Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5348. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53465347534853495350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç biri degil. Olacagi varsa oluyor. Ben yeri geldi telefonu ayakkabimin icine koyup uzerine basa basa sinava girdim :) ve de hergun oyun oynadim yine sararma yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bende sıcaklıktan dolayı oldu açıkçası. Telefon sıcaklığı arttığında sağ taraf sararıyor hâlâ. Başka etkenler de vardır tabii, orasını bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 30 Mart 2016; 22:12:40 >
  • Arkadaşlar şarj cihazı garanti kapsamı içine giriyor mu? Data kablosunda bir sorun var oynatınca bağlantı kopup yeniden geliyor. Sokette problem yok başka kabloyla denedim. Garantiye göndersem yenisini verirler mi şarj kablosunun? Böyle bişey başına gelen var mı? Kabloda kozmetik olarak sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: palaxdine

Arkadaşlar şarj cihazı garanti kapsamı içine giriyor mu? Data kablosunda bir sorun var oynatınca bağlantı kopup yeniden geliyor. Sokette problem yok başka kabloyla denedim. Garantiye göndersem yenisini verirler mi şarj kablosunun? Böyle bişey başına gelen var mı? Kabloda kozmetik olarak sorun yok

Maalesef aksesuarlar garanti dahilinde değil

• 4.5 g sim kullanmaya baslayan var mi tt den aldik bakalim bugun 1 nisani bekliyoruz. Su anki hiz 2 mbit.

• quote:

Orijinalden alıntı: overdozz

4.5 g sim kullanmaya baslayan var mi tt den aldik bakalim bugun 1 nisani bekliyoruz. Su anki hiz 2 mbit.

Bende Ocak ayında almıştım simi. Çok fark edeceğini sanmıyorum fakat umut işte. Şu an ki halini de buraya koyayım. Farkı karşılaştırırız.

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 31 Mart 2016; 16:52:39 >
  • Vodafone

Izmir bozyaka
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG G2 ANA KONU

• Günaydın arkadaşlar.Bende küçük bir sorun var.S-Link in slimport hdmı bağlantı kablosunu satın aldım.Bende 2 adet G2 var biri bende diğeri eşimde.Eşimdeki telefonu lollipopa yükseltmemiştim.Bu kablo bu telefonda sorunsuz çalışıyor.Ama benim lollipop yüklü 5.0.2 versiyonlu olan kendi telefonumun görüntüsünü maalesef aktaramadım televizyona.Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Çözümü barsa yardımcı olursanız memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.Hakkınızı helal edin.

Ürün bu: http://urun.n11.com/kablo/lg-g2-hdmi-slimport-adaptor-kablosu-P50753887
  • Beyler 4,5 g ayarı nasıl yapacaz bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptopal99

Beyler 4,5 g ayarı nasıl yapacaz bilen varmı

3845#*802# yazarak ya da *#*#4636#*#*
  • overdozz kullanıcısına yanıt
    Nasıl?
    Android 5.0.2 ithal cihaz ayarlar da 4g çıkmadı@overdozz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhakkik -- 31 Mart 2016; 11:35:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptopal99

Beyler 4,5 g ayarı nasıl yapacaz bilen varmı

güncelleme merkezine bakın, orda programlarda küçük bir eklenti var, onu yükleyin (sanırım LTE yazıyordu)

telefonu yeniden başlatayım mı diyecek.. yeniden başlatın

ayarlar / ağlar / internet paylaşımı & ağlar / mobil şebekeler / ağ modu

burada "otomatik gsm wcdma lte" yazıyorsa ve seçiliyse sorun yok demektir..

ben hep gsm de tutuyorum, malum 2g pil iyice yıprandı ve dışarıda sadece whatsapp a ihtiyaç duyuyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nagekin

arkadaşlar selam.

telefonumu aldığım günkü gibi kullanıyorum. herhangi bir root vs yapmadım. zaten bilmem de yapmayı. 4.4.2 kitkat kullanıyorum. 1 yıl iki aylık telefon.

son iki haftadır, instagram telefonumu donduruyor. şöyle oluyor. instagramı açıyorum. aşağı doğru gezinirken veya ilk açılışta da olabilir, eğer videoya denk gelirse 4 ile 5 saniyelik donmalar oluyor. bu sürede instagramda hiçbirşey yapamıyorum. telefonun home tuşuna basınca bile iki üç saniyede ana ekrana dönüyor telefon. donuyor. iki haftadır istisnasız bu şekilde sorun yaşıyorum. instagramı sildim baştan yükledim hala aynı. telefonu donduruyor. ve arasırada da "instagram durdu yne yazıkki" diye uyarı veriyor. hata raporu yolla vs diye bir yere yönlendiriyor.

başka hiçbir uygulamada sıkıntım yok. herşey tam takır çalışıyor. sadece 2 haftadır instagramda bu var. bu sorun nasıl aşarım? ne yapmam lazım?

önbelleğinizi bi temizleyin derim, açık uygulamalarınızı da kapatıp telefonu bi kapatıp açın..

uygulamayı silip yeniden yüklemek de çözüm olabilir..

eğer çok uygulamala silip yüklediyseniz zamanında, sisteminiz şişimiş olabilir, verilerinizi yedekleyip format atmalısınız, herşey silinir, verilerinizi bilgisayara kopyalayın..

aşağıda imzamdaki konuları da okuyun, faydası olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: justorcun

quote:

Orijinalden alıntı: slartibartfast

Selamlar arkadaşlar,

2013 Aralık ayından bu yana G2 kullanıcısıyım. Yaz aylarında kardeşim için de G2 aldık. Aldığımız dönemde problem yaşamadık ama son 2 aydır, kendi telefonumda 2 sene boyunca hiç karşılaşmadığım bir kaç problem yaşıyoruz.

Rehberi açınca telefon numaraları ya da favoriler sayfası boş geliyor. Mesajları açmaya çalışırken telefon donuyor ve hiç bir şekilde müdahele edilemiyor yaklaşık 1 dk. boyunca.. Ayrıca gelen aramalarda ekran siyah olarak kalıyor ve arayan kişi gözükmüyor. Haliyle açma ya da kapama tuşuna da basamıyoruz bu şekilde.

Android 4.4.2 ve TR20c-TUR rom yüklü. 32 GB'lık model.

Daha önce bu tip problemlerle karşılaştınız mı? Çözüm için önerileriniz nelerdir?

karşılaştık ve çözüm bulamadık, bulabilirseniz lütfen paylaşın

arkadaşım da 4.4.2 kullanıyor, onda da rehber sorunu var...

lolipop a geçireceğiz onu, tüm yedeklerini alıp..

çözüm olur mu bilmem ama sizde deneyebilirsiniz.. yalnız dikkat edin format atmanız gerekir, yoksa eski kök dosyaları kalıyor telefonda, daha da kasılır..

4.4.2 den lolipopa geçince aldığınız yedeği kullanamama gibi bir durum da oluşabiliyor.. verilerinizi el ile yedekleyin bilgisayara, rehberinizi mail adresinize yedekleyin..
    lg pc suite ile sadece rehber ve sms i yedekleyin.. bir sorun olduğunda elinizde herşey olur, sadece smsleri kaybedersiniz.. en az hasarla kurtulmuş olursunuz..

lolipopta telefonunuz ekstra ısınır, dolayısıyla şarjınız da daha kısa gider ve deneyimli kullanıcı değilseniz lolipoptan 4.4.2 ye dönmek zor olur... bu handikapları göz önünde bulundurarak telinizi güncelleyin yada böyle kullanmaya devam edin..
  • Arkadaşlar iyi günler birşey danisacaktim size ekranı değişipte yeni ekranı eskisine göre beyazları daha koyu gösteren oldu mu? Benim yeni takılan ekranım beyazları krem rengine benzer şekilde gösteriyor ne yapabilirim bunun için?

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Arkadaşlar iyi günler birşey danisacaktim size ekranı değişipte yeni ekranı eskisine göre beyazları daha koyu gösteren oldu mu? Benim yeni takılan ekranım beyazları krem rengine benzer şekilde gösteriyor ne yapabilirim bunun için?

benim ekran da sarardı, sol üst köşe.. fakat değiştirmedim, kullanıyorum böyle..

ekran konusunda bişi diyemeyeceğim dostum..
  • Tarifemiz 3g 4g fark etmiyor değil mi. İstediğimiz yerde kullanabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhakkik

Nasıl?
    Android 5.0.2 ithal cihaz ayarlar da 4g çıkmadı@overdozz

hocam yazdığım kombinasyonu arama kısmına gelerek yazıp arama tuşuna tıklayın. menü gelecektir karşınıza tel ayarlarıyla ilgili.
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam değerli yorumunuz için. Başka bir servise danışayım o halde

• overdozz kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam da ondan ssonrası. Nerden yapacağımı bulamadım

• 
Sayfa: önceki 53465347534853495350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.