Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (4025. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Deadmau5-

quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

arkadaşlar annem yanlışlıkla sarj aletimi kırdı ucunda hatta prizde bi ucu içinde kaldı. orjinal sarj aleti satan yer bulamadım nereden alabilirm?

lg servisi arayın 40 tl civarı bi ücretle yollarlar

benim paralel ithalat hocam sıkıntı olur mu?

sanmıyorum yinede bi arayın bayramdan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Servisten satin alabilirsiniz. Icinizin rahat etmesi icin.
    Eskisini de garantiye verebilirsiniz

Hocam aparatla gelen sarj aletini aparat durmuyor diye yapistirici ile yapistirmistim. Simdi gondersem o sebepten buyuk ihtimal garanti disi birakicaklar. O yuzden o konuya girmek istemedim. Yarin ariycam bi delta servisi. 40 lira ustu isterlerse almayi dusunmem tabi bide :D

ne aparatı hocam

Donusturucu aparat.

benim şarj aletinde öyle bişey yok yurtdışı şarj aleti mi ?

Evet hocam.

siz kendiniz mi yurtdışından getirttiniz yoksa paralel ithalatlı cihazlarda mı bu şekilde çıkıyor? kuzenimin lg g2sinin içinden orjnial şarj aleti çıkmadı satıcı değiştirmiştir büyük bir ihtimalle tahminimce. Belki de değiştirmemiş olabilir varmı bu konuda yorumunuz ?

Nerden ithal edildiğine göre değişir hocam.Bazı yurtdışı ithalatlı ürünlerde tr uyumlu oluyor bazılarında aparatlı.Kendilerinin değiştirme ihtimali yok çünkü kapalı kutuda geliyor ürün çünkü.Benimki de arapatla geldi.

teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar annem yanlışlıkla sarj aletimi kırdı ucunda hatta prizde bi ucu içinde kaldı. orjinal sarj aleti satan yer bulamadım nereden alabilirm?

lg servisi arayın 40 tl civarı bi ücretle yollarlar

benim paralel ithalat hocam sıkıntı olur mu?

sanmıyorum yinede bi arayın bayramdan sonra

tamam teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tommik

Merhaba Arkadaşlar,

Bende lg g2 32gb almak istiyorum tasarım ekran donanım olarak cihazı beğeniyorum, fakat yaptığım araştırmalarda aklıma takılan beni soğutan alırsam hata yaparmıyım dediğim bazı durumlar var.

Cihazda Gps te sıkıntı var deniliyor youtube'ta samsung bir cihazla yanyana koyulmuş testlerde cihaz çekmiyor görünüyor veya gps fix diye videolarda arka kapağı sökerek gps kontaklarını kağıtla destekleyin gibi videolar var, sıfır aldığın garantili bir cihaz için böyle bir işlem yapmak içimden gelmez açıkçası

Gps özelliğini aktif kullanıyorum benim için önemli, ayrıca kulaklıkta ses çok mu kısık müzik dinlerken sokakta dış ortam gürültüsünde dert oluyor mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

arka kapağı açılmıyor zaten telefonun hocam sen inciğini cıncıgını dusunceksen alma bence gps herkes kullanıyor sonuçta oyle bı sorunda ılk kez senden duydum. her telefona bişi buluyorlar sonuçta. kafanı bulandırma
  • Beyler telefona yüklediğimiz temaları nerden siliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pedagojik

Arkadaşlar telefonu dün aldım, sabah şarja taktım fakat çok yavaş şarj oluyor neden kaynaklanıyor olabilir?

Belki daha önce konuşulmuştur bu sorun ama konuyu henüz detaylıca inceleyemedim .

android bugları olsa gerek. normalde 2saatte full şarj oluyor. ancak bazı uygulamalar çalışmasa bile yada biz öyle sanıyoruz, pilin hızlı tükenmesini ve zor dolmasına sebep oluyor. açıkçası bu uygulamaları kaldırmak yada reboot yapmaktan başka yolu yok.
    benim tespit ettiğim sorunlu appler, podcast appler, camera360.ısınma ve şarj sömürme ve durdursan bile bu sorunların devamı gözelenebilir. ayrıca clean master da hafızayı çok yiyen ve sürekli log oluşturup romdanda yiyen ajan gibi bi uygulama bana göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta önce 2 adet g2 aldim paralel ithalat ame 408 ve ame 405 serileri. 408 serisinin içinden aparatli sarj aleti cikti 2.0A, 405 serisinin icinden normal 1.8A sarj aleti çıktı bende mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Orijinalden alıntı: Pedagojik

Arkadaşlar telefonu dün aldım, sabah şarja taktım fakat çok yavaş şarj oluyor neden kaynaklanıyor olabilir?

Belki daha önce konuşulmuştur bu sorun ama konuyu henüz detaylıca inceleyemedim .

android bugları olsa gerek. normalde 2saatte full şarj oluyor. ancak bazı uygulamalar çalışmasa bile yada biz öyle sanıyoruz, pilin hızlı tükenmesini ve zor dolmasına sebep oluyor. açıkçası bu uygulamaları kaldırmak yada reboot yapmaktan başka yolu yok.
    benim tespit ettiğim sorunlu appler, podcast appler, camera360.ısınma ve şarj sömürme ve durdursan bile bu sorunların devamı gözelenebilir. ayrıca clean master da hafızayı çok yiyen ve sürekli log oluşturup romdanda yiyen ajan gibi bi uygulama bana göre.

Sanırım ilk etapta güç az geldi.yavaş şarj uyarısı vermişti fakat prizi değiştirince sorun ortadan kalktı.umarım tekrar aynı sorunla karşılaşmam.

• Arkadaslar merhaba,

Lg g2 32gb aldim, yazilim guncellemesi geldi. Yapayim mi? Guncelleme yapip sorun yasayan var mi?

• Kamerayı açıyorum, hiçbir şey çekmiyorken telefonu sağa sola oynatıyorum görüntü çok kasıyor. Normal mi bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: decas

Kamerayı açıyorum, hiçbir şey çekmiyorken telefonu sağa sola oynatıyorum görüntü çok kasıyor. Normal mi bu ?

şöye normal eğer kernel kurup düşük cpuya ayarlamışsanız normal
  • Arkadaşlar ya biri aradığında zil sesi önce sesli çalıyor bir kaç saniye sonra çok düşüyor azalarak kesiliyor. bunu kapatmak istiyorum var mı bi yolu?
  • Arkadaşlar S5 Mini İle LG G2 arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım?

Bi kıyaslama yapabilir misiniz benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Arkadaşlar S5 Mini İle LG G2 arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım?

İngilizcen varsa gsmarena sitesine gir iki telefonu karşılaştır.. Onceliklerin hangisinde daha ağır basiyorsa o telefonu al..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

Arkadaşlar ya biri aradığında zil sesi önce sesli çalıyor bir kaç saniye sonra çok düşüyor azalarak kesiliyor. bunu kapatmak istiyorum var mı bi yolu?

Ayarlardan kapatiliyordu o, çevredeki sese göre artip azalma gibi birşeydi.. Biraz kurcalarsan bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

İngilizcen varsa gsmarena sitesine gir iki telefonu karşılaştır.. Onceliklerin hangisinde daha ağır basiyorsa o telefonu al..

İngilizcem iyi değil. S5 mini yeni çıktı ondan pek kıyaslama yapamadım.
  • http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-G2-vs-Samsung-Galaxy-S5-mini

LG G2 vs S5 Mini

not: LG G2'nin fiyatında yanlışlık var. Fiyatı önemsemeyin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

İngilizcem iyi değil. S5 mini yeni çıktı ondan pek kıyaslama yapamadım.

normalde kimseye yapmam ama yazayım sana..

ilk yazdığım g2 ikinci yazdığım s5 mini olacak..

büyük ekran istiosan g2 önde.. 5.2 inç ekran var, diğeri 4.5.. g2 önde
    piksel yoğunluğu olarak 424 e 326 ppi.. yani ekran daha net lg g2 de..
    bana göre ıps ekran daha iyi, samsung super amoled kullanıyor.. g2 yine önde..
    kart girişi yok, kart girişi var, s5 önde
    2gb ram var, 1.5 gb ram var g2 önde..
    13 mpx kamera ve ois denilen otomatik stabilizatör var, 8 mpx kamera var.. g2 önde
    1080p 60 fps çekiyor, 1080p 30 fps çekiyor, g2 önde..
    işlemci olarak snapdragon 800 kullanıyor, diğeri Exynos 3 Quad.. bana göre g2 nin işlemcisi de işimizi görür, bayaa bi götürür bizi..

karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

İyi akşamlar herkese. Uzun aramalar sonucu bulamadım burdan sorayım dedim metal bumber nerden bulabiliriz. Bir ara kliksa satmış anında gitmiş. Hepsi tükenmiş nerden bulucaz bunu. Konuyada ara vermiştim dönüş yapmış oldum:)

Güncel

• lgnin amiral gemisi ile samsungun ürettiği lite versiyon bi telefonu karşılaştırmk ne kadar doğru olur ? S5 ve g2 deseniz tamamda s5 mini nedir ya :)
  • 
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.