Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3620. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36183619362036213622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung S5 ya da iPhone 5s almayı düşünüyordum ancak fiyatları çok uçuk geldi. Bu cihaz gayet yeterli sanırım, internet, mail, instagram , facebook ve WhatsApp Messenger kullanacağım. Bir de kamerayı tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

G2 Kullananlar Cevaplarsa Sevinirim

Apple 5s ile G2 arasında kaldım ne yapsam bilemedim. G2 1 sene kullanımdan sonra yavaşlıyor diyorlar öyle mi? Yardımcı olur musunuz?

G2 nin çıkışı bile 1 yıl etmedi. Kasa kalitesi olarak 5s diğer bütün özellikler için g2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar jellybeane dondum biraz daha rahatladi telefon isinma yonunden birde root yapmak istiyorumda kararsizim ayrica isinma sorunu icin baska jelybeane donen var mi ?

• beyler 1 saat once g2 aldım fakat güncelleme görünmüyo sizce niye ?
  • 16 GB olanı 1280, 32 GB olanı ise 1340 lira Migrosta. Teknosa ve Bimekse sordum 32 liğe 1500 küsur fiyat çektiler ne iş anlamadım. Bir de indirimli imiş
  • Arkadaşlar taş çatlasın 50 Tl ye alabilecegim 64 gb usb flash bellek arıyorum.

Uzun ömürlü olmalı telefon root rom ve pc format atarken yedeklerim için kullanacagım. Hatta usb/otg tarzı olursa direk telefona baglanan tadından yenmez. Yurt dışından alışveriş yapmıyorum. Buraya yazmamın sebebi telefondaşlarımızdan alan olmuştur mutlaka tavsiye gelir diye umarak yazıyorum iyi akşamlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamar33

DNS girerek çözülebiliyormuş dostum. Ben 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 kullandım. Kusura bakma yolladım sanıyordum taslakta kalmış.

Eyvallah sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Arkadaşlar taş çatlasın 50 Tl ye alabilecegim 64 gb usb flash bellek arıyorum.

Uzun ömürlü olmalı telefon root rom ve pc format atarken yedeklerim için kullanacagım. Hatta usb/otg tarzı olursa direk telefona baglanan tadından yenmez. Yurt dışından alışveriş yapmıyorum. Buraya yazmamın sebebi telefondaşlarımızdan alan olmuştur mutlaka tavsiye gelir diye umarak yazıyorum iyi akşamlar :)

o paraya 64 bulamazsın.anca yurtdışında alacaksın.en uygun 32likte bu fiyata var :http://www.n11.com/kingston-datatraveler-microduo-dtduo32gb-P22507305

ben telefon için aldım ama genelde pc de kullanıyorum
  • Hocam ürün nasıl sağlammı ? Bende genelde pc ve plazma da film için kullanacagım. Elimizde kalmaz degilmi :) Teşekkür ederim geri dönüş için
  • quote:

Orijinalden alıntı: burActive

G2'mi bugün ekranın sol tarafının sararması nedeniyle servise gönderdim. Bakalım kaç günde, nasıl bir işlem yapılacak.
    Geçmiş tecrübesi olanlar var mı, ekran sararması nedeniyle ?

Hangi seri cihazınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Hocam ürün nasıl sağlammı ? Bende genelde pc ve plazma da film için kullanacagım. Elimizde kalmaz degilmi :) Teşekkür ederim geri dönüş için

ne demek sağlammı çin malı değil hocam kingston bu sandisk marka alcaktım ama bu tür ürünlerde kingstona güvendiğim için aldım.iyikide almışım ama ürün çok ufak.telefonda kullancaksanız dosya formatını fat32 yapmalısınız.ben şuan pc de kullandığım için kopyalama hızıda hızlı olsun diye ntfs yaptım.malum telefon ntfs yi görmediği için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 30 Haziran 2014; 23:14:56 >
  • Ekran sürem ilk defa böyle, bu seferde yoğun kullandım ama daha iyi. Ekran süresi telefonu hangi uygulamarla kullandığımıza bağlı. Kimisinde çabuk tükeniyor kiminde yavaş.
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

• semihmurat S kullanıcısına yanıt
    hocam link sorun oldu sanırım rica etsem özelden atarmısınız?
  • ürünü bende tavisye ederim malzeme kaliteli ve çok kullanışlı. bende de 32lik var hiç sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine41

quote:

Orijinalden alıntı: burActive

G2'mi bugün ekranın sol tarafının sararması nedeniyle servise gönderdim. Bakalım kaç günde, nasıl bir işlem yapılacak.
    Geçmiş tecrübesi olanlar var mı, ekran sararması nedeniyle ?

Hangi seri cihazınız

Seri olarak bilmiyorum ama AME cihazıydı.
  • @HoneyBagdeR2

@-KuTLuBeY-

İkinizede çok teşekkürler hocam kredi kartı kullanmıyorum maaş kartınıda böyle şeylerde kullanmak istemiyorum şu innial kart mıdır nedir onu cıkardıgım zaman ürünü alacagım çok sagolun :)
  • Arkadaşlar taucpal x klavye kullanıyorum. Whatsapda smiley göndrmeye tıkladgmda klavye kaybolmuyor. Bu durum sms de falanda oluyor. Nasıl düzeltebilirim. Kullanımı olumsuz etkiliyor malesef.
    [url=http://hizliresim.com/XWaZDO]
     LG G2 ANA KONU
    [/url

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlar merhaba.

Konu disi ama merak ediyorum

Cumartesi vodafone bayiye gidip numarami tasidim. Turkcell hattim ne zaman kapanir vodafone ne zaman acilir

• Belkin marka kılıf kullanan var mı? Varsa nereden temin ettiğinizi öğrenebilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 36183619362036213622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.