Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (5 Mobil) - 4 Masaüstü5 Mobil
113.102
Cevap
555
Favori
3.809.304
Tıklama
Giriş
    472 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

G2 pil omru olarak s4 ten iyi diyenleri duyduk :) rootlu ve bilincli kullanimda s4 un verdigi ekran suresi...

Boş ekrana bakarsak 20 saat alırız biz şerefsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    7 Mesaj

Yok gündüz de denedm . Android sürümünden dolayı oluyor mu böyle sorunlar. Android sürümü4.4.2. Kernel sürümü 3.4.0 yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhucan -- 11 Mayıs 2014; 15:43:42 >
    |
    |
    SüvariBora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: muhucan

Mrb arkadaslar . Az kullanılmış temiz bir g2 aldım. Ama kamerayı açtığımda renkler canlı değil cok pastel kalıyor benim iphone 5 e kıyasla . Yüz fotoğrafı çekerken sanki makyajlanmıs gibi pudralanmıs gibi bir his var kamerada. Sebebi ne olabilir acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar arkadaşıma almıştık g2, yalnız şarj süresi normal olmayan derecede kısaldı, 5 dakikada %4 flan düşüyor bazen, ne olabilir, turkiye lg garantiliydi yollasak ilgilenirler mi
    |
    |

Orijinalden alıntı: byeblade

quote:

G2 pil omru olarak s4 ten iyi diyenleri duyduk :) rootlu ve bilincli kullanimda s4 un verdigi ekran suresi...

Boş ekrana bakarsak 20 saat alırız biz şerefsiz

Hocam ağır konuşmuşsun

|
    |
    Referanslarım:Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü Vasıtası İle Alışveriş Yaptıklarım:*werrol *emir1 vaypcnet nickli arkadaştan ram alındı. nabiaga nickli arkadaş ile 1355 tllik işlem sorunsuz gerçekleşti.

• Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhucan

Mrb arkadaslar . Az kullanılmış temiz bir g2 aldım. Ama kamerayı açtığımda renkler canlı değil cok pastel kalıyor benim iphone 5 e kıyasla . Yüz fotoğrafı çekerken sanki makyajlanmıs gibi pudralanmıs gibi bir his var kamerada. Sebebi ne olabilir acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum

güzelleştiren çekim modu açıktır arkadaşım. onu normal moda getirerek dene bide.
    |
    |

|
    |

• Er
    8 Mesaj

Hayır kardeşim ondan olmaz sen önce normal modda olup olmadığına yinede bir bak eğer normal modda ise bu durumun senin cihaza özgü bir sorun olup olmadığını kıyaslamak için bir teknoloji mağazasında farklı bir G2 ile kıyaslayarak dene.
    |
    |
    muhucan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: flypow3r

quote:

quote:

Arkadaşlar bir sorunum var,

mesela evde wifi var, sorunsuz kullanıyorum, ancak çekim alanından çıktım ve tekrar girdim bu sefer görmüyor.

Wifi ye giriyorum üst sekmeden, wifi aranıyor yazısı takılıp kalıyor. Tele reset atınca yine sorunsuz bağlanıyor.

Nedendir sizce?

Arkadaşlar sorunum güncel yardımcı olursanız sevinirim.

Bir ikincisi Spigen kılıf almak isteyenlere denemiş biri olarak tavsiyem, tel kullanımını çok zorlaştırıyor bana göre.

Çıkardıktan sonra telefonun ne kadar güzel tasarlandığını ele ne güzel oturduğunu tekrar anladım. :) Telefonu, ağırlaştırıyor,

kabalaştırıyor (bunlar armor kılıf için normal şeyler tabi) artı elimde tutamıyorum telefonu, boyut büyüyünce tutuş kolaylaşması gerekirken tam tersi oluyor.

Hepsiburada'dan almıştım. Metal Slate istedim Soul Black yolladılar.

Değişim için geri gönderdim, değişim yapmıyoruz dediler para iadesi yaptılar. bunlarda bi değişik. :)

Ben olsam spigen kullanmam yani kullanıp memnun olan illaki vardır da, temperli cam ı tercih ederim.

Düşürmemeye çalışacaz artık.

sorunum güncel. wifi ye bağlanıkken, çekim alanından çıkıp tekrar girince bağlanmaya çalışıyor ama bağlanamıyor.

bağlanmaya çalıştığı sırada kapatılamıyorda.

Arkadaşlar sorunum hala güncel yokmu başına gelen.

Boş geçmeyeyim bu da G2 ile 1080p 60fps modunda çektiğim kısa bir video. Kamera hakkında eleştirmiştim biraz ama odaklamayı düzgün yaptığında muazzam bir makine haline geliyor. :)

• Yarbay
    2187 Mesaj
    quote:

Öncelikle amacımsizi ezmek degil. Dogru kullanımda g2 ile neler yapabilecegimizi göstericem. Ve noktayı koyucam. Ayrıca sizin gibi kendi istatislikle degil, özel programla belirticem. Cunku %100 yapmadan sarzdan cekerseniz istatislık sıfırlanmaz. 10 saat bile ekran suresi gösterirsiz.

Hodri meydan. Buraya gelip hava atmakla olmuyor. Saygı duy.

1.20 dk yuksek grafik oyun oynadigimıda göz onunde bulundurun.

%50 oto parlaklık. Rootsuz. 4.2

http://hizliresim.com/xRr9n1

http://hizliresim.com/wbVMrd

http://hizliresim.com/wLlgOj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeboys0 -- 11 Mayıs 2014; 16:49:09 >

• Yarbay
    9340 Mesaj

boyle bır sıkıntım yok genelde wıfı sını kapatmam telefonun evın onunden de cektıgı ıcın :) arada kapsama alanından cıkıyor ama tekrar gıdrdıgınde sorunsuz baglanıyor

bı hard reset deneyın belkı cozum olabılır
    |
    |
    flypow3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• samsung evo 970 plusMSI B450 GAMING PLUS AM4

• Aerocool Aero One Frost RGB USB 3.0 ATX Mid Tower KasaSharkoon SHP650 V2 650W 80 Plus ATX PSU

• Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround

• Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad

• Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acura07

boyle bır sıkıntım yok genelde wıfı sını kapatmam telefonun evın onunden de cektıgı ıcın :) arada kapsama alanından cıkıyor ama tekrar gıdrdıgınde sorunsuz baglanıyor

bı hard reset deneyın belkı cozum olabılır
    Teşekkürler hocam.
    |
    |

Orijinalden alıntı: KiRVeee

quote:

Orijinalden alıntı: Steteskop

LG G2 daha ne kadar süre stabil güncelleme alacak? Bir de satış sonrası hizmet politikası nasıl? Mesela telefonu garantiye verdiğimiz zaman üretici hatası diyip daha fazla para mı istiyorlar yoksa ilgileri yeterli mi?

Hepsi kullanici hatasi diyor dostum. Garanti anlaminda lg nin digerlerinden pek farki yok.

Apple'dan bu konuda memnunum ben.

Aldığın süre gerçekten harika.Üstelik o oyunlarla birlikte bu sürenin alınmasına çok şaşırdım. Maşallah diyelim bari
    |
    |
    egeboys0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

telefonu suya sokup yada yere fırlatıp garantıye gondermedıkten sonra donanımsal sıkıntıları ucretsız yapıyorlar
    |
    |
    Steteskop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• samsung evo 970 plusMSI B450 GAMING PLUS AM4

• Aerocool Aero One Frost RGB USB 3.0 ATX Mid Tower KasaSharkoon SHP650 V2 650W 80 Plus ATX PSU

• Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround

• Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad

• Yarbay
    3607 Mesaj
    Onceki sayfalarda g3 temasini paylasan arkadasa tesekkurler.cok hosuma gitti tema.

Orijinalden alıntı: recep41

Onceki sayfalarda g3 temasini paylasan arkadasa tesekkurler.cok hosuma gitti tema.
    Ya bu video çekerken odağın kaybolması nasıl düzelecek, gücelleme mi gerekir?
    |
    |

Orijinalden alıntı: SüvariBora

Aldığın süre gerçekten harika.Üstelik o oyunlarla birlikte bu sürenin alınmasına çok şaşırdım. Maşallah diyelim bari

Arkadaş s4 un fotosunu paylaşıp hava atınca, susturmakda bana düştü. Zaten kendisinden ses cıkmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: egeboys0

quote:

Orijinalden alıntı: SüvariBora

Arkadaş s4 un fotosunu paylaşıp hava atınca, susturmakda bana düştü. Zaten kendisinden ses cıkmıyor

Alıntıları Göster
    Hayırlısıyla bugun 1350TL 32GB aldım ve aranıza katıldım.Dünya varmış ya:)

**Nikon D5100&18-55 mm VR&Nikon 50 mm 1.8D&35mm1.8G&Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f3.5-4.5G IF-ED&AppleTV&Apple iPad1-2**
    **AMD FX 6300 @4,6GHz&Powercolor 7870 GHz Edition 2 GB 256bit GPU&Asus M5A97 Evo R2.0 Anakart&Sandisk Extreme 120 GB SSD&Cooler Master HAF912Plus MidTower Kasa&ASUS VS238N 23"LED Full HD monitör HDMI& GSkill Ripjaws 8GB 1600 Mhz DDR3 Ram**

• Yüzbaşı
    844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Rica ederim mükemmel bir tema foruma yenilikleri getirmekte hepimiz öncü olmalıyız.Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığız hocam.
    |
    |
    Referanslarım:Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü Vasıtası İle Alışveriş Yaptıklarım:*werrol *emir1 vaypcnet nickli arkadaştan ram alındı. nabiaga nickli arkadaş ile 1355 tllik işlem sorunsuz gerçekleşti.
  • Yarbay
    4201 Mesaj

Bu tema çok iyi ben de kullanacağım ama uygulama simgesi değiştirmek isteyip simgelerin olduğu kısmı aşağı doğru kaydırırken ana ekran durdu hatası veriyor, orijinal G3 temasında bu sorun yok, var mı bi el atma şansınız bu soruna :)
    |
    |
    MyAndroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
192.168.1.1
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,300
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.