var. G2 ile onu ac-kapa-sicaklik degistir yapabiliyordum. Acaba bu linkini paylastiginiz urun tavan tip klimada ise yarar mi? Siz nerelerde denediniz? Eger bu urunden faydalanabilirsem hayatimi kurtarmis olacaksiniz abartmiyorum. Keske test edebilme imkanim olsa.

Henüz sadece LG televizyonda denedim.
    Menüsünde Arcelik TV seçilebiliyor ama, tuşları atanmamıştı, belki kumandayı telefonla yüzleştirip tanıtmam gerekecek
    Klimanızın kumandası, listede yok ise, belki kendiniz tanıtmanız gerekir
    Ben programı açıp, samsung klimaları ekledim, 2 tane eklendi (sadece 2 tane bulabildim).
    Şansınıza bende Samsung Note5 de var (VR headset için, bir de GPS Navigator olarak kullanıyorum)
    Parçayı taktım ve LG televizyonumu Note5'e de tanıttım. Şansınıza Note5 cihazı tanıdı ve zazaremote programı cihazı kullanabiliyor
    zazaremote programını, parça olmadan da yükleyip, kurulu cihazların listesine bakabilirsiniz.

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 6 Ağustos 2017; 10:17:27 >
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    quote:

Keske test edebilme imkanim olsa.

fiyatı 6,5 dolar ve 7 günde Çin'den elime ulaştı
    Denemekten zarar gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 6 Ağustos 2017; 10:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

ben g2 imden nekadar memnunsam çevremde bir okadar g3 g4 g5 almış ve hiç memnun olmamış insanlar var.ithalatçı garantili düşünmüyorum sanırım iphone8 in çıkmasını bekleyip 6s alacağım indirime girerse biraz hiç değilse değer kaybı çok olmuyor sırf bu yüzden g2 lerin 2. eline bakıyorum 300-400 lira yazmışlar hep

G3 bilmem de G4 ve peşinden çıkan G5 lerde özellikle ekran ve anakart arızası çok çıktı ne yazikki. G6 da bu sorunların ustune husran oldu. Kimse satmakta istemiyor. Tr garantili bile alsanız sorun yasayabiliyorsunuz

İlginize çok teşekkür ederim, uygulamayı kurup biraz kurcalayayım bakalım. Şimdi sipariş versem bayram haftası civarı gelebileceği için almak istemedim, önceki bayrama denk gelen siparişlerimden biri kayboldu gitti çünkü.

Daha önce kulaklık çıkışı üzerinden çalışan aparatlardan aldım, tv kumanda edebildim ama tavan tipi klimayı ne yaptıysam görmedi. Denemekten zarar gelmez diye neler aldım boşu boşuna anlatamam :)
  • Lg servisler ithalat telefonlara pil satsalar hemen alirdim..kacsa kac abi..telefon hala canavar.kitkat lullanmama ragmen formatsiz 3 yila yaklasti nerdeyse..sifir sikinti..ufak tefek kasma felan bunlar sorun degil benim icin..ekran sararmasi hic olmadi..sadece sol ustten saga dogru serit seklinde ara sira hafif bir beyzazlik oluyo sonra kayboluyor..hep ekran sifir otomatikte kullanirim.ekrani hic yormadim..oyun hic oynamam..neredeyse butun islerimi g2 ile yaparim..daha ne olsun..s7edge alan arkadasin telini sahsen elimde tutamadim..telefon duserse sanki tuzla buz olacak gibi..paraya kiyip orjin batarya ve sarj aleti bulup alabilirsem bir 3 yildaha bende kalir heralde..mesele batarya ve sarj aleti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Daha önce kulaklık çıkışı üzerinden çalışan aparatlardan aldım, tv kumanda edebildim ama tavan tipi klimayı ne yaptıysam görmedi. Denemekten zarar gelmez diye neler aldım boşu boşuna anlatamam :)

kulaklık çıkışı üzerinden çalışan aparatlardan farklı olmaması lazım. Ama onlar galiba iphone üzerinde güvenilir çalışıyormuş
    Sonuçta sadece zazaremote programı görüyor bu aparatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 6 Ağustos 2017; 15:6:53 >
  • g2 için şuan iyi bir rom var mı ? sıkıntısız telefona + katıcak
  • Sevgili efsane kullanıcıları ,

4-5 yıllık maceramız 5 kez ekran değişsede devam etmekteyken canavarla yine ekran sorunu gösterdi. Şu meşhur ekranın bi bölümünde dokunmatik hissetmeme algılamama. 2 saattir manyetollü çakmakla çakıyorum bu sefer yemedi çalışmadı.

Sizce yine ekran değişmeli mi ( sanırım hala 150 160 tl civarında ) yoksa yeni aşklara yelken mi açmalı ?

Benim gözümde hala canavar cihaz. Hafıza sorununu otg ile çözdüm.
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Hocam maddi durumunuza bağlı performans ile ilgili sıkıntısı olmasa da bana artık kamerası baya bir yetersiz geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Hocam maddi durumunuza bağlı performans ile ilgili sıkıntısı olmasa da bana artık kamerası baya bir yetersiz geliyor.

Maddi durumu kısaca özetleyim bi kaç gün içerisinde minik yavrum aramızda olacak :) En temizi 160 tl ye ekranı değiştirmek gibi.
  • Beyler sanırım g2 lerin kasmasının nedeni batarya ömrü. Benim bataryam ölmeye başladı 2.5 saat ekran süresi veriyor akşam üstü şarj bitiyor. Telefon son dönemde aşırı ısınmalar yapıyor bataryam sağlamken böyle sıkıntılar yoktu kasılmalarda başladı. Batarya fiyatını İzmir Ayes Elektroniğe sordum 150 TL dediler telefonda arkadaşın biri 100 tl değiştirdim demiş aynı yerde. Eğer pilin orjinalliğinden eminsek ve 100 TL ise gidip değiştireceğim. Son dönemde serviste pil değiştiren varsa bilgi verirse sevinirim. G2'den vazgeçirecek seviyede uygun fiyatlı iyi telefon bir tek xiaomi var oda yetkili servis yok ileride parça sıkıntısı olur diye güvenemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 55705571557255735574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.