Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32863287328832893290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rapperasi

Yahu xda dakiler seni ilgilendiriyor mu ? Sen alabiliyor musun ona bak. O almis bu almis sana bir faydasi var mi :)

Ekranı acik tuta ayarlayip, parlakligi en sona dayayip, arka plana tamamen siyah bir goruntu koyup, ucak moduna alıp arada instagramı açsam ekran süresini 14 saat alabilirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byeblade

quote:

G2 pil omru olarak s4 ten iyi diyenleri duyduk :) rootlu ve bilincli kullanimda s4 un verdigi ekran suresi...

Boş ekrana bakarsak 20 saat alırız biz şerefsiz

hocam allah için adres ver elini öpmeye geliyim helal Bizim konuyuda bastı herif trollük peşinde tüm kullanıcı kulüplerinde dolanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Yahu xda dakiler seni ilgilendiriyor mu ? Sen alabiliyor musun ona bak. O almis bu almis sana bir faydasi var mi :)

Ekranı acik tuta ayarlayip, parlakligi en sona dayayip, arka plana tamamen siyah bir goruntu koyup, ucak moduna alıp arada instagramı açsam ekran süresini 14 saat alabilirdim

Evet o yuzden pil listesinde instagram ortam sunucusu ve internet var degil mi?? Siyah ekran zaten ortam sunucusunu firlatiyor dogru diyorsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ah ne korkunç bir gün yaşadım bugün arkadaşlar bilseniz. Şu elektronik ve telefon sevdam gene iş açtı başıma. Paylasayimda rahatliyayim biraz. Esimin telefonu iphone ve onunkini de arada kullandigim icin telefonumda nano sim vardi ve donusturucu ile birlikte kullaniyordum. Bir sıkıntım olmadi bugune kadar. Ama sabah sim degistirikplanlamistim.ttü ve nano simi cikarip digerine taktim. Bu arada kaybolmasin diye de hayatimin hatasini yapip sim donusturucuyu ici bos sekilde g2 me takip sim yuvasini kapattim. Sonra vakit gelip oglenleyin tekrar degistirmek istedigimde sim yuvasini bir daha da acamadim.ignesini sokup her ittirisimde yuva 2 milim kadar cikiyor ve kesinlikle daha fazla gelmiyordu. Onlarca kez denedim. Ama bana misin demedi. Cimbizla tutmaya calistim gelmedi geri kacti. Cizilip deforma olmasin diye de cok sert davranmadim. Sonra annemlere geldik, ev kalabalik telasli ben bi de saatlerce annemlerde ugrastim. Gene beceremedim. Baktim olacak gibi degil, acik bir tamirci bulurum belki anlar diye merkeze indim. Bir acik telefoncu buldum. Olayi anlattim, aldi elime telefonu ve cimbizi. Tam acmaya calisirken dedimki , ben cok ugrastim ama cikmiyor, cizilmesin diyede igne cimbiz falan cok ugrasmadim, baska turlu cikartamazmiyiz dedim. Bu sefer cimbizi birakip pena ya benzeyen plastikle arka kapagini acmaya calisti ama beceremedi. Bakti ve benim titiz oldugumu anlayinca dediki simdi acsak bile cikartamayabiliriz. Sim yuvasi kirilabilir 70 lira masraf olur, eger kapagi acmaya kalkarsak ve dislerini kirar zarar verirsek 200 lira tutar dedi. Mademki garantisi var gonder dedi. Bi de sen ugrasma zarar verebilirsin deyip sorunu anlatti. Sim donusturucunun ici bos oldugu icin sim tirnagi boslugu tutup cikmasini engelliyor dedi. Cekersen tirnagi egip kirarsin dedi. Ben de tesekkur edip aldim ve eve geldim. Gelmeden oncede birdaha Donusturucu kullanirsam ne olayim deyip acik vodafon bayisi bulup mikro sim kopyalattim. Annemlere geldim aksamustu ve rahat dururmuyum aldim g2 mi elime, bismillah deyip arka kapagini acmaya ugrastim ve o da ne adam acmadi ama ben kisa bir ugrasla tik diye bir sesle arka kapagi acmayi basardim. Soyle, yolda gelirken kafamda herseyi planlamistim. Telefonun ekran koruyucusunu soktum. Ince oldugu icin aliminyum seridin oldugu araya hemen girdi boylece sukurler olsun ki hic dis kirip cizik yapmadan kapagi ayirmayi basardim. Sonrada ekran koruyucuyu kucuk bir serit keserek yaklasik gene on denemeyle sim girisinin oldugu yere sokup donusturucu ile tirnagin arasina soktum be boylece yuvayi kazasiz belasiz cikarttim. Gerisi artik cok kolaydi benim icin. Eski donusturucuyle takip rehberi telefona kopyaladim sora cikartip ufak temizlik islemiyle kapagi taktim. Kapagi tutan irili ufakli bircok tirnak var. Hepsi saglamca oturdu. En son ses dgmelerinin oldugu yer acik kalmisti oradada tutan tirnak varmis. Tam ses dugmelerinin yaninda. Oraya bstirdim ve tik deyip tamamen oturdu. Saniyorum bu tirnak tam tutmayinca ve acik kalinca ses dugmelerinin oldugu yerden o malum tiklama sesi geliyor. En son bir rahat nefes alip oh diyerek sukredip yeni mikro simle yuvayi taktim. En son soyle bir baktim telefonuma ve sukredip iyiki bir zarar vermeden hallettim dedim. Su an tekrar bakiyorum yazarken ve ucuz yirttim diyorum. Neyse cok uzattim. Yazarken cok harf hatasi yaptim affola. Iyi aksamlar.

• Tema bulanlar paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezginingünlüğü -- 11 Mayıs 2014; 21:41:57 >
  • Settingse girin orda

• 4K video çekiminde LG G2, Note 3'e karşı:

https://www.youtube.com/watch?v=HYpLRnTvfK8

Doğal destek ile gelen Note 3 ile neredeyse aynı ve fps dışında renk açısından daha iyi bile. Üstelik OIS'in etkisi gerçekten görülüyor, hiç titremiyor neredeyse.
  • Albatros343 A kullanıcısına yanıt
    Telefonda room degil de root olmasi gerekli kavram hatasi yapmayalim Blackmartta bulunan uygulamalar crackli (full surum) apklardir. Indirip yuklediginizde uygulamanin full surumune sahip olursunuz. Google Play mantigiyla calisir yeni surum cikanca ordan guncelletir uygulamayi. Calismaz diye bi sey yok uygulamalari calisir.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

telefonu suya sokup yada yere fırlatıp garantıye gondermedıkten sonra donanımsal sıkıntıları ucretsız yapıyorlar

Peki garantide ne kadar süre bekliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rostaicer

yardım edebilir misiniz? çift tıklayarak ekranı açamıyorum ama kapatabiliyorum. nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

edit: sadece knock code aktifken yapıyor bunu.

Sistem ayarlari - Genel - hareketler - ekran aç kapa (tik koyun) hayirli olsun

• herkese slm bir sorum olacak arkadaşlar , şu anda htc sensation kullanıyorm ve başından beri bir çok sorunla karşılaştığım için değiştirmek istiyorum fakat andoridden de vazgeçemiyorum bu yüzden yaklaşık 10 gündür yeni telefon bakıyorum içlerinde en çok hoşuma giden Lg g2 oldu ama burada ve diğer forumlarda karşılaştığım pek çok sorun beni tedirgin etti, diğer alternatifleride değerlendirdim s4 , z1 gibi gibi ama onlarında pek çok problemini farkettim. çok oyun oynayan biri değilim batarya süresi önemli benim için o yüzden hala favorim LG lakin merak ettiğim pek çok arkadaşında yakındığı konuşma sırasında karşı tarafa sesin boğuk olarak gitmesi sorunu (ki bu telefondan beklenen en temel özellik) bu sorun yazılımsal bir durum mu çözümlendi mi acaba ?
  • Steteskop kullanıcısına yanıt
    parca degısımınde ellerınde varsa 1 hafta yoksa 2 haftada halledıyorlar

zaten 20 gunu aşarsa yanı parcayı tedarık edemezlerse 0 urun verıyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Evet o yuzden pil listesinde instagram ortam sunucusu ve internet var degil mi?? Siyah ekran zaten ortam sunucusunu firlatiyor dogru diyorsun..

Arada internette dolasirim ne var bu sureyi almakta? Bak 1 gun once paylastim. Ekran parlakligi yuzde 50, ekrani her actigimda face i guncelledim, veri aktarimi her daim acik, 20 dk videolu gorusme vs 7 saat ekran suresi aldim. Telefonumda root rom hic bir sey ekstradan yuklu degil. Sizin telefon uzerinde oynanmis bir telefon. Orijinal romla o kadar ekran suresi almaniz imkansiz. Sizin telefonunuza yaptiginiz islemleri telefonuna yapan g2 kullanicilari 8 saat ekran suresini geciyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drsedd

herkese slm bir sorum olacak arkadaşlar , şu anda htc sensation kullanıyorm ve başından beri bir çok sorunla karşılaştığım için değiştirmek istiyorum fakat andoridden de vazgeçemiyorum bu yüzden yaklaşık 10 gündür yeni telefon bakıyorum içlerinde en çok hoşuma giden Lg g2 oldu ama burada ve diğer forumlarda karşılaştığım pek çok sorun beni tedirgin etti, diğer alternatifleride değerlendirdim s4 , z1 gibi gibi ama onlarında pek çok problemini farkettim. çok oyun oynayan biri değilim batarya süresi önemli benim için o yüzden hala favorim LG lakin merak ettiğim pek çok arkadaşında yakındığı konuşma sırasında karşı tarafa sesin boğuk olarak gitmesi sorunu (ki bu telefondan beklenen en temel özellik) bu sorun yazılımsal bir durum mu çözümlendi mi acaba ?

Bahsedilen hiçbir sorun bende yok dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

parca degısımınde ellerınde varsa 1 hafta yoksa 2 haftada halledıyorlar

zaten 20 gunu aşarsa yanı parcayı tedarık edemezlerse 0 urun verıyorlar

Siz baya bilen birisiniz sanırım ablama almayı düşünüyoruz da güncelleme problemi yaşamayalım daha sonra Android 5 veya 6'yı almama gibi bir durum olabilir mi? Stabil olarak daha ne kadar kullanabiliriz? Sonuç da birkaç haftaya kadar G3 çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steteskop -- 11 Mayıs 2014; 21:54:16 >
    Sürüm güncellemesi stabillik için değildir ki. Hali hazırda stabil zaten 5'i alır da 6 için bir şey söyleyemem.
    resmı olarak lıme pıe yı alır da devamı ıcın bırsey dıyemem

apple gıbı guncelleme vermez.

cıhaz stabıl zaten sısme donma kasma yapmıyor

cıhaz rakıplerıne gore zaten cok stabıl tabıkı daha ıyısı olabılır ama suan ıcın en ıyısı bu
    Hocam Android 5-6 64bit islemci mimarisine yonelik gelirse ne olacak ? Dogmamis bebege don bicmek oluyor biraz, LGnin guncelleme gecmisi iyi degil pek ama Kitkati gec de olsa vericez dedi ve verdi, cok gelecege konusamayiz ama belli bir sure G2 guncelleme alacaktir diye dusunuyorum.

• muhucan M kullanıcısına yanıt
    Gündüz olmamasi gerekir iso ayarlarina bir bakin belki manuelde yuksek degerde kalmistir

• 
Sayfa: önceki 32863287328832893290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.