Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: 1.Tekel Şahıs

Teknik konuda da sordum ama burası daha kalabalık ve bu saatte burada uyanık birilerini bulma ihtimalim daha fazla olduğundan bir de buraya dedim.

Beyler Almanya 20D yi indirdim ama yükleyemiyorum.

Forumda anlatılanları eksiksiz yapıyorum ''please install CSMG B2C CLİENT TOOL...SELECT TOOL> B2C CLİENT SETUP MENU'' bu hatayı veriyor.

Setup ı indirdim yüklemeye çalışıyorum bu sefer de ''To check for software upgrades, you need to connect your pc to the internet and press countinue.'' uyarısını veriyor. Pc internete bağlı her şeyi indirebiliyorum ama bunu yüklerken böyle bir uyarı veriyor.

Var mı yardımcı olabilecek bi arkadaş ?

Host dosyasındaki engellemeyi kaldır lg support tool u yükle sonra host dosyasını tekrar değiştir ve işlemleri yap

Aynı hatayı almaya devam ediyorum. işi gücü bıraktık romla uğraşıyoz. saat 3 oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Teknik konuda da sordum ama burası daha kalabalık ve bu saatte burada uyanık birilerini bulma ihtimalim daha fazla olduğundan bir de buraya dedim.

Beyler Almanya 20D yi indirdim ama yükleyemiyorum.

Forumda anlatılanları eksiksiz yapıyorum ''please install CSMG B2C CLİENT TOOL...SELECT TOOL> B2C CLİENT SETUP MENU'' bu hatayı veriyor.

Setup ı indirdim yüklemeye çalışıyorum bu sefer de ''To check for software upgrades, you need to connect your pc to the internet and press countinue.'' uyarısını veriyor. Pc internete bağlı her şeyi indirebiliyorum ama bunu yüklerken böyle bir uyarı veriyor.

Var mı yardımcı olabilecek bi arkadaş ?

Host dosyasındaki engellemeyi kaldır lg support tool u yükle sonra host dosyasını tekrar değiştir ve işlemleri yap

Aynı hatayı almaya devam ediyorum. işi gücü bıraktık romla uğraşıyoz. saat 3 oldu.

buradan inceleyin adım adım daha sağlıklı olur

http://forum.donanimhaber.com/m_88585450/tm.htm
  • Yok abi B2C yi bi türlü yükleyemiyorum. Her seferinde interneti kontrol edin diyor.

Zilyon tane şey indirdim kurdum sorun yok şu setup ı kurarken bağlantı hatası verip duruyor. Kırıcam pc yi biraz daha uğraşırsam.
  • Biraz ilerleme kaydettim ama başka bi sorun çıktı bu sefer.

Buraya kadar geliyorum. Bu defa da usb bağlantınız koptu tarzında bi şeyler diyor. %2 de duruyor sürekli.
  • arkadaşlar türkcell ya da vodafonenun internet,konuşma paketi,sms dahil paketlerinden birini kullananız var mı benim avea hattın taahhütü bitti internet bulunduğum yerde 3g çekmiyor 2g hiç çekmiyor zaten anlamadım ben bu işi ben de sorun yok ıspartadaki çoğu avealı aynı şekilde benim odada çekmiyor zemin kat değil bişi değil dağ başı değil kampanyalı uygun paket bileniniz var mı netten baktım da çok karışık kim ne kullanıyor bi yazabilirse çok yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremdrl -- 1 Mayıs 2014; 5:45:47 >
  • keremdrl K kullanıcısına yanıt
    http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=413&PageName=Duble-Internet?&icmp=bx_freezoneduble

Birkaç hafta önce Turkcell'den geçtim bu tarifeye. Faturalı olarak. Turkcell 3G evimin çevresinde çekmiyordu. Vodafone'dan çok memnun kaldım. Hız tabi sizin bulunduğunuz yerde farklı olabilir ancak benim testler sayesinde bir fikir edinebilirsiniz. Testler Ankara'nın bazı işlek yerlerinde yapıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya ve pil problemi yaşayan arkadaşlar Uygulamalar>Çalışan uygulamalar kısmından aşağıdaki iki uygulamayı durdurup deneme yapabilir misiniz?

com.qualcomm.atfwd
    com.qualcomm.qcrilmsgtunnel

Neden diye soracak olursanız;
    Telefonu restart ettiğimde ısınma problemi yaşıyorum bu iki sistem dosyasını durdurduğumda ısınma problemi tamamen kayboluyor.
    Yabancı forumlarda araştırdığımda aynı problemi belirten kişiler olduğunu gördüm.Özellikle bataryayı sömürdüğünü yazmışlar.
  • huseyinss kullanıcısına yanıt
    benim de hattım faturalı umarım kampanya hala daha devam ediyordur tam aradığımı attınız vallaha, teşekkürler değerlendircem :)
  • Gece 20D kitkatli telefonumu pc suite bagladim ustteki telefon bolmesinden yukseltme hatalarini gider yaptim bayagi uzun surdu ama olsun wifi acik sekilde telefonu birakip yattim sarj hala 4.5 saat sonunda %100du JB gece beklemede 2-2.5 saatte %1 harciyordu sasirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

root yapınca knock code çalışmıyor diye yorum okumuştum, cihazınız rootlu mu bir sorun fark ettiniz mi ??

kitkat ı rootlu kullanıpta konu hakkında bilgi paylaşabilek var mı

Az önce ROOT'ladım telefonu V20D Knock Code çalışıyor sorun yok
  • Biraz nazire yapim

• Kilidin acilmasinda arkadaki tusu iptal edebiliyor muyuz? Sadece dokunmatikle ekran uyansin istiyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: chips

quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

quote:

Orijinalden alıntı: Shakur54

quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Beyler almaya niyetim varda bir arkadaşim telefonun arka kasasının kaygan olduğunu telefonun elden ve cepten rahat bir şekilde düşebileceğini söyledi doğru mu ?

Evet hocam epey kaygan, ben bir hafta o şekilde kullandım üstüne titriyordum Ama spigen kılıf alınca, elime aldığımda cihazı inanılmaz bir biçimde oturuyor kayma falan yapmıyor. Yani ayrıca kılıfsız kullanmayı sakına düşünmeyin. Şayet tamamı çerçeve ön tarafın, herhangi bir düşmede ekrana bişey olması kuvvetle muhtemel

Yardiminiz icin sagolun bir sorum daha olacak telefon sd kart desteklemiyor mu

Kaygan ve sd kart girisi yok almayin.
    Darilmayin ama su sorulari bir daha gozden gecirin, bakalim bir tuhaflik gorecekmisiniz.
    Insanimizin doyumsuzluk ve kulp takmasi artik zivanadan cikti.

Bence sorun sizin algınız da.
    Soru sordu, güzel de cevap verdiniz.Ardından da darılmayın ama artık yetti dercesine sitem de bulundunuz.
    Bilmeyen insanlar da olabilir.Yanlışmıyım?
    İstersen 1 sayfa da 10 kere paylaşılsa bile.

Soru sorma sekli ve tarzi konusunda bir soz gecmedi. Insanlarimizin "telefonun kaygan" olusuna kadar elestiri getiriyor olmasi buradaki elestiriydi.
    Bir urun secmedeki ve degerlendirmedeki kriterlerin mantik cercevesinde olmasi gerekir.
    Kitkat cikmadan onceki gunlerde burada insanlarin cildirmiscasina kitkat neden hala cikmadi diye "forumu yikmasina" da uzulerek seyirci olmustuk. Zaten dusgun calisan bir cihazda bu sabirsizligi anlamak mantik sinirlarini zorladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Subserosa

Türkiye için 20d sürümü gelene kadar KitKat'a geçmeme kararı aldım :(

• Slm guncelleme uyarisi verip duruyordu bende guncelledim 4.4.2 oldu internet tarayicisinda sıkıntı oldu seceneklerde sayfayı yenile butonu yok eskiye nasıl dönderebiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Kitkat guncellemsinde sonra hala 3 saat ekran kullanimini gecenedim.pff

ekran parlaklığını yüzde kaçta kullanıyorsunuz? çok düşük geldi bana. ben jb 10c kullanıyorum %49 parlaklıkta çok rahat 5-6 saat ekran kullanımı alıyorum 3g devamlı açık... jb de kaç saat ekran kullanımı alıyordunuz?

Ekran yuzde 30 3g hep acik 3.saati.gecemedim.Jb de en kotu 4,5 ile 6 saat arasindaydi.kitkatta bayagi dusus var

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

şeytan diyor g pro romu yükle root atıp..

bizim dist. garantililere 10C den sonra D-E-F-G diye güncelleme gelmediği için 20B nin üstüne de C-D diye güncelleme gelmeyecektir diye düşünüyorum..

ölme eşeğim ölme moduna girdik yine..

Önce 10b geldi türkiyeye ben türkiyeye geldikten 1 ay sonra aldım. Sanıyorum siz geç aldınız ondan 10c li gelmiş olabilir. yani benim tahminim 20b den sonra 20c gelir sonra destek kesilir
  • Lg g2 harbidfen çok güzel özelliklerine bir göz gezdirdim kullandımda tam bir şaheser ayrıca ben lg optimus l5 kullanıyorum 450 ye aldım ve inanın o parayla alınacak en iyi telefon LG gerçekten iyi telefonlar üretiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

quote:

Orijinalden alıntı: double h

quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

lutfen bir yardim arkadaslar
    bu toz taneciklerini nasil temizleye bilirim? yani bir usulu falan var midir? keskin bi seyle temizlesem bir problem olur mu?

Eski ve yumuşak tüylü bir diş fırçası.

Sakızı ağızda çiğneyip iyice yumuşatıyoruz elle bastırıp inceltiyoruz o bölgeye sokup sokup çıkarıyoruz tüyler yapışıyor.

Bu arada GÖBEKTE TÜY BİRİKMESİ sorununun çözümünü bilen var mı?

Var Hocam, göbeği eritmek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: carannir

quote:

Orijinalden alıntı: pirlantacocuk

quote:

Orijinalden alıntı: carannir

Merhaba arkadaslar
    Son zamanlarda şöyle garip bir sorunla karşı karşıyayım: daha önce pek çok kez sorunsuz bir şekilde yapmama rağmen bir süredir rehberde kişi profiline fotoğraf tanımlayamıyorum. Farklı kişiler farklı fotoğraflar her yolu denedim olmuyor. Ayrıca tam olarak emin olmamakla birlikte sanırım kitkat guncellemesinden sonra oluştu bu durum. Telefon orjinal yazılımında root edilmedi yada harici bir rehbet programı kurulmadı. Yardımınızı bekliyorum.

Bu durum bende de var kitkat tan degil ama bende 4.2 yuklu foto koymak istersem rehbere galeriden koyamiyosun ama o anda foto cekersen oluyo. Bekliyodum kim soylicek bu hatayida belki forumda ilk sen soyledin

Çözümü bilen arkadaşlardan yardım bekliyoruz:)

bu sorun hiç dillenmediğinden bence farkında bile olunmadı
  • 
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.