Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32843285328632873288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam androidin hiç bir takvimi güzel değil çünkü kaçıncı haftada olduğunu göremiyor sun hiç bir şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeksasStyLe

Hocam androidin hiç bir takvimi güzel değil çünkü kaçıncı haftada olduğunu göremiyor sun hiç bir şekilde

G2nin kendi takviminde vardı diye hatırlıyorum hatta hicri takvimi bile bulmuştum ayarlarinda

• Oppenheimer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Pişman olmayacaksınız. Her geçen gün daha çok seviyorum G2'yi :) Eğer ki G3 ve sonrasında darbeye ve suya dayanıklılık gibi özellikler eklenirse, piyasada daha fazla tutar bu cihazlar.
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Normal telefoncular yapamiyor mu? Servise gonderip beklemek cok uzun surer.

• Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere kitkat dan sonra bluetooth çok şarj yemeye başladı bu sorunu çözen var mı?
    yada bu sorun olmayan sorunu ortadan kaldıran varsa lütfen alıntılasın!
  • yardım edebilir misiniz? çift tıklayarak ekranı açamıyorum ama kapatabiliyorum. nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

edit: sadece knock code aktifken yapıyor bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munasipbirdil -- 11 Mayıs 2014; 19:29:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rostaicer

yardım edebilir misiniz? çift tıklayarak ekranı açamıyorum ama kapatabiliyorum. nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

Boyle bi sorun daha önce duymamıştım. Hard reset veya fabrika ayarlarına dönmenizi öneririm.
    not: lgbackup ile yedek almayı unutmayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar da benden
  • Clean master ve benzeri programlar yüklüyse kaldırın böyle deneyin ben kaldırdım çok faydasını gördüm 4 saat ekran süresi alamazken 5 saate çıkardım. İstatistiklerde görünmüyor ama şarjı etkiliyor bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

quote:

Orijinalden alıntı: Rostaicer

yardım edebilir misiniz? çift tıklayarak ekranı açamıyorum ama kapatabiliyorum. nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

Boyle bi sorun daha önce duymamıştım. Hard reset veya fabrika ayarlarına dönmenizi öneririm.
    not: lgbackup ile yedek almayı unutmayım.

önceden düzgündü de şimdi bozuldu. açmaya çalıştım ekran knock code ı algılamadı. kapattım açtım böyle oldu. şuan knock code kullanmıyorum. o kadar uygulama var boş bir zamanda resetlerim hocam.
  • #*802 bısıler yapıp oradan duzeltıyorduk ta hatırlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine41

Clean master ve benzeri programlar yüklüyse kaldırın böyle deneyin ben kaldırdım çok faydasını gördüm 4 saat ekran süresi alamazken 5 saate çıkardım. İstatistiklerde görünmüyor ama şarjı etkiliyor bunlar.

yok kullanmıyorum o tür programlar ama mesela şöyle benimki telefon elimden hiç düşmese 6 saat ekran süresi alıyorum ama telefonu kullanmayınca bluetooth devreye geçiyor sanki ve %15-17 gibi bir oranda şarj yiyor ve ekran süresi 3.5 4 saat oluyor birde gece %80 ise eğer sabah kalktığım da %72 kesin oluyor nedeni ne olabilir bilmiyorum doğrusu bir yanıt alabilirsem çok iyi olur
  • Parcayi temin edebiliyorsa telefoncu taktirirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

#*802 bısıler yapıp oradan duzeltıyorduk ta hatırlayamadım

yok mu peki başka bilen hatırlayan
  • Şöyle de bir tema var isteyenlere

http://www.dosya.tc/server29/XhuTnD/cklp.rar.html
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Resim upload (link.url) icin bi program var mı bildigin. Foruma resim yüklerken zor oluyor biraz.

• ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Görüntüsü var mı hocam

• Merhaba arkadaşlar bende ocak sonunda g2 32gb almıştım ama mikrofon sorunlu olanı denk geldi , 2 kere servise götrüdüm bir keresinde flex değiştirildi baya düzelme oldu ama yine devam etti sorun sonra yine götürdüm arka kapağı değiştirdiler ızgaralardan da olabilir diye yine düzelmedi en son ihtimal anakart siparişi veririz dediler telefonu bir hevesle aldım hevesim kaçtı. kulaklığıda sorunluydu ses gitmiyordu onu da değiştirdiler o da hala aynı benim telin anakartıyla falan mı alakalı s4 kulaklğı denedim o da aynı ses gitmiyr anlaşılmıyormş onu da değiştidiler servis konusnda muazzam adamlar ona lafım yok helal olsun.
    anakartla düzelmesse yenisini veririz dediler lg servisi çok ilgili sağolsunlar acaba g3 le değiştirirler mi farkını versem çıkınca soğumaya başladım bu sorun yüzünden iş gereği telefon ile çok haşır neşirim mikrofon çok önemli haliyle.

Bu arada g3 temasını paylaşan arkadaş tekrar atabilirmi link kaçırdım da ben yeni takibe başladım konuyu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_y_o_g_u_n -- 11 Mayıs 2014; 20:06:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Görüntüsü var mı hocam

Buna benzer birşey hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gustave Flaubert

Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere kitkat dan sonra bluetooth çok şarj yemeye başladı bu sorunu çözen var mı?
    yada bu sorun olmayan sorunu ortadan kaldıran varsa lütfen alıntılasın!

Bu soruyu her gun sen gibi birileri soruyor ve her gun birisi cevapliyor. Bluetooth sarj yemiyor. Istatiksel bir hata o. Sarj yiyor gibi gorunuyor ama degil. Bir iki sayfa geriye giderseniz göreceksiniz. Her gun soruluyor ve cevaplaniyor. Azicik araştıralım.

• 
Sayfa: önceki 32843285328632873288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.