Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52265227522852295230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F320 modelini kullanan yok mu aranızda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumun üst bildirim barında hafif bi sarılık var garantiye versem değişir mi ekran ogrenciyim bu hafta memlekete gideceğim ilerde artmasından korkuyorum bu arada 310 serisi birde pil değişimi isteyeceğim Konyadaki servise vereceğim ne diyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose_2 -- 15 Kasım 2015; 13:34:16 >
  • Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla dış kasa pil aksesuar yan sanayi olabilir...yenilenmiş ürünler çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Arkadaşlar telefonumun üst bildirim barında hafif bi sarılık var garantiye versem değişir mi ekran ogrenciyim bu hafta memlekete gideceğim ilerde artmasından korkuyorum bu arada 310 serisi birde pil değişimi isteyeceğim Konyadaki servise vereceğim ne diyorsunuz ?

Konya'daki servisin durumunu bilmiyorum ama yüksek ihtimalle cihazınız sıfırı ile değiştirilir...
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Hocam sarı leke belli belirsiz yani pek sıkıntı teşkil etmiyor parlaklığı yüzde yüz yapınca belli oluyor birde belli olması için beyaz bi ekranda belli oluyor sizce verip beklemeli miyim yoksa idare mi etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Hocam sarı leke belli belirsiz yani pek sıkıntı teşkil etmiyor parlaklığı yüzde yüz yapınca belli oluyor birde belli olması için beyaz bi ekranda belli oluyor sizce verip beklemeli miyim yoksa idare mi etmeliyim

Sizin bileceğiniz iş. 310 serisi ise garantisinin bitmesine az bir süre kalmıştır büyük ihtimalle. Ben yerinizde olsam verirdim servise ama öyle ya da böyle ortalama 1 ay kadar bekleyeceğinizi söylemeden geçmeyeyim. Cihazın değişim olacağını düşünerek söylüyorum bunu...
  • Benim g2 arayanlar meskule aliyor ben kimseyi de engellemedim herkesi degil ama birkac kisi bu sorunu nasil cozerim bi bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bekleriz sanırım daha 7 ay var bitmesine Gidince verelim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: orjinal-puma

Benim g2 arayanlar meskule aliyor ben kimseyi de engellemedim herkesi degil ama birkac kisi bu sorunu nasil cozerim bi bilgisi olan var mi?

Daha önce meşgule alıp otomatik mesaj yollamışlığınız var mı?
  • Hayir
    Bide arayan kisilerin ismi yerine numarasi cikiyo ismi gormek icin ekrana dokunmak gerekiyor

• Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var
    G2 D800 cihazım sürekli kendi kendine resetleniyor (günde 7-8 defa) kimse sorun bulamadı tamir edemedi.
    Yazılımsal bir sıkıntı olması ihtimaline karşı android 5.0 a ge.meye çalıştım ama yükleme esnasında "connection to server failed" uyarısı alıyorum ok demesem de yükleme devam etmiyor. bu yüzden yükleme sayfasını kapatmak zorunda kalıyorum. Acil yardımınıza ihtiyacım var.
    şimdiden teşekkürler
  • beyler chrome dan indirdiğim dosyaları telefon hafızasından silemiyorum daha öncede olmuştu format atmak zorunda kalmıştım varmı çözümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JerryC

beyler chrome dan indirdiğim dosyaları telefon hafızasından silemiyorum daha öncede olmuştu format atmak zorunda kalmıştım varmı çözümü.

Güvenli modda açıp güvenlik sekmesinden android cihaz yöneticisinin tikini kaldırıl deneyin.

• alifatihayik A kullanıcısına yanıt
    yok yine silinmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Vay anasını, zamanında popüler konularda 1.sayfadan düşmeyen G2 konusu şimdi günde 3-4 mesaj alıyor. Resmen kurt kocayınca itin köpeğin maskarası oluyormuş

ben sürekli takipteyim hocam..ama kaçınılaz bir olay.belli bir süreden sonra malesef popülerliğini yitiriyor.
    lakin eskiden yazan çizenlerin çoğu hemen elindeki telefonu değiştiren insanlar..şimdi has kullanıcıları bakıp yazıyor çiziyor bence.
    telefonum bzulduğu için garantiye gönderdim umarım sağ salim yapılır vede döner..eğer sıkıntısız kullanabilirsem eskiyip çöpe atılana kadar kullanacağım.

lg g2 benim hala 1. favorim..çünkü her işimi görüyor ve çok hızlı bir cihaz.yokluğunda kıymetini anladım.

Kesinlikle hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 5.1 veya 6.0 gelecek mi ?
    6.0 testleri çıkmıştı ama bir daha ses çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: JerryC

beyler chrome dan indirdiğim dosyaları telefon hafızasından silemiyorum daha öncede olmuştu format atmak zorunda kalmıştım varmı çözümü.

Beyler yardimci olacak yokmu format atmak istemiyorum telefonda yer kalmadi

• Lg g2 icin orjinal sarj adaptoru ve kablosu nekadardir serviste

• Android 6 güncellemesi alıcak mı?
    Yoksa custom rom mu atıcagız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

quote:

Orijinalden alıntı: yme61

quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

quote:

Orijinalden alıntı: yme61

onu bilmiyorum ama bu ilandaki gerçek;
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-550tly-sifir-kutulu-orjinal-lg-g2-32gb-kapida-odeme-kontirollu-243044576/detay

ben bu cihazı aldım. hatta direk resimdekini almış olabilirim. 550 liraya alınır bence.

Nasıl sıkıntı çıktı mı hocam?
    Bu cihazlar nasıl pil performansı,dokunma,vb...
    Bu cihazların ben ana kart orjınal diğer bölümlerinin (pil,dış kasa, aksesuar) yan sanayi olduğunu okumuştum...
    Size göre nasıl?

Şuan sıkıntı yok.
    Teknosada karşılaştırma yaptım garantili satılanla bir farkını bulamadım.
    Telefonun kendisi orjinal tamamen. Aksesuarda 1:1, aynı sürede şarj etti ama emin değilim orjinalliğinden biraz hafif.

Yanlış anlama dostum ama telefonlari tarttin mı ne kadar hafif ? Yoksa el kararı ile mi tartmaya çalıştın ;)

Anlasilir yazmadim galiba.
    Telefon orjinal tamamen.
    Ancak sarj cihazi 1:1 gozukmesine ve orjinalle ayni surede sarj etmesine ragmen biraz hafif geldi elime.
    Hafif olan sarj cihazi yani telefonun kendisi degil.

• 
Sayfa: önceki 52265227522852295230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.