Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52275228522952305231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JerryC

quote:

Orijinalden alıntı: JerryC

beyler chrome dan indirdiğim dosyaları telefon hafızasından silemiyorum daha öncede olmuştu format atmak zorunda kalmıştım varmı çözümü.

Beyler yardimci olacak yokmu format atmak istemiyorum telefonda yer kalmadi

Uygulamalardan chrome ön belleği temizle olmadı verileri sil öyle dene .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır G2 32 gb LG garantili arayanlar oluyordu forumda. Bu linkten alabilirsiniz.

http://firsatlarkapida.com/index.php?route=product/product&path=74&product_id=2259&ref=akakce&source=mobil&v=1.57.5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benim cihazimda birkaç tane sorun oluştu ve garintiye gitmeden halletmek istiyorum.

Cihazın arka kapağında noktaya benzer yuvarlak şeyler oluştu ve siliyorum siliyorum çıkmıyor. Aşağıya resmini atacağım çok belli olmuyor ama flashın üst kısımlarında bir yerde
    http://www.imgim.com/img_20151115_133749.jpg

Birde telefonu masa gibi düz bir yüzeye koydugumuzda telefonun dokunmatik algılamıyor özellikle mackolik gibi uygulamada çok yapıyor bunu. Tekrar elime alıp kullandığımda sıkıntı olmuyor. Bu iki sorunun nedeni nedir ve nasıl cözülür yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A26765CC -- 16 Kasım 2015; 23:36:09 >
  • oMeR24 kullanıcısına yanıt
    Ahanda tam bana sorlulmuş bir soru. 1.5 sene z1 kullandım şimdilerde g2. Arada da değiştiriyorum. Z1 şık telefon hakkını vermek lazım. Ses-mirkofon hoparlör kamera çok iyi. G2 samsung s3 görünüşü ile şıklıktan biraz uzak. Ancak çok seri ve özellikleri olan bir telefon.Kullanımı kolay pratik. Sonuç telefonu telefon için alıyorsanız z1 uğraşırım oynarım diyorsanız g2.
  • Beyler 16gb beyaz cihazımı bugün 600 tlye sattım. Pazar günü Iphone 6s 64gb aldım . G2 konusunda yardımları dokunan herkese çok teşekkür ederim

• Arkadaşlar resmi garantili G2'yi hangi servise yolluyoruz? Kutunun üstünde Başarı etiketi var fakat LG'nin resmi garantisi sanırım Vintek oluyor hangisine göndermek lazım? Cihazı geçen seneki fırsatta internet üzerinden Türkcell bayisi olan Güraks'dan almıştım kasa da çatlak sebebiyle garantiye göndermek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Beyler 16gb beyaz cihazımı bugün 600 tlye sattım. Pazar günü Iphone 6s 64gb aldım . G2 konusunda yardımları dokunan herkese çok teşekkür ederim

Hayırlı ugurlu olsun hocam. Aralarında serilik farkı var mı? Bende hep bir arayıştayım ancak hiçbiri bir G2'nin yerini tam olarak dolduramiyor.

• Arkadaşlar ustte soruma yardimci olacak bir fikiri olan varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: arkanda_ayu_var

Arkadaslar benim cihazimda birkaç tane sorun oluştu ve garintiye gitmeden halletmek istiyorum.

Cihazın arka kapağında lekeye benzer yuvarlak şeyler oluştu ve siliyorum siliyorum çıkmıyor. Aşağıya resmini atacağım çok belli olmuyor ama flashın üst kısımlarında bir yerde
    http://www.imgim.com/img_20151115_133749.jpg

Birde telefonu masa gibi düz bir yüzeye koydugumuzda telefonun dokunmatik algılamıyor özellikle mackolik gibi uygulamada çok yapıyor bunu. Tekrar elime alıp kullandığımda sıkıntı olmuyor. Bu iki sorunun nedeni nedir ve nasıl cözülür yardımlarınızı bekliyorum.

aynısı bizde de oluyordu ekran filmi ile alakalıymış youtubede videosu vardı bende
  • ARKADAŞLAR hangi seriyi almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkanda_ayu_var

Arkadaşlar ustte soruma yardimci olacak bir fikiri olan varmi?

Kapağınızdaki lekeler silinerek çıkacak lekeler değiller.Aşınma sonucu oluştuğunu söyleyebiliriz.Sert silikon kılıf kullanırken,kılıfı çıkarıp,kapağı görünce şok olmuştum.Sözün özü çabuk çiziliyor.Ebay üzerinden yenisini sipariş edip değiştirdim ve yumuşak silikon kılıf kullanmaya başladım.Dokunmatik problemini,ben de KitKat sürümünde yaşamıştım.Yatık dururken algılama sorunluydu.Lolipop güncellemesinden sonra sorun kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double h -- 17 Kasım 2015; 1:04:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Beyler 16gb beyaz cihazımı bugün 600 tlye sattım. Pazar günü Iphone 6s 64gb aldım . G2 konusunda yardımları dokunan herkese çok teşekkür ederim

Hayırlı ugurlu olsun hocam. Aralarında serilik farkı var mı? Bende hep bir arayıştayım ancak hiçbiri bir G2'nin yerini tam olarak dolduramiyor.

Isınma sifir cihazda hocam , baya etkileyici özellikler mevcut özellikle 3d touch günlük kullanımı baya bi kolaylaştırıyor. Sistemde oynama yapmak istersende jaillbreakle işi çözersin. 2gb ram ile artık multitaskingte uygulamalar ve internet sayfaları kaldığı yerden devam ediyor. Antutu puanı 60bine yakın. Genkbenchte çoklu işlem 4500 falan cihaz baya hızlı değişiklik olsun diyorsan tavsiye ederim ama kesinlikle 64gb alınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CsMaNiA_ -- 17 Kasım 2015; 8:33:39 >
  • Beyler ya 1 yıldır g2 kullanıyorum. Telefonuma deli gibi aşıktım ama ne zaman ki LOLLİPOP yükledim telefona o günden beri gittikçe soğudum ve şuan ya kıracam telefonu ya da değiştirecem. Sürümde değiştiremedim bi türlü.

Sormak istediğim şu SONY C5 ULTRA son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı sıfır çerçeve falan G2 gibi çok hoş duruyor. Olur da o cihazı alırsam g2'den daha aşağı bi cihaz mı almış olurum? çok fazla anlamıyorum işlemciden vs bilen birileri yardımcı olursa sevinirim.
  • LG G2'yi optimus G3 v1.4.1 rom ile kullanıyorum. bu sayede çift pencere gibi g3 özelliklerini kazanıyorum. ancak klavye olarak g2'nin orjinal klavyesini daha beğeniyordum.

optimus g3 v1.4.1 rom'da g2'nin orjinal kitkat klavyesini nasıl kullanabilirim?

yada hali hazırdaki g3 klavyesi üzerine g2'nin temasını nasıl yükleyebilirim.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalgezgin -- 17 Kasım 2015; 11:00:54 >
  • bugün ekran tuşlarını gizleyerek kullanmaya başladım biraz zorluyor ama telefon çok daha güzel gözüküyor gözüme.keşke şu tuşları ekranın altına koysalarmış ah ah.

• G4 için M verilmiş.

• Arkadaslar lollipop son zamanlarda cok canimi sikmaya basladi. Sarj da hizli bitiyor zaten. Kitkata dönme düşüncesindeyim sizce dönmelimiyim?

• ahmet217 A kullanıcısına yanıt
    10dolarlık telefon bizde 110-120tl bandında olur...

• Arkadaşlar resmi garantili G2'yi hangi servise yolluyoruz? Kutunun üstünde Başarı etiketi var fakat LG'nin resmi garantisi sanırım Vintek oluyor hangisine göndermek lazım? Cihazı geçen seneki fırsatta internet üzerinden Türkcell bayisi olan Güraks'dan almıştım kasa da çatlak ve ısınınca ekranın üst tarafında soldak sağa ince bir çizgi şeklinde beliren sarı leke sebebiyle garantiye göndermek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 52275228522952305231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.