Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5528. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55265527552855295530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende karşılaştım aynı sorunla ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: by rallier

bende karşılaştım aynı sorunla ..

hocam cm13'ten mi geçmeye çalıştınız sizde ? Yoksa lolipoptan mı ? Ona göre root atacağım :D
  • First time installing crDroid to your G2, or coming from another ROM:
    - Make sure you're running a proper working Recovery (CWM or TWRP)
    - Copy GApps and crDroid zip to your external SDCard
    - Boot into Recovery
    - Wipe system,data and cache
    - Flash crDroid zip
    - Flash GApps zip
    - DO A DATA WIPE / FACTORY RESET
    - Reboot

yönergelere uyuyorsunuz değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: curtaincall

First time installing crDroid to your G2, or coming from another ROM:
    - Make sure you're running a proper working Recovery (CWM or TWRP)
    - Copy GApps and crDroid zip to your external SDCard
    - Boot into Recovery
    - Wipe system,data and cache
    - Flash crDroid zip
    - Flash GApps zip
    - DO A DATA WIPE / FACTORY RESET
    - Reboot

yönergelere uyuyorsunuz değil mi

Evet uyuyorum. Zaten romu flashlarken hata veriyor :/ Orda tıkanıyorum.
  • erendpt kullanıcısına yanıt
    cm13, trwp idi sonra full wipe attım. wipe attıktan sonra ne kullandıgınızın önemi kalmıyor zaten.
    aynı hatayı verdi ama başarıyla bitti diye de yazıyordu o yüzden restart attım, 10 dakikadır dönüyor açılmadı.
  • alakası var mıdır bilmiyorum ama benim TWRP sürümüm 2.8.6.1

geçmiş olsun ne diyeyim çözersiniz inşallah sorunu
    adb üzerinden yüklemeyi deneyin
    ilk boot çok uzun sürer zaten 15-20 dk arası

yazdığınız sorunu google da okudum tartışanlar var fakat ingilizcem yeterli olmadı,anlamadım ne yaptılar
  • curtaincall C kullanıcısına yanıt
    erendpt kullanıcısına yanıt
    benimde trwp aynı.
    Acaba ilk boot ta yeteri kadar beklemeden mi reset attım diye tekrar deneyeceğim akşama. teşekkürler

edit:/ harbiden çalışıyormuş 30 dk sonra açıldı boot ekranında ben takıldı sandım. Aldığınız hata mesajına aldırış etmeyin @erendpt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by rallier -- 15 Şubat 2017; 17:44:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Son 1 haftadır sinyal düşmesi yaşıyorum arkadaşlar.Telefonla konuşamaz oldum veri kullanımı da açık değil evde olduğum için wifiden bağlanıyorum nete. Bunun bir çözümü var mı acaba telefon lolipop sürümünde?

Bununla ilgili youtube da bir video vardı, orada bir çözüm yolu gösteriyordu, bakın, belki bir faydası dokunur.
  • Lolipoptan geçmeye çalıştım gene aynı hatayı verdi. Bende Cm13 kurdum şimdi :D Belki burdan google rom'a geçerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cm13'de beni kesmeyince Google Edition Rom'a geçtim. Yazarım gelişmeleri buraya

• Arkadaşlar ,

LG G2 ile konser esnasında çektiğim videoları seyrettiğimde seste bir gariplik var ve sürekli cızırtı duyuyorum videolarda , hiçbir şey anlaşılamıyor.

Farklı farklı konserlerde denedim , sonuç değişmiyor.Hiç randıman yok.

Konser esnasında çektiğimiz videolardaki şarkı seslerini neden net alamıyoruz LG G2'de ? Bir fikri olan var mı ?
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    G2 nin ses kayıt özelliği çok dandik. Kayıt esnasında ses durursa cızırtı olmasın diye sesi kapatıyor ses başlayınca çıkan sesleri kaçırıyor geç başlatıyor yakalayamıyor falan. Gerçi bu durum lg nin çoğu modelinde kronik sorun. Başka uygulama yüklerseniz de sonuç aynı. Yani donanımsal olarak kötü mikrofon koymuşlar diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses sorununu hala çözemedim.
    Yaptıklarım;
    -yeni hoparlör alıp değiştirdim
    -CM13 te denemiştim çalışmadı
    -Linageos 13 şubat 2017 buildi nde denedim çalışmadı

Fikri olan var mı?
  • Telefonun sıfır fiyatı nedir varmı bilgisi olan ?

• kadirfb81 K kullanıcısına yanıt
    Telefon artık üretilmiyor, bu yüzden sıfır biraz zor bulursunuz.. Bulsanız da toplama cihaz olma ihtimali yüksek..

Hepsiburadada 1299 liraya satılıyor ama almanı tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antofagasta -- 16 Şubat 2017; 23:17:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirfb81

Telefonun sıfır fiyatı nedir varmı bilgisi olan ?

Migros, kipa, real gibi yerlere bak. Ben birkaç sefer denk gelmiştim sıfır kutulu cihaza.
    Geçen hafta DOĞUBANK(Sirkeci/ist) TA iki kutu gördüm hiç açılmamış. Kesin yurt dışı cihazdır. Şimdiki aklım olsa radyo için yurt dışı cihaz alırdım. Tr de calistiramadim hiçbir şekilde.. fiyatı bin lira civarıdır ama aynı fiyata çok telefon var. yinede sen bilirsin..

• arkadaşlar, rootlu g2 de cloudy flex 2.8 yüklüydü dün bir anda şarj olmamaya başladı, pil simgesinin üstünde şarj oluyor gözüküyor fakat pilin yüzdesi artmıyor, sadece arabada şarj oldu, kablo ve adaptörle ilgili bütün kombinasyonları denedim olmadı diğer bir sıkıntı ise telefonu yeniden başlatmaya çalıştığımda açılmıyor sadece güç tuşu ve ses kısma tuşu ile açılıyor, ben de bu sabah cloudy 3.3 lollipop a geçtim ilk önce şarj oldu telefonu yeniden başlatmak istedim yine açılmadı aynı tuş kombinasyonu ile açıldı daha sonra sadece kapattım normal yolla yine açılmadı, yukarıda bahsettiğim tuş kombinasyonu ile açtım ve şarja taktım şuan şarj oluyor. yardımcı ola bilecek arkadaş var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alifatihayik -- 17 Şubat 2017; 12:16:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

Hepsiburadada 1299 liraya satılıyor ama almanı tavsiye etmem.

sahibinden de 400-500 civarı fiyatta satılıyordu sifir çakma veya toplama mi oluyor

• 
Sayfa: önceki 55265527552855295530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.