Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32793280328132823283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recep41

quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

20 D nin hard reset tuş kombinasyonu nasıldı ?

3845#*802#

kardeşim tuş kombinasyonunu bulamadım.bu tuşları tıkla ve çıkan ekranlardan factory reseti bul.ben öyle yaptım.

tşr arkadaşlar,

az önce kurudum 20 D yi. ama kurmadan önce hard reset atmayı unutmuşum, doğal olarak herşey yerli yerinde duruyor, atmasam mı aca hard reset,

ama öncesinde rootluydu tekrar root edeceğim sorun olur muhtemelen bize denk gelir. atayım bari ama ayarları tekrar yapması çok zor geliyor yahu....
  • recep41 R kullanıcısına yanıt
    slm

Blacktechtonix arkadaş yardımcı oldu, aşağıdakş gibiymiş, bu şekilde yapıtm

Power+ses kısma lg logo gelince ses açma + ses kısma basılı tutun olması lazım deneyip geri dönüş yaparsanız iyi olur
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Telefondaki LG Backup uygulamasi ile ana ekran uygulamalar vs. yedek alin, hard reset atin sonra geri myuklersiniz backupunuz ama hard resetten once dosya yoneticisinda LG Backup klasorundeki yedegi pcye atin resetten sonra telefona ati o klasore geri yukleme yapin ugrasmazsiniz ayarla vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sey sorcam alicam bu telefonu ama cikarilamayan bataryaymis bataryasi bunun pil omru bitince nolacak?

• 2-3 yilda hemen bitecek bi sey degil sonucta, biterse de servise gonderip parasiyla degisim yaptirabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Kitkat orjinal stok romda isenizhttp://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407591784 bu apk dosyasini yukluyorsunuz, once backup diyor bitince install diyorsunuz bu kadar. JB'de iseniz telefonda recovery yuklu olmasi lazim. Buyrun ana konusuhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548974

hocam mazur görün ilk defa android kullanacağım pek bilgim yok,hatta G2 yi yeni aldım p.tesi elime geçecek büyük ihtimal.sanırım 4.2 ile gelecek bana.girek 4.4.2 kurmam lazımmı yoksa 4.2 ile bi süre kullanmalımıyım?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Widgetı kaldırın, ayarlar > uygulamalardan, hava durumunu zorla durdurun, sonrada verilerini silin, widgetı tekrar ekleyin ...
  • 20 d ye geçtikten sonra sim kartı görmüyor makine taktım çıkardım ama olmadı
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    ne yazıkkı masajını geç gördüm atmış bulundum, fakat sonrasında şebeke gitti apn ayarları boş görünüyor. avea kullanıyorum nasıl tekrar ayarlanır
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    *100# tuslayin interaktif menuden takip edip ayarlari aliniz

• 4.4.2 hakkindaki yorumlari okuyarak karar verin root islemi yapmaniz gerek 4K mod icin bu terimleri bi arastirin oyle karar verin hocam :-)

• Gece %34 te yattim.Sabah kalktim %35.Bu ne iştir?

• quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

slm

Blacktechtonix arkadaş yardımcı oldu, aşağıdakş gibiymiş, bu şekilde yapıtm

Power+ses kısma lg logo gelince ses açma + ses kısma basılı tutun olması lazım deneyip geri dönüş yaparsanız iyi olur

Tesekkurler kardesim.ben arama ekranindaki tuslarla attim reset.yalniz 20 d pek stabil gelmedi bana.

• Lemans kullanıcısına yanıt
    Donanim yazilim iliskisi bunlar gosterilen deger gercek degerini yansitmaz her zaman

• TheMarteniX T kullanıcısına yanıt
    Kendimde 16 GB aldım ben fiyattan ötürü almıştım. gerçekten tavsiyem kesinlikle 32gb. 16 GB yetmiyormu yetiyor ama oyun yok dizileri izleyip siliyorum. Fotolar ve hd video gerçekten sağlam yer alıyor şimdiki aklım olsa kesinlikle 32gb. @TheMarteniX

• jinjin kullanıcısına yanıt
    tşr
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyAndroid

Widgetı kaldırın, ayarlar > uygulamalardan, hava durumunu zorla durdurun, sonrada verilerini silin, widgetı tekrar ekleyin ...

Simdi guzel oldu cok tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 teması bendede war temayı uygula dedikten sonra hava durumu widgetinde turuncu bi şey gözüküyor. üzerine tıklıuyorum hava durumu açılıyıor. sonra kapıyorum telefonuda uyutuyorum . 3-4 saniye bekleyip knock on yapıyorum hava durumu gelmiş :) silip yüklemeye gerek yok
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonda gmailden gelen maillerim bildirim olarak gelmiyor. Bunu nasil cozebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

4.4.2 hakkindaki yorumlari okuyarak karar verin root islemi yapmaniz gerek 4K mod icin bu terimleri bi arastirin oyle karar verin hocam :-)

genel olarak 4.4.2 hakkındaki yorumlar iyi gibi ama hangi versiyon olduğu önemli sanırım.yani şuan anladığım kadarı ile EU 20D en stabil rom gibi.
    root olayı şey gibi sanırım win7 deki administrator gibi bişey sanırım.Şuan için önemli olan 4.4.2 ye geçmem gerekirmi? ve nasıl geçebilirim.bi ikinci konu ise root olayını nasıl yaparım ve yapmamın bi sakıncası varmı?garanti dışına çııkma gibi?
    ( 4k video çok lazımmı? )
    bide cihaz yarın bi gelsinde 4.2 ile biraz kullanıp ondan sonra 4.4.2 ye geçmeye karar vermem daha uygun olacak galiba
  • 
Sayfa: önceki 32793280328132823283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.