Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32813282328332843285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar root yaptıktan sonra telefonda en yüksek frekansın 1,900 GHz ayarlı olduğunu gördüm bu telefonun stock hali 2,26 ghz de çalışmıyor muydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

quote:

Orijinalden alıntı: Albatross07

quote:

G2 pil omru olarak s4 ten iyi diyenleri duyduk :) rootlu ve bilincli kullanimda s4 un verdigi ekran suresi...

YAW HE HE HE

Yaw he he he mi ? Sana elindeki cihazi 13. Yas gununde mi verdiler

Forumu fanboy lar basmış

• Telefonumu rootlamıyorum hocam. Şayet rootlasam 3. ve 4. çekirdekleri dondurup intellimand deadline yapıp cpu frequ 400-1500 e çekerek çok rahat sekiz saatin üstüne çıkarım

• anlaşılan s4 ilk çıktığında alan kerizler buraya toplanmaya başlamış arkadaşlar.Tamam ya kabul edelim en iyi telefon onların en iyisi onlarr Benim telefon bilgisi olmayan arkadaşlarımda s4 almıslardı ilk çıktığında,uykuları gelince direk rehberi açıyolar beklerken uyumuş oluyoruz abi çok güzel bi iş yapmış samsung diyolar.Akıllı telefon hakkında gerçekten bilgisi olanlar her zaman derki:Samsung'un S modellerini almak enayiliktir(s2 s3 s4 de olduğu gibi),yalnızca Note serisi alınabilir bir keriz değilseniz,o da çok büyük olduğu için tercihe bağlıdır.Kimin elinde s4 görsem yazık kimin çocuğuysa diyorum kendi kendime birde o kadar para verdiler
  • batarya savaşları burada da başlamış ekran süresine niye bu kadar takıyorsunuz bir türlü anlayamadım.
  • Şimdi ben de eski bir samsungcu olarak ve samsung sevdiğim halde sırf batarya olayı yüzünden G2 almış bir kullanıcıyım.1 saat daha fazla ekran alayım diye s3 te denemediğim kernel kurmadığım rom kalmadı.Üreticisi siz olmayınca bir zamandan sonra sürekli rom kurmak sıkıyor adamı.Stock kullanıcam dedim ve G2 aldım S4 yerine.Şimdi sizin telefonda ne yaptığınız belli değil.7 saat almış olabilirsiniz belki ama bu kullanım belki de size hiçbir kullanım zevki sunmadı.4 çekirdek telefonu 2 çekirdek kullanmak ya da düşük frekansda kullanmak o telefonun S4 olduğu anlamına da gelmiyor.Altını çizerek söylüyorum ben de samsungu daha çok seven biri oalrak söylüyorum S4 bataryada G2 ile sidik yarıştıramaz.Açarım G2 nin ekranını sizin kullandığınız gibi kullanırım 8-9 saati alırım.Gösteriş yapmaya gerek yok.Telefon bu sidik yarıştırma aracı değil.Boşuna konuyu gereksiz mesajlarınızla doldurmayın.S4 te çok iddaalıysanız sizin süreyi alamayan diğer S4 kullanıcıları ile yaptıklarınızı paylaşın ki millete bir faydanız olsun.
  • Yahu ne yapalim biz G2 konusunda S4le alinan degerleri ne guzel 7 aliyorsaniz gulerek kullanin polemik yaratmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Steteskop

LG G2 daha ne kadar süre stabil güncelleme alacak? Bir de satış sonrası hizmet politikası nasıl? Mesela telefonu garantiye verdiğimiz zaman üretici hatası diyip daha fazla para mı istiyorlar yoksa ilgileri yeterli mi?

Hepsi kullanici hatasi diyor dostum. Garanti anlaminda lg nin digerlerinden pek farki yok.

• Arkadaşlar pek takip edemedim. Şu an TR'ye en son hangi versiyon sunuldu. 20B mi 20D mi? OTA'da 20B bekliyor bende. Emin olamadım. 20B için sorunlu dediklerinden ötürü güncelleme hala bekliyor ama 20D geldi ve stabil ise geçmeyi düşünebilirim.
  • 20B hocam

• abdulkadirro A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • Arkadaslar su notifiyer uygulamasini indirip kurdum.ama bi turlu calismiyor.hicbir uygulamada calismiyor.

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    şimdi de ne yaptıysam artık "google play store" acılmıyor. root ettim, fredom(yükledim kaldırdım) xposed leri kurdum.

nasıl tekrar çalıştırabilirim,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Şimdi ben de eski bir samsungcu olarak ve samsung sevdiğim halde sırf batarya olayı yüzünden G2 almış bir kullanıcıyım.1 saat daha fazla ekran alayım diye s3 te denemediğim kernel kurmadığım rom kalmadı.Üreticisi siz olmayınca bir zamandan sonra sürekli rom kurmak sıkıyor adamı.Stock kullanıcam dedim ve G2 aldım S4 yerine.Şimdi sizin telefonda ne yaptığınız belli değil.7 saat almış olabilirsiniz belki ama bu kullanım belki de size hiçbir kullanım zevki sunmadı.4 çekirdek telefonu 2 çekirdek kullanmak ya da düşük frekansda kullanmak o telefonun S4 olduğu anlamına da gelmiyor.Altını çizerek söylüyorum ben de samsungu daha çok seven biri oalrak söylüyorum S4 bataryada G2 ile sidik yarıştıramaz.Açarım G2 nin ekranını sizin kullandığınız gibi kullanırım 8-9 saati alırım.Gösteriş yapmaya gerek yok.Telefon bu sidik yarıştırma aracı değil.Boşuna konuyu gereksiz mesajlarınızla doldurmayın.S4 te çok iddaalıysanız sizin süreyi alamayan diğer S4 kullanıcıları ile yaptıklarınızı paylaşın ki millete bir faydanız olsun.

Heh ne guzel. Bende S3 kullanicisi olarak G2 ye gectim. Amoled'in sari sari beyazlarindan bikmis ve artik root gibi islerle ugrasmak istemiyordum o dandik programlari silmek icin. G2 aldim, stock kullaniyorum, mutluyum. Ekraniminda beyazlari bembeyaz, ozonla yikanmis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 11 Mayıs 2014; 12:35:47 >
  • Kullandığımız programın ne kadar açık olduğunu gösteren bir uygulama var mı? Gsam kullanıyorum o da uc browser için doğru göstermiyor

Freedom play store erisimini engelliyordu aktifse xposed modullerinden biri etkiliyor olabilir reset atin ya da yuklediklerinizi kaldirmayi deneyin

root browser ındırıp host dosyasını sılersenız gırebılırsınız
  • Çok fazla bilgim yok bu konularda. Sadece bazi ikonlari degistirdim ve apk haline getirip imzaladim... Bende sorunsuz çalışıyor. Normal G3 temasini deneyin birde onda sorun var mi?

Ayrica bunu yuklemeden once g3 temasini silip. G2 temasini secip.sonra bunu yukleyip denemenizi tavsiye ederim.

• Arkadaşlar yaklaşık bir buçuk aydır g2 kullaniyorum. JB sürümü pil konusunda iyiydi kit kat biraz kötü. Ancak ben şunu anlamiyorum 6 7 saat ekran suresi alanlar nasıl alabiliyorlar. Ben JB kullanirkende otomatik ekran parlaklığında 3g hep açık ve ekran açık süresinin. Yuzde sekseni internet bazlı olmak uzere maksimum 4.5 saat falan aliyordum.

Batarya konusu kullanıcının keyfini kaciran birsey ama benim icin oncelik telefondan aldığım verim. 6 gün bekleme 3 saat ekran suresi almak guzel birsey. Ancak ekranı en dusuk parlakliga alip 3g yi kapatıp kendime iskence cektirmekte cok mantikli gelmiyor. Oyun oynamazsam eger telefonum muzik internet mesaj ihtiyacını cok rahat birgun karşılıyor.
    Telefonun pil ekranında yuksek degerleri görmek sanki varilen para karşılığında bir tatmin aracı gibi. Ben iphone telefonumda ekranı en dusuge getirip 3g yi kapatıp altı gün bekleme suresi aliyordum. Simdi internetim son hız ekran otomatikte birgün alıyorum ve telefonumdan memnunum. Telefonlar birer arac onlari yaşamın ayrılmaz bir parcası gibi görüp gereginden fazla mesgul olmaya gerek yok.
    Biraz uzun oldu ama pazar kafası. Yapacak bir sey yok:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Albatross07

quote:

G2 pil omru olarak s4 ten iyi diyenleri duyduk :) rootlu ve bilincli kullanimda s4 un verdigi ekran suresi...

YAW HE HE HE

Yaw he he he mi ? Sana elindeki cihazi 13. Yas gununde mi verdiler

Cok iyi Şeyler söylerdimde Cizilmeye gerek yok Hadi Kendi Çöplügüne
  • 
Sayfa: önceki 32813282328332843285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.