Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3605. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36033604360536063607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende LG G2 32GB modelini alarak bu aleme katıldım.
    Cihaz cillop çok şükür şimdilik bir sıkıntı yaşamadım 1 haftadır.

Ama merak ettiğim şu ekranda sararma olayı durumu, şu anlık yok İnşallah olmaz ama sebebi nedir merak ettim ?
    Aşırı ısınmadan dolayı mı olur ?
    Genelde olanlarda üst sağ veya sol köşe diye belirtmiş, yani bir nevi kameranın orası ve işlemcinin olduğu yer sanırım.
    Asphalt oynamaya korkuyorum uzun süreli aşırı ısınma olur da ekran sararması yaşarım diye.

Cihazı Teknosa' dan aldım garanti sıkıntısı yok ama istemem kısa süre sonra servise gitsin...

Bu konuda bilgi sahibi olan bilgi ve tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim...
  • bizdeuygun.com dan mı aldın hocam ?
  • musalli M kullanıcısına yanıt
    benim telefonun da sol üst tarafınıda 2 cm ye yakın sarı leke oluştu. Telefonu teknosa dan almıştım lg garantili. Telefonun servise gidip geri dönmesi ne kadar sürüyor dostum bir de kullanmam için telefon veriyorlar mı ?
  • Hala AME sürümüne gelmedi mi ya

Edit : sonunda geldi oh be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkant19 -- 27 Haziran 2014; 23:20:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.erhan.tas

benim telefonun da sol üst tarafınıda 2 cm ye yakın sarı leke oluştu. Telefonu teknosa dan almıştım lg garantili. Telefonun servise gidip geri dönmesi ne kadar sürüyor dostum bir de kullanmam için telefon veriyorlar mı ?

Arkadaşım, aynı sorun ve aynı mağazadan almış arkadaşım 21.ci gün telefonuna yeni ekran değiştirilerek göndermişlerdi. Yeni cihaz göndermemişlerdi, kullanması için de telefon talep etmemişti. Şansını bi dene tabiki, teşhir ürünlerinden verebilirler belkide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musalli -- 27 Haziran 2014; 22:25:04 >
  • benim teldeki sararma ısı artınca koyulaşıyor sanırım..
    yeni cihaz vermezler tabi tamir olabilcek bir şey ise. telefon servisteyken bu süre zarfında kullanabilmemiz için herhangi bir cihaz veriyorlar mı onu merak ettim.
  • Arkadaşlar bugün Ame roma gelen 20c ile ilgili gözlemlerimi paylaşmak istedim.

+ yönleri

1- Knock kode gelmiş. Bence şifreden ve şekil çizmekten daha güzel.
    2- Bluetooth pil harcama sorunu giderilmiş.
    3- Otomatik parlaklıkta sorun vardı çok karanlıktı o düzeltilmiş.
    4- Pin kodunu girerken kasma oluyordu o çözülmüş.

- yönleri

1- Arama ekrana 1-2 saniye sonra düşüyordu bu düzeltilmemiş.
    2- Gece 4 saniye sürüyor odaklaması. Magicfokus henüz gelmemiş.
    3- 4k video özelliği gelmemiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • h.erhan.tas H kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, arkadaşım da yoğun kullanıyordu telefonunu onunda üst bölümde oluşmuştu, kullanman için telefon verme olayını da bi şansını dene tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musalli

quote:

Orijinalden alıntı: Innova

quote:

Orijinalden alıntı: musalli

Arkadaşlar merhaba, 5 aydır kullandığım telefonuma 2 gün önce ekranımın görüntüsünü beyaz yoğunluklu bir resim koyayım dedim. Ve karşıma 2 gündür resim de pek net olmayan aslında ele alındığın da net şekilde bariz 2 parmak kalınlığın da gölgelenme olduğunu fark ettim, Sizde ne yapmalıyım? Şimdiden cvplarınız için teşekkürler. (konuyla alakalı bi sorun olarak cvp attım k.bakmayın)

Eger gorselden kaynaklanmiyorsa servise gosteriniz. LCD test yapmanizi oneririm.

Bende de daha once ekranin ortasinda iz ve sari lekeler olusmustu, servise sorunsuz sekilde LCD ve on panel degisimi sagladim.

ilginç, LCD test yaptım hem otomatik, hem manuel çıkmadı. Teşekkürler cvp için.

Ekran haş olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Suanda kullaniyorum mesela problem yok bazen masaya koyuyorum kilitli sekilde kilidi aciyorum masanin ustundeyken dokunmatik calismiyo elime alinca duzeliyo.

• Arkadaşlar daha once bahsedildi.mi bilmiyorum ama akilli kilif kullananlar knock code devreye gecgiriyor ekran acikken kifin kapagini kapatin pencere ekrani kararmadan kapagi tekrar kaldirin knock code gelmeden ekranda islem yapabilirsiniz. Bu biincli olarak mi yapildi bilemiyorum. Yani lg.sunu dusunmus olabilir. Kisi yanlisikla veya isteyerek kapatti. Fakat bir iki saniye sonra tekrar acmasi gerekirse ugrasmadan ekrana ulassin dusuncesiyle yapmis olabilir.Isterseniz bir deneyin.Cunku pencere ekrani kararinca kilifin kapagini kaldirdiginizda knock code devreye girmis oluyor.Daha once bahsedildi ise kusura bakmayin ama dedigim gibi hata da olmayabilir.

• Playstore da resimlerin görülmemesi problemini çözebilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

129 mb yeni yazılım sürümü indirmeye başladı, kurup hard format vs.gibi şeyleri sonra yapsak da olur mu?

Bilgi verebilecek kimse var mı?

Ekrana hic bisey olmamis. Eger hala 4,2,2 versiyonda iseniz gayet normal eger kitkat a gecip resimde hic bir sorun olmadiginindan eminseniz sunu deneyin. Duvarkagidini secerken sizden kirpma istediginde onunuze 2 secenek cikacak biri google fotograflarin simgesi ve yaninda kirp yaziyor.digeri ise stok galeri simgesi yaninda kirp yaziyor. Siz usttekini yani google fotografi secip kirp demek. Stok galeriden duvar kagidi kirptirinca problem olusuyor. Caninizi sıkmayin.

• connectpeople kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum herzaman onerilir. Kuduktan sonra yedek alip hard format atarsaniz ilerde bir sorun yaşama ihtimalini sifira indirmis olursunuz.

• 20c güncellemesi gelmiştir ben az önce yükledim hard reset e gerek duymadım çoğu kişide yapmadı sanırım knock kode gelmiş zaten yükle gitsin eskisinden iyidir
  • olimpiyas kullanıcısına yanıt
    Google play ve google hizmetlerini ayarlar uygulamalar hepsi yolunu izleyip onbellegi ve veriyi sifirlamak çözüm olabilir

• Hocam benim kamerada da iyileştirme var ya odaklama saniselerle de olsa düzeltişmiş
  • PowerHazard kullanıcısına yanıt
    Hocam denemistim zaten bidaha denedim sizin icin olmadi gine baska onerisi olan var mi arkadaslar?

• 
Sayfa: önceki 36033604360536063607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.