Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31793180318131823183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalpsiz01

Kitkatla şarjı az gidenler hard format atsınlar kesin çözüm denedim ben ısınma ve batarya sorunu çözüldü hard resetten sonra.

Ekranın geç gelmesi varmıydı? Varsa düzeldimi?
  • arkadaşlar bu kitkat geldikten sonra sorun yaşayanlarmı lg g2yi öneririmisin bana şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
  • Dostlar müzik çalarda albüm kapağı gelen var mı hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefona attığım video dosyaları ne kendi video oynaticisinda ne de baska video oynaticisinda gozukmuyor format attıktan sonra böyle oldu bilen var mi nasıl duzeltilecegini??

• 4-5 sayfa okudum konuyu. Xperia sp dusunuyordum onun da yazilimsal hatalari almis basini gidiyordu. 1170 liraya g2 var ama bakiyorum bunun da yazilimsal hatalari var sanirim. Herkeste yok isin garibi. Sans meselesi sanirim. Alinir mi alinmaz mi bilemedim. Bir de kamera lensi cizilenler de yuksek sayida sanirim. Bakalim gorelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

quote:

Orijinalden alıntı: kordinaryus1

20d güncellemesi türkiye için ne zaman gelecek bilgi var mı?

20b surumu avrupadan 1,5 ay sonra gelmisti yanlis hatirlamiyorsam 20d nin akibeti ortada..

Aynı süre sonunda bizede gelir diye umuyorum. Hoş ben daha 4.4.2 yi yüklemedim :)
  • ALINIR MI DİYENLERE CEVABIM GÖZÜNÜZ KAPALI ALIN HER ŞEYE RAĞMEN O KADAR DİYORUM BU YORUMDA TÜM KAFASI KARIŞIK FAYDALI OLUR İNŞ.
  • pirlantacocuk P kullanıcısına yanıt
     LG G2 ANA KONU
    Almanya 20D yüklü, resim eklenebiliyor galeriden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z@bers -- 1 Mayıs 2014; 9:39:55 >
  • pirlantacocuk P kullanıcısına yanıt
    Vardı düzelmedi 20D ile...
  • Arkadaşlar dün lg g2 16gb siyah olanını aldım 402 serisi ve ekranda çok bariz panel çizgileri var. %35 ekran ışığında hafif bir ışık yansımasında çok rahat görülebiliyor. hepinizde mi böyle yoksa benimki mi sorunlu?
  • benler ÇOK ACİL sürüm hataları ayıkla derken elektrk gitti firmware update %22 de kaldı
    bilgisayarı açtım yeniden başlatım tel %22 de kaldı ne yapım yeniden mi başlatım kurmyı teli başlatım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet82m

benler ÇOK ACİL sürüm hataları ayıkla derken elektrk gitti firmware update %22 de kaldı
    bilgisayarı açtım yeniden başlatım tel %22 de kaldı ne yapım yeniden mi başlatım kurmyı teli başlatım

FİREWARE YENİDEN Mİ BAŞLATIM TELEFONU AÇIP KAPATIM
  • arkadaşlar buradaki durum cubukları nasıl yükleniyor.apk yi kurdum olmuyor.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2523551
  • Almanya 20d yi nasil yukleyebilirim ? Link atabilir misiniz? Paralel ingiltere cikisli cihazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rostaicer

Almanya 20d yi nasil yukleyebilirim ? Link atabilir misiniz? Paralel ingiltere cikisli cihazim.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

Orijinalden alıntı: Rostaicer

Almanya 20d yi nasil yukleyebilirim ? Link atabilir misiniz? Paralel ingiltere cikisli cihazim.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

Peki yuklemeyi nasil yapacagimi anlatan bir link var mi ?

• quote:

quote:

benler ÇOK ACİL sürüm hataları ayıkla derken elektrk gitti firmware update %22 de kaldı

FİREWARE YENİDEN Mİ BAŞLATIM TELEFONU AÇIP KAPATIM

bilen yada önerisi olan yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk StaR

Arkadaşlar dün lg g2 16gb siyah olanını aldım 402 serisi ve ekranda çok bariz panel çizgileri var. %35 ekran ışığında hafif bir ışık yansımasında çok rahat görülebiliyor. hepinizde mi böyle yoksa benimki mi sorunlu?

bu her telefonda mevcut mu?
  • benim cihaz 310 serisi ve öyle bie şey yok ekranda . sizinki 402 kral seri olduğu için özelliği öyledir

Dipnot: Hocam son cümle size değil kral sericilere :)
  • Şimdi kamera lensine baktım ve çok şaşırdım. Güneşin altında baktım en az 10 tane çizik var küçücük camda. Hiç düşürmedim hep kılıfla kullandım nasıl oldu bilmiyorum. Herhalde üzerindeki tozları parmağımla silince tozlar çizdi. Gerçi fotoğraflarda hiç zararı gözükmüyor ama yine de hoş değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31793180318131823183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.