Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
113.094
Cevap
555
Favori
3.809.038
Tıklama
Giriş
    844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Arkadaslar daha once sordum ama dikkatten kacti galiba.yada cok cevaplandi.fabrika ayarlarina donmek ile hard reset arasinda ne fark var.

Hocam şöyle düşün hard reset format atmak fabrika ayarı ise içindeki tüm verileri silmek anlamına gelir.Kısaca hard format iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Referanslarım:Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü Vasıtası İle Alışveriş Yaptıklarım:*werrol *emir1 vaypcnet nickli arkadaştan ram alındı. nabiaga nickli arkadaş ile 1355 tllik işlem sorunsuz gerçekleşti.
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Slm
    Numara değil de marka mesajlarını nasıl engelleyebiliyoruz?

quote:

Orijinalden alıntı: iakdulum

Slm
    Numara değil de marka mesajlarını nasıl engelleyebiliyoruz?

+1
    |
    |

mesaj-3 cızgı-ayarlar-spam ayarları-ıstenmeyen kelımeler den ekleyın
    |
    |
    iakdulum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Çavuş
    84 Mesaj
    20d türkiye garantili cihazlara geldi mi?

|
    |

Orijinalden alıntı: KraftMK

quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Beyler buhttp://www.meenova.com/st/p/m3r.html ürünü getirtebilen veya başka yerde satıldığından haberdar olan varmı.
    Kullanan kişilerde az çok deneyim paylaşırsa sevinirim
    TŞK

Başka bir yerde satılmıyor, bulamazsın. Bence çok özel bir ürün değil zaten. Sana tavsiyem mikro+normal usb şeklinde çift bağlantılı usb bellek alman. Mikro kart kullanacaksanda yine çinli satıcılardan 1-2 dolara kargosuz güzel bir ürün bulabilirsin. Aliexpress de BURAYA bir bak belki beğenebileceğin birşey bulabilirsin.

Edit: Mesela bu LİNKTEKİ olabilir. 2 li olrak satıyor, yedek olur. Tekli satanlarda vardır bir bak ama bu ürün bence güzel.

Bence fiyatı makul değil ama aşırı küçük diğerlerine göre milim fark da önemli diye düşünüyorum.
    Çinden sipariş ettim ama ucuza bulabilirsem bunuda almayı düşünüyorum.Özel ama ne luzum var 30 tlye zaten micro usb bellek alınıyor o fiyata

Meenova yı o fiyattan aşağıya bulabileceğini sanmıyorum bende bir ara bakmıştım ama yok.
    Çin'den hangisini aldın?

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oppenheimer

İstanbul bilişim'den alınan telefonlarda Türkiye güncellemesi alıyor değil mi?
    Ve istanbul bilişim paralel ithalat galiba garanti de sıkıntı çıkar mı?

Up

**Nikon D5100&18-55 mm VR&Nikon 50 mm 1.8D&35mm1.8G&Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f3.5-4.5G IF-ED&AppleTV&Apple iPad1-2**
    **AMD FX 6300 @4,6GHz&Powercolor 7870 GHz Edition 2 GB 256bit GPU&Asus M5A97 Evo R2.0 Anakart&Sandisk Extreme 120 GB SSD&Cooler Master HAF912Plus MidTower Kasa&ASUS VS238N 23"LED Full HD monitör HDMI& GSkill Ripjaws 8GB 1600 Mhz DDR3 Ram**
  • Yarbay
    3607 Mesaj
    20d romunu indiriyorum.bu gece kurmayi dusunuyorum.romu kurduktan sonrada hard reset aticam.tavsiyeleriniz varmi arkadaslar.

Edit.20d romunda knock code var degil mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep41 -- 10 Mayıs 2014; 23:13:23 >

Orijinalden alıntı: Oppenheimer

İstanbul bilişim'den alınan telefonlarda Türkiye güncellemesi alıyor değil mi?
    Ve istanbul bilişim paralel ithalat galiba garanti de sıkıntı çıkar mı?

Hocam ben istanbul bilisimden aldim hicbir sikinti yok hatta yazilimda tr gbi gozukuyor yada oyle harbiden guncellemelerde gec geliyor:)

|
    |

Orijinalden alıntı: theskyfr

Arkadaşlar elinde 32GB'lik Lg G2 var alalı yaklaşık iki ay oldu aldığımda 4.2 vardı ardından 4.4.2 yükselttim ve telefon sapıtmaya başladı klavyede işlememe sorunu,knock-on da çalışmama sorunu, genel olarak dokunmatikte işlememe,donma,kendi kendine basma gibi sorunlar ortaya çıktı bende Lg'nin Ortaköy-Perpa'daki servisine götürdüm anlattım sorunları tamam ben şimdi telefonu fabrikadan çıktığı hale döndürüyorum eğer devam ederse geri getirin daha detaylı inceleyelim diyip telefonu elime verdi.İlk başlarda sorun yok gibiydi, ancak 1 gün sonra klavye sorunu hariç diğer sorunlar tekrar baş gösterdi, henüz servise gidemedim ancak gidersem şöyle diyeceğim ya bana yeni bir g2 verin ya da tamamen sorunu çözün diyeceğim sizce ne yapmalıyım?Arkadaşlar cevap yazarken alıntı veya haberdar ederseniz sevinirim

tekrar götürün servise,yazılımı tekrar atıp denerler.olmazsa zaten değişim yaparlar.sorun yazılımsal görünüyor,çözülür bence yazılım atılarak.

• Teğmen
    202 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

Orijinalden alıntı: theskyfr

Arkadaşlar elinde 32GB'lik Lg G2 var alalı yaklaşık iki ay oldu aldığımda 4.2 vardı ardından 4.4.2 yükselttim ve telefon sapıtmaya başladı klavyede işlememe sorunu,knock-on da çalışmama sorunu, genel olarak dokunmatikte işlememe,donma,kendi kendine basma gibi sorunlar ortaya çıktı bende Lg'nin Ortaköy-Perpa'daki servisine götürdüm anlattım sorunları tamam ben şimdi telefonu fabrikadan çıktığı hale döndürüyorum eğer devam ederse geri getirin daha detaylı inceleyelim diyip telefonu elime verdi.İlk başlarda sorun yok gibiydi, ancak 1 gün sonra klavye sorunu hariç diğer sorunlar tekrar baş gösterdi, henüz servise gidemedim ancak gidersem şöyle diyeceğim ya bana yeni bir g2 verin ya da tamamen sorunu çözün diyeceğim sizce ne yapmalıyım?Arkadaşlar cevap yazarken alıntı veya haberdar ederseniz sevinirim

tekrar götürün servise,yazılımı tekrar atıp denerler.olmazsa zaten değişim yaparlar.sorun yazılımsal görünüyor,çözülür bence yazılım atılarak.

Umarım düzelir hocam canım G2'den soğudum ya

|
    |

Bana cevap yazarken alıntı yaparsanız sevinirim.

• Yarbay
    6234 Mesaj
    RETRO temayı paylaşan arkadaşa teşekkürler çok hoşuma gitti, artık retrica ile çekip çekip duvar kağıdı yaparım estetik
    |
    |

Cihaz paralel ithalatsa TR guncellemesi degil kayitli oldugu ulkenin guncellemesini alir, garantisi var evet hangi servis sagliyorsa oraya yollarsiniz

|
    |
    Oppenheimer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://twitter.com/brkUsta/status/464893614406242304/photo/1

guncelleme geldıgınde burayı YIKARLAR dı :)
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
  • Yarbay
    4201 Mesaj

Evet Knock Code var, hard reset atin, yazilimi yukleyin, tekrar hard reset atip kullanin

|
    |
    recep41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasıl kurduğunu anlatır mısın, bilgisayarda hangi işletim sistemi var

|
    |
    jinjin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: acura07

tr cıhaza knock kode geldı denıyor yokmu guncelleme gelen ?

Türkiye ye güncelleme gelse bence de burası ayağa kalkar o arkadaşa mahsus mu geldi bu güncelleme acaba

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88585450&p=1#88585450 Buraya bakin hocam

|
    |
    yavuzzan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: acura07

tr cıhaza knock kode geldı denıyor yokmu guncelleme gelen ?

Türkiye ye güncelleme gelse bence de burası ayağa kalkar o arkadaşa mahsus mu geldi bu güncelleme acaba

Cozemedim valla
    Ya millet fark edemedi yada arkadasinki paralel

Neyse yarin cikar kokusu

|
    |

• Çavuş
    84 Mesaj

Çok uğraştım kuramadım,sonra da,vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzzan -- 11 Mayıs 2014; 0:03:22 >
    |
    |
    jinjin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
192.168.1.1
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.