Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32733274327532763277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CsMaNiA

arkadaşlar benim cihazın içinden sim kart çıkartıcı iğne çıkmadı .? nerden temin edebiliriz

Bendeki ignede kayboldu. Lazim olduğu zaman simkartin yanindaki deliğe uygun kalınlıktaki cengel iğnenin sivri ucunu pense ile kesip kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zıplangıç

quote:

Orijinalden alıntı: cadde19

Beyler sabah 07 40 da şarj dan çıkardım internet açık hep ama şarj şu anda %73 e düştü normal mi sizce

Sana kucuk bir matematiksel hesaplama yapalim. Mesaji saat 11.30 da yazmissin sarjdan cikartmandan bu yana tam 230 dakika gecmis. 230 dakikada yuzde 27 dusmus telefonun sarji. Yani telefonun her 8.5 dakikada yuzde 1 sarj yiyor. 100 ile carparsan 850 dakikada sarjin biter. O da yaklasik 14 saat ediyor. 14 saat boyunca internet hep acikken sarjin anca bitiyor ve bence bu kotu bir istatistik degil. 😀

Kanım döndü şerefsizim o nasıl bir hesaplama Kardeş tebrikler

• Arkadaslar wifi hotspota kac kisi girdigini nasil ogrenebiliriz? Yardim lütfen

• verdiğim her kuruşa değdi tavsiye ederim herkese IGO yazılımı nasıl bu arada güzel mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alucard:.

verdiğim her kuruşa değdi tavsiye ederim herkese IGO yazılımı nasıl bu arada güzel mi ?

Bence cok kullanissiz. Ama sizin tercihiniz.

• @gundogdu34 Hocam aynı sorun bende var.
    @Havya Makinesi Knock code nedir hocam hep gördümde yeniyim anlamadım?
    @CsMaNiA Hocam igne bende de yok. verdiklerinden şüphe ettim açıkcası ataç filan kullanıyrum

Ayrıca bende bir sorun daha var, arkkadaşlar görüşmelerde sesimin gelmediğini çok az geldiğini yada kesik kesik geldğini söylüyorlar ben test ettgmde birşeye rastlayamdm ama telefnu tam kulagma ypiştirmadıkça net bir sonuç alamıyorm bazen bagıra bagıra konuşmak durumunda kalıyorum. Çok saçma geldi bu durum eski telefonum dandik 300 tl lik telefon 1 m ara varken hoparlorsuz sesimi duyuruyordum anlayamadım gitti
    Ses netligi gibi şeyleride kurcaladım ama sonuç alamadım.
    Bilgisi olan var mi yada benzer sorun yaşayan.
    Sim kırdırmıştım simde sorun olabilir diye mikro sime geçtim fayda etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by rallier -- 10 Mayıs 2014; 17:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Atmosphere

Beyler telefona müzik atıyorum mesela bi albüm attım diyelim müzik kısmından albümlere giriyorum attığım albümde 20 parça varsa bazen 3 5 tanesi aynı albüm adıyla 2.albüm oluşuyor ve orda gözüküyor. Ayriyeten albüm kapağı olmayan parçalara telefon kafasına göre fotoğraf ekliyor kapak resmini temizle diyince de dosya hatasından dolayı düzeltilemiyor diyor Bu iki sorunu nasıl halledebilirim?

Bilen yok mu beyler?

• ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Hava temasini silip tekrar kurmak gerekiyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

G3 temasinda saat widgeti degisik oluyor bunu nasil duzeltiriz?

LG G2 ANA KONU

Bende güzel kardeş onu çöpe atıp tekrar ekrana eklesene

Birşey yapmaya gerek yok 5 dk sonra kendi kendine düzeliyor..

Beğenenlere birşey demiyorum ama benim düşüncem şimdiye kadar gördüğüm en çirkin temalardan biri. Bence telefonunuzun görüntüsünü hem basitleştirir hem çirkinleştirir.
  • Temalar güzel ama şahsi görüşüm hiç biri orjinal teması kadar başarılı değil.

Retro güzel ama çok karanlık
    G3 adlı tema ise orjinal teması kadar stabil değil

• quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

quote:

G3 temasinda saat widgeti degisik oluyor bunu nasil duzeltiriz?

LG G2 ANA KONU

Bende güzel kardeş onu çöpe atıp tekrar ekrana eklesene

Birşey yapmaya gerek yok 5 dk sonra kendi kendine düzeliyor..

Beğenenlere birşey demiyorum ama benim düşüncem şimdiye kadar gördüğüm en çirkin temalardan biri. Bence telefonunuzun görüntüsünü hem basitleştirir hem çirkinleştirir.

G3 böyle çıkacak hocam koca firma buna karar vermiş şahsen ben begendim aksine telefona yenilik ve kalite hissi getirdi.

• tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Alakası yok temalar hem çok akıcı hem de kaliteli kullanıma olumsuz etkisini gormedim 20 den fazla tema kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

Temalar güzel ama şahsi görüşüm hiç biri orjinal teması kadar başarılı değil.

S5 natural diye bir tema kurdum . başarılı çalışıyor bi deneyin isterseniz. şuanda gerçi retroyu kullanıyorum
  • CsMaNiA kullanıcısına yanıt
    E-postayı widget olarak ana ekranda deneniz mi çalısıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CsMaNiA

quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

Temalar güzel ama şahsi görüşüm hiç biri orjinal teması kadar başarılı değil.

S5 natural diye bir tema kurdum . başarılı çalışıyor bi deneyin isterseniz. şuanda gerçi retroyu kullanıyorum

O da güzel tema ben de kullandım şu an yeni temalara da bakiniyorum

• quote:

E-postayı widget olarak ana ekranda deneniz mi çalısıyor mu?

simdi denedim hocam çalışmıyor
  • ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Sende stabil çalışıyor olabilir bu bendede bu sekilde çalışacağı anlamına gelmiyor.
    Ana temam kadar stabil değil. Ekran efekti olarak atlı karıncayı kullanıyorum. Sen farklı kullanıyor olabilirsin. Bu yüzden alakası yok demek hoş değil.
    Mesela Retro gayet güzel fakat kişisel görüşüm biraz karanlık. Ancak çok sade, hoş ve stabil.
    Sıraylada denemeye devam ediyorum.

• CsMaNiA kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.
    Lütfen yanlış anlama ama farklı telefon temelarina karşıyım :)
    S5temasi istesem s5 htc Sense arayuzu istesem htc one alırdım :)
    Fakat tavsiyene uyup bahsettiğin temayı deniyorum hemen..

• İyi forumlar arkadaşlar,

Üç ay önce aldığım LG G2 de çok çeşitli ROM denedim. Root+Recovery+Custom Rom deneyimim farklı cihazlarla da olmuştu bunda da sürdü.

Rom arayışı içinde olan ve aklı karışan arkadaşlara tavsiye niteliğinde bilgi vermek isterim:

XDA Forumda revaçta olan çoğu romu denedim. Portlanmış Pro 2 veya Flex romları... Flash lanabilir Stock Romlar... Pendroz ustanın Pardus romları... Hepsinde farklı sıkıntılar var.
    Ayrıca sinir bozucu ortak bir sorun var. Sürekli güncelleniyorlar ve hata gideriyorlar. Bug ların ve fixlerinin sonu bucağı yok. İşin kötüsü her seferinde güncel vesiyon için clean wipe/factory reset öneriliyor. Haliyle her seferinde yedekleme bir kenara tüm uygulamaları yeniden kuruyorsunuz. Yok efendim biri Philzrecovery tavsiye eder, diğeri TWRP, bir başkası CWM...
    Artık sıkılanlar safına katılırken şu son çıkan D80220D Euro Open UK stock sürümüne döndüm ve bıraktım. Root bile yapmadım. İlk çıkan Kitkat lardaki bazı sorunlar giderilmiş görünüyor. Hikmetini anlamadığım ve kullanmadığım Knock Code da gelmiş. Outbound aramada kulaklık varken seste bozulma yok. Performansta pek de değişilik yok. Bundan iyisi de şu anda yok. Eğer illa ki Kitkat olsun derseniz bu sürümü tavsiye ederim.
    Flash Tool kullanımında sorun yaşayan ardaşlara bir hatırlatmam olsun. HTTP server yazılımı antivirüsler tarafından tehlikeli bulunuyor ve siliniyor. Antivirüs teki gerçek zamanlı koruma (Real Time Protection olarak geçiyor olabilir) kapalı olmalı ya da bir Whitelist varsa ona eklenmeli.

Sözün özü Stock ROM dan şaşmayın derim. Root olayı çok da elzem değil bana kalırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

İyi forumlar arkadaşlar,

Üç ay önce aldığım LG G2 de çok çeşitli ROM denedim. Root+Recovery+Custom Rom deneyimim farklı cihazlarla da olmuştu bunda da sürdü.

Rom arayışı içinde olan ve aklı karışan arkadaşlara tavsiye niteliğinde bilgi vermek isterim:

XDA Forumda revaçta olan çoğu romu denedim. Portlanmış Pro 2 veya Flex romları... Flash lanabilir Stock Romlar... Pendroz ustanın Pardus romları... Hepsinde farklı sıkıntılar var.
    Ayrıca sinir bozucu ortak bir sorun var. Sürekli güncelleniyorlar ve hata gideriyorlar. Bug ların ve fixlerinin sonu bucağı yok. İşin kötüsü her seferinde güncel vesiyon için clean wipe/factory reset öneriliyor. Haliyle her seferinde yedekleme bir kenara tüm uygulamaları yeniden kuruyorsunuz. Yok efendim biri Philzrecovery tavsiye eder, diğeri TWRP, bir başkası CWM...
    Artık sıkılanlar safına katılırken şu son çıkan D80220D Euro Open UK stock sürümüne döndüm ve bıraktım. Root bile yapmadım. İlk çıkan Kitkat lardaki bazı sorunlar giderilmiş görünüyor. Hikmetini anlamadığım ve kullanmadığım Knock Code da gelmiş. Outbound aramada kulaklık varken seste bozulma yok. Performansta pek de değişilik yok. Bundan iyisi de şu anda yok. Eğer illa ki Kitkat olsun derseniz bu sürümü tavsiye ederim.
    Flash Tool kullanımında sorun yaşayan ardaşlara bir hatırlatmam olsun. HTTP server yazılımı antivirüsler tarafından tehlikeli bulunuyor ve siliniyor. Antivirüs teki gerçek zamanlı koruma (Real Time Protection olarak geçiyor olabilir) kapalı olmalı ya da bir Whitelist varsa ona eklenmeli.

Sözün özü Stock ROM dan şaşmayın derim. Root olayı çok da elzem değil bana kalırsa.

Yıllardır her telefonumu root ve custom romlar ile kullandım. (htc desire, s2, s3, note2) Sonu bucağı yok gerçekten. Gün oldu 5 farklı rom kurdum, gün oldu tek romda 2 3 ay kaldım ve sonunda sıkıldım. Gerçekten boşuna geçen onca zaman. Sırf artık kendimi şu işlerden uzaklaştırmak için G2 aldım. İyiki de almışım.
  • 
Sayfa: önceki 32733274327532763277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.