Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3606. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36043605360636073608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde benim telefon melez oldu anakart 404K D802 diğer parçalar 311K D802TR üğretimi

Beyler benim anakart değişti. Malum imei de değişti. Sim kart tepsisindeki imei yi kazımış servis. Acaba bilerekmi yaptılar yoksa birisi serefsizlik olsun diyemi kazıdı merak ediyorum. Çünkü servise gidince sim kartı tepsisindeki imei yi kontrol ediyorlar.
  • sisperdesi S kullanıcısına yanıt
    Daha önce de öyleydi herhangi bir hata yok sürümden kaynaklanan. Aynen dediğin gibi yanlışlıkla kapandığında tekrar uğraşmayalım diye yapılmış olsa gerek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: penbegul_86@hotmail.com

Arkadaşlar bugün Ame roma gelen 20c ile ilgili gözlemlerimi paylaşmak istedim.

+ yönleri

1- Knock kode gelmiş. Bence şifreden ve şekil çizmekten daha güzel.
    2- Bluetooth pil harcama sorunu giderilmiş.
    3- Otomatik parlaklıkta sorun vardı çok karanlıktı o düzeltilmiş.
    4- Pin kodunu girerken kasma oluyordu o çözülmüş.

- yönleri

1- Arama ekrana 1-2 saniye sonra düşüyordu bu düzeltilmemiş.
    2- Gece 4 saniye sürüyor odaklaması. Magicfokus henüz gelmemiş.
    3- 4k video özelliği gelmemiş.

4k için okadar umutlanmasanız iyi olur.odaklama kötü olduktan sonra 444K da çekseniz 1024x768 de çekseniz o videodan cacık olmaz.G2 nin en önemli sorun "odaklama" bence. o düzeltilmedikçe +k yada 444K hiç bi işe yaramaz.anca fazla hareket etmeyen objeler yada videolar çekilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 28 Haziran 2014; 0:45:52 >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    yaptım dediğinizi ama ekran dondu 5-6 saniye geri çıktım update falan yapmadı yane. açtım o dediğinizi telefon dondu tekrar aynı ekran geldi hiçbirşey yapmadı yane
  • LG G2'yi ladıktan sonra internetten araştırdım. pili zayıflarsa nasıl değişir. videoları izledim. izlerken nerdeyse midem bulanacaktı. telefonun arka kapağı açılıyor ve ardından ne kadar civata vs varsa çıkıyor. bu benim için ilk hayal kırıklığı idi. sonra drop testleri izledim sonuç yine içler acısı. zaten micro sd kart ile hafıza da artmıyor onu da biliyorduk. ama bunlar hiç içime sinmiyordu. sonra baktım güncellemeden sora bi sürü sorun yaşayan var özellikle şarj konusunda. hatırı sayılır sayıda kullanıcı da ekranda beliren sarı lekelerden şikayetçi. tüm bunlar kafama takılıyorken o çok severek ve isteyerek aldığım g2 telefonumda bir adet ölü piksel ve telefonu aldığım yere gönderdim. n11.comdan bir kullanıcıdan almıştım. telefon servise değişim için gitti. bu arada bir kaç gün sonra n11.com paramı iade etti. bu arada satıcının ve servisin para iadesinden haberi yok. telefonda serviste incelendi ve kullanıma engel olmadığı için değişim talebi reddildi ve satıcı telefonu bana gönderdi. ben tabi para iadesi aldığım için telefonu tekrar aldığım n11 üyesine geri gönderdim. bu süreç devam ederken para iadesi yapıldığını öğrenince note 3 almıştım bile.
    sonuç olarak LG bir tane ölü pikseli sorun saymamıştı, telefonu bir ölü pikselle kullanabilirdim ancak para iadesi nedeniyle LGden yukarda belirttiğim içime sinmeyen nedenlerle de vazgeçerek note 3 aldım. neye niyet neye kısmet. bu arada n11.den yaklaşık 150 TL lik indirimim de yandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

quote:

Orijinalden alıntı: penbegul_86@hotmail.com

Arkadaşlar bugün Ame roma gelen 20c ile ilgili gözlemlerimi paylaşmak istedim.

+ yönleri

1- Knock kode gelmiş. Bence şifreden ve şekil çizmekten daha güzel.
    2- Bluetooth pil harcama sorunu giderilmiş.
    3- Otomatik parlaklıkta sorun vardı çok karanlıktı o düzeltilmiş.
    4- Pin kodunu girerken kasma oluyordu o çözülmüş.

- yönleri

1- Arama ekrana 1-2 saniye sonra düşüyordu bu düzeltilmemiş.
    2- Gece 4 saniye sürüyor odaklaması. Magicfokus henüz gelmemiş.
    3- 4k video özelliği gelmemiş.

4k için okadar umutlanmasanız iyi olur.odaklama kötü olduktan sonra 444K da çekseniz 1024x768 de çekseniz o videodan cacık olmaz.G2 nin en önemli sorun "odaklama" bence. o düzeltilmedikçe +k yada 444K hiç bi işe yaramaz.anca fazla hareket etmeyen objeler yada videolar çekilir.

4k yı kullanacağımdan değil de tadına bakardık sadece. Yalnız dediğin gibi odaklama önemli. G pro 2 tanıtılırken magicfokus özelliğinin g2 ye de güncelleme ile geleceğini söylemişlerdi. Şu anda ortada g pro 2 de yok magicfokus da yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20c ile klavyede küçük bir değişiklik olmuş sanırım. Önceki sürümde ı yazarken i ye basıp üste balon gelince parmağımı hemen sola kaydırır çekerdim ı yazardı. fakat şimdi aynı şeyi yapınca ~ yazıyor. Bu olaya bi çözüm bulamadım canımı sıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

LG G2'yi ladıktan sonra internetten araştırdım. pili zayıflarsa nasıl değişir. videoları izledim. izlerken nerdeyse midem bulanacaktı. telefonun arka kapağı açılıyor ve ardından ne kadar civata vs varsa çıkıyor. bu benim için ilk hayal kırıklığı idi. sonra drop testleri izledim sonuç yine içler acısı. zaten micro sd kart ile hafıza da artmıyor onu da biliyorduk. ama bunlar hiç içime sinmiyordu. sonra baktım güncellemeden sora bi sürü sorun yaşayan var özellikle şarj konusunda. hatırı sayılır sayıda kullanıcı da ekranda beliren sarı lekelerden şikayetçi. tüm bunlar kafama takılıyorken o çok severek ve isteyerek aldığım g2 telefonumda bir adet ölü piksel ve telefonu aldığım yere gönderdim. n11.comdan bir kullanıcıdan almıştım. telefon servise değişim için gitti. bu arada bir kaç gün sonra n11.com paramı iade etti. bu arada satıcının ve servisin para iadesinden haberi yok. telefonda serviste incelendi ve kullanıma engel olmadığı için değişim talebi reddildi ve satıcı telefonu bana gönderdi. ben tabi para iadesi aldığım için telefonu tekrar aldığım n11 üyesine geri gönderdim. bu süreç devam ederken para iadesi yapıldığını öğrenince note 3 almıştım bile.
    sonuç olarak LG bir tane ölü pikseli sorun saymamıştı, telefonu bir ölü pikselle kullanabilirdim ancak para iadesi nedeniyle LGden yukarda belirttiğim içime sinmeyen nedenlerle de vazgeçerek note 3 aldım. neye niyet neye kısmet. bu arada n11.den yaklaşık 150 TL lik indirimim de yandı.

note 3 pişmanlıktır...
    imza, sıfır note3 almış memnun kalmamış sonra sorun bendedir diye 2. kez tekrar sıfır note 3 almış yine memnun kalmamış ve alma dediği arkadaşları da ona inanmayarak alıp memnun kalmamış birisi...

• merhaba. geçen hafta aldığım g2 nin dokunmatiğindenmidir telefondanmıdır bilmiyorum ama donmalar başladı. telefonu masanın üstünde kullanırken dokunmatik bazen çalışmıyor. bu problemi bir arkadaşta yaşamıştı ekteki linkte sorunun aynısı var. ama o kadar sıklıkta olmasada bende bu problemi yaşıyorum. cihaz ame romlu kamerası berbat çekiyor diyebilirim. eli titreyen birisi olarak doğru dürüst fotoğraf çekemiyor hep bulanık hep blur. bu tip sorunların romla alakası nedir? güncelleme yapmadım 4.2.2 sürüm var. cihaz 405k serili. romu değiştirsem sorunlarım çözülürmü? cihaza rom atarsam garanti dışı kalırmı? teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=xQCDu6dAOfg&feature=youtu.be video bu. bu kadar sık olmasada masada dururken ve ayarlara girince oluyor.elime alınca hiç donmuyor masadayken oluyor. garantiye göndermeden önce bilgi almak istedim.. garantilik bir durum yoksa göndermeyeceğim.
  • olimpiyas kullanıcısına yanıt
    Dns değiştirmeyi dene hocam.

• s4 yedeğini g2 ye yüklemek istiyorum (rehber ,resimler ,notlar vs) ,lg pc suit sadece iphone yedeklerine izin veriyo ve yedekleri görüyo . samsung için böyle destek veren bi program varmı ?

• djnej kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelle bence. Güncellemeden sonra sıfırla. Ben 4.2.2 de kullandım. Kesinlikle pişman değilim güncellediğime. Servis sabıkalı olduğu için elinizden geldiğince erteleyin. Yada 30 gün içinde sorun olursa değişim isteyebiliyorsunuz. Düzelmesse sorun değişim isteyin kabul etmezlerse hakem heyetine başvurun.

• Telefonumu değiştirmeye karar verdim,başta 2000 üstü telefonlara yöneldim ancak gerek olmadığını fark ettim,herkes lg g2 öneriyordu.bu telefonun açamadığı uygulama falan yok heralde,yanlız bir sorum var,telefonun konuşma performansı nasıldır?hakkında kötü yorumlar gördüm.
  • Arkadaşlar an itibariyle 129 mb.lık bir güncelleme aldım. Bu nedir, versiyona baktım 4.4.2 hala. Bilen arkadaşlar anlatabilirler mi
    Telim paralel, 32 gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bl@Ck[Dr@GoN] -- 28 Haziran 2014; 5:01:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

s4 yedeğini g2 ye yüklemek istiyorum (rehber ,resimler ,notlar vs) ,lg pc suit sadece iphone yedeklerine izin veriyo ve yedekleri görüyo . samsung için böyle destek veren bi program varmı ?

Ben myphone explorer kullanıyorum. Wifi veya usb uzerinden bilgisayara bağlanıyor. Pcye kurun ve tekefona da myphone explorer client kurun. A telefonda aldiginiz yedek b telefona da uyar

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

quote:

LG G2'yi ladıktan sonra internetten araştırdım. pili zayıflarsa nasıl değişir. videoları izledim. izlerken nerdeyse midem bulanacaktı. telefonun arka kapağı açılıyor ve ardından ne kadar civata vs varsa çıkıyor. bu benim için ilk hayal kırıklığı idi. sonra drop testleri izledim sonuç yine içler acısı. zaten micro sd kart ile hafıza da artmıyor onu da biliyorduk. ama bunlar hiç içime sinmiyordu. sonra baktım güncellemeden sora bi sürü sorun yaşayan var özellikle şarj konusunda. hatırı sayılır sayıda kullanıcı da ekranda beliren sarı lekelerden şikayetçi. tüm bunlar kafama takılıyorken o çok severek ve isteyerek aldığım g2 telefonumda bir adet ölü piksel ve telefonu aldığım yere gönderdim. n11.comdan bir kullanıcıdan almıştım. telefon servise değişim için gitti. bu arada bir kaç gün sonra n11.com paramı iade etti. bu arada satıcının ve servisin para iadesinden haberi yok. telefonda serviste incelendi ve kullanıma engel olmadığı için değişim talebi reddildi ve satıcı telefonu bana gönderdi. ben tabi para iadesi aldığım için telefonu tekrar aldığım n11 üyesine geri gönderdim. bu süreç devam ederken para iadesi yapıldığını öğrenince note 3 almıştım bile.

note 3 pişmanlıktır...
    imza, sıfır note3 almış memnun kalmamış sonra sorun bendedir diye 2. kez tekrar sıfır note 3 almış yine memnun kalmamış ve alma dediği arkadaşları da ona inanmayarak alıp memnun kalmamış birisi...

Neden note 3 pişmanlık.

• Şimdi 20 dk most wanted oynatım sıcaklık 41 dereceyi gördü.

Daha önce forumda tel çok ısınıyo diye yazmışlardı. Bence bu kadar ısınması normal oyunda... Güçlü bi oyun sonuçta MW.

Pil sıcaklığı 41 ken ekranı aydınlatmak istediğimde izin vermiyor
  • @osamanos

Note 3 g2 ye göre ağır en basit örneği ram i sildikten sora rehbere girmeye çalış kaç sn de giriyor. Bende kullandım note 3 ün bana göre tek artısı az buçuk kamerrası

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

@osamanos

Note 3 g2 ye göre ağır en basit örneği ram i sildikten sora rehbere girmeye çalış kaç sn de giriyor. Bende kullandım note 3 ün bana göre tek artısı az buçuk kamerrası

rami sildikten sonra rehbere tıklayınca en fazla 3 saniyede giriyor. peki g2'de biri sizi ararsa kaç sn sonra ekranda kimin aradığını görebiliyorsunuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

@osamanos

rami sildikten sonra rehbere tıklayınca en fazla 3 saniyede giriyor. peki g2'de biri sizi ararsa kaç sn sonra ekranda kimin aradığını görebiliyorsunuz?

Aslında bunlar basit şeyler ama insan o kadar para verince telin hızlı olmasını istiyor ama hız konusunda note3 asla g2 değil. Hocam 3 4 tane aldım sattım g2 inan böyle birşey hatırlamıyorum . Telefonu almışsın şimdi biz ne desek olmaz sen güle güle kullan

• 
Sayfa: önceki 36043605360636073608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.