Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (4034. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40324033403440354036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deep Weapon

Merhaba arkadaşlar, 3 hafta önce hepsiburada dan LG G2 32 GB gold aldım.Almış olduğum case4u koruma kılıfı telefona takmayı denedim fakat uymadı bunun neticesinde batarya kapağının köşelerinde deri atması gibi birşey oldu. Sonra tırnağımla kazıdığım zaman cilanın attığını fark ettim.Bu durum normal midir.Gold kullananlarda bu tür sorunlar var mı.İyi günler.

Ne yazıkki gold renkde bu sorun var. Bende aldığım gold rengi kılıfsız kısa süre kullandım ve kenarlarından hemen cilanın kalktığını gördüm. Tırnakla kazınıyor.Alttan aynı renk çıksada sonuçta kazındığı belli oluyor. Bu gold renge hatta belkide kırmızı rengede has bir sorun. Ben sattım bu yüzden.
  • arkadaşlar g2 nizi takas yapmak isteseniz hangi telefon ile takasa girerdiniz
  • Arkadaşlar G2 Android L güncellemesini alacak mı ?
  • webumut kullanıcısına yanıt
    M8
    Mi3
    Mi4
    1+1
    Z3
    Note 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 7 Ekim 2014; 22:06:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Tsubasa

Arkadaşlar G2 Android L güncellemesini alacak mı ?

2015 mayis ayi gibi android L gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

M8
    Mi3
    Mi4
    1+1
    Z3
    Note 4

mi3 felan iyi demişsinizde onların parçaları ve garantileri yok o yüzden onları elersek z3 ve note 4 de çok pahalı onları sahibi takasa girmez girsede çok fazla para isterler.

Daha gerçekci bir telefon arıyorum hocam
    Demek ki takasa girmeye gerek yokmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben g2 mi led hocamizin yazdigi haric telefonlarla degisim yapmam zira o donanima sahip kalitli baska cihaz yok.Belki note 3 alabilirsiniz. Ya da z2

• quote:

Orijinalden alıntı: salih basalp

quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: pape

Arkadaşlar merhaba, sony xperia s kullanıcısıyım fakat telefonum en ufak bir şeyde kasma donma yaptığı için artık benim için kullanılamaz hale geldi diyebilirim. Yaptığım araştırmalar sonucu 1200-1250 TL max. mütçe ile lg g2 almaya karar kılmıştım fakat general mobile discovery elite kafamı karıştırmıyor değil. Fikirlerinize ihtiyacım var. Gerçekten olaya tarafsız gözle bakarsanız sizce hangi cihaz daha iyi ve alınabilir? GM elite de 3 gb ram ve 8 mp ön kamera gibi üstün özellikler mevcut. Fakat yaptığım araştırmalar neticesinde birçok kişi g2 nin fiyat performans canavarı bir cihaz olduğunu söylüyor. Sizce hangi cihazı almalıyım? (Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler)

elite kalas gibi bir telefon

evet telefonun estetik olmadığı konusuna bende katılıyorum fakat gm 3 gb ram vs. gibi özellikleri ile kafamı karıştırdı ama gönlüm g2 den yana büyük ihtimal alacağım gibi. takip ettiğim kadarı ile lg g2 alan birçok arkadaşımız gittigidiyor üzerinden cihazı satın almış.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-d802-32-gb-cep-tel-130267816

sizce yukarıdaki linkteki satıcı nasıl? Garanti delta garanti yazıyor alırsam ileride garanti ile ilgili bir sıkıntı çıkartırlarmı?

Kliksada daha güvenilir hem satıcı derdide yok kendileri satıyor

Hocam siparişi verdim gitti. Ordanmı versem burdanmı tr garantimi yurtdışımı omu bumu derken kafam allak bullak oldu. Artık şansımıza umarım sorunsuz kullanırız. Bonusu da düşünce 1073 TL ye geldi.

• 20c rom indirecek link verirmisiniz?

• Arkadaşlar ilave olarak kaliteli ve şeffaf ekran filmi ne önerirsiniz? Kutu içerisinden çıkan ekran filmi kalitelimi? Bir yerde spigenin ultra şeffaf ekran filmini gördüm fakat araştırdığım kadarı ile hiçbiryerde bulamadım? Bulabileceğim bir yer varmı yada önereceğiniz başka marka?

• Arkadaşlar twitter a 1 2 saat girmeyince böyle oluyor bunu halletmenin bir yolu var mi Bitek bende oluyor
     LG G2 ANA KONU

• Arkadaşlar beim telin kamera camında çizilmeler var. Ama fotoğraf cekimlerinde sıkınti yok estetik açıdan sıkıntılı. Çizilmeye dayanikli safir cam falan filan demişlerdi ama onemli degil. Sormak istedigim garanti dahilinde degistiriyorlar mi bu kamera camini birde parali degistirirlerse ne kadar ucret isterler ayrica bu cami nasil koruyabilirim. Yani arkanjelatin vs var mi

• Nintendo. kullanıcısına yanıt
    Oh be sağol dostum bar'a tıklamak hiç aklıma gelmemişti buda kafi.

• sisperdesi S kullanıcısına yanıt
    Tek yapabileceğin bebek gibi telefonu korumak. Buda olmayacağı için yapacak başka birşey yok.
    Herhangi bir koruyucu jelatin yapıştırsan o daha beter çizilip daha çirkin olacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: Deep Weapon

Merhaba arkadaşlar, 3 hafta önce hepsiburada dan LG G2 32 GB gold aldım.Almış olduğum case4u koruma kılıfı telefona takmayı denedim fakat uymadı bunun neticesinde batarya kapağının köşelerinde deri atması gibi birşey oldu. Sonra tırnağımla kazıdığım zaman cilanın attığını fark ettim.Bu durum normal midir.Gold kullananlarda bu tür sorunlar var mı.İyi günler.

Ne yazıkki gold renkde bu sorun var. Bende aldığım gold rengi kılıfsız kısa süre kullandım ve kenarlarından hemen cilanın kalktığını gördüm. Tırnakla kazınıyor.Alttan aynı renk çıksada sonuçta kazındığı belli oluyor. Bu gold renge hatta belkide kırmızı rengede has bir sorun. Ben sattım bu yüzden.

Böyle bir sorun olduğunu bilseydim gold almazdım. Ama almış bulundum,az da olsa hevesim kırıldı fakat ürünü satmayı düşünmüyorum 6 ay veya 1 sene sonra soyulma artarsa siyah veya beyaz arka kapak alır değiştiririm.Cevabınız için teşekkürler hocam.
  • Uygulamaları ayarlardan bildirimleri kapat dersek, uygulama güncellemelerinde sıkıntı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

Arkadaşlar beim telin kamera camında çizilmeler var. Ama fotoğraf cekimlerinde sıkınti yok estetik açıdan sıkıntılı. Çizilmeye dayanikli safir cam falan filan demişlerdi ama onemli degil. Sormak istedigim garanti dahilinde degistiriyorlar mi bu kamera camini birde parali degistirirlerse ne kadar ucret isterler ayrica bu cami nasil koruyabilirim. Yani arkanjelatin vs var mi

spigen slim armor ile koruyabilirsin, kolay kolay çizilmez kılıfta olduğu için.. jelatin tarzı şeyler önermem çünkü resim yada video çekerken sorun oalcaktır..
  • Arkadaşlar sarj aletim kırıldı kablo sağlam adaptörün ucundaki iki giriş kırıldı bunu yaptırabilir miyim. Sadece adaptörü satacak olan arkadaş var mı satın alabilirim.

• Ya arkadaşlar güncelleme konusunda yine sıkıntı mı çıkarıyor lg ? Lg g2 firmware list te baktım avrupa ülkelerinin çoğu ya 20 f almış ya 20d bizim ülkemizin neyi var da lg türkiye bunları yayınlamıyor. kalkıpta elimize yazılım gelmedi gibi saçma bahaneler uydurmasın milete nasıl 20f geliyor hiç mi çalışmıyor bu lg türkiye bu konu canımı sıkıyor.
    Anlamadım bu işi lg türkiye ye nasıl soracağım bu derdimi bilen varsa link atsın teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 40324033403440354036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.