Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31713172317331743175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu baglayin programi acin telefonun imei bos alan gibi bilgilerinin yazdagi ekranda ust sekme 4 bolumlu sag en uste gelin yedeklerini gorursunuz ama program guncelleme yapmak istedigim yedekte sadece uygulamala ve ayarlari almisti kisisel veriler olan fotograf muzik gibi verileri almiyor kendi isteginize gore telefondan LG Backup ile yedekleme yapip onu PCye alin sonra yuklersiniz gerekirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun yeni güncelleme ile knock code geldi
    bide hızda bence artma oldu gibi biraz
    zaten 4.4 te sorunlar vardı 4.2.2 ye göre biraz yavaştı o sorun giderildi gibi
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Cumartesi gunu elime gecti bizdeuygundan aldim 311K serisi Almanya Opendi cihaz sanirsam onu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: müMKÜNsüz

quote:

Orijinalden alıntı: MyAndroid

20D'yi yükledim kullanmadan HARD Reset yapayım dedim. Ama önceden çalışan Hard Reset şimdi çalışmaz oldu, anlayamadım...

20D'yi kurduktan sonra hard reset atabilen var mı?

Rom'u indiriyorum 15-2dk. sonra deneyeceğim. Siz bir de gizli menuden yapın hard reset i
    gizli menu'ye girmek için 3845#*802# yazın girdiğiniz menu de aşağıda factory reset var. Ordan yapın reset'i

Gizli menüden yapılan reset, Hard Reset olur mu, yoksa oda, sadece ayarlardan yapılan reset gibi midir acaba?
    dur bakayım kutuya
  • MyAndroid M kullanıcısına yanıt
    Yabanci forumlarda da bilinen bir durum LG tarafindan onaylanmasa da tus kombinasyonuyla acilan Hard Reset fonksiyonua Kitkat guncellemesinden sonra erisilemiyor. Telefon uzerinde ayarlardan ya da telefonu PCye baglayip komut satirindan erismek durumundasiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

20D'yi nasıl kurdun bende %49 da hata veriyor bir türlü aşamadım.

Benimki paralel ithalat, telefona geldi ,telefon üzerinden yaptım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Yabanci forumlarda da bilinen bir durum LG tarafindan onaylanmasa da tus kombinasyonuyla acilan Hard Reset fonksiyonua Kitkat guncellemesinden sonra erisilemiyor. Telefon uzerinde ayarlardan ya da telefonu PCye baglayip komut satirindan erismek durumundasiniz

Kitkat 20B varken oluyordu şimdi 20D'ye güncelleyince sorun ortaya çıktı.

@müMKÜNsüz'ün söylediği gizli menüden yapılan da hard reset sayılır mı?

PC'ye bağlayıp komutla nasıl yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

401 K daha 1 günlük Sanalreyonum.com dan alınma paralel ithalat Siyah G2 satıyorum sıfır alındığındaki jelatinleri dahi üzerinde takas olur almak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilirler

niye satıyorsunuz?

Anladım, benim de paralel ama Avrupa romu yüklü değil o yüzden gelmedi.. 20D de Hard reset çalışmıyor mu eskiden olduğu gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Telefonu baglayin programi acin telefonun imei bos alan gibi bilgilerinin yazdagi ekranda ust sekme 4 bolumlu sag en uste gelin yedeklerini gorursunuz ama program guncelleme yapmak istedigim yedekte sadece uygulamala ve ayarlari almisti kisisel veriler olan fotograf muzik gibi verileri almiyor kendi isteginize gore telefondan LG Backup ile yedekleme yapip onu PCye alin sonra yuklersiniz gerekirse

Hocam telefon rehberide yedekleniyor mu? Bir de lg back up ile yedekleme ve geri yükleme nasıl yapılır.kusura bakmayın biraz acemiyim bu konularda. ..

• Espa kullanıcısına yanıt
    %49da kalma sorunu icin burayi inceleyin bihttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88585450&p=1#88585450

402 k imiş :d
  • hasankaan35 H kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum saol ben aradım sordum 403 dendi ama hangisi gönderildi bilmiyorum, cuma günü gelmek bilmez şimdi
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    root yapınca knock code çalışmıyor diye yorum okumuştum, cihazınız rootlu mu bir sorun fark ettiniz mi ??
  • vurucu222 V kullanıcısına yanıt
    Rehberinizi google hesabiniza esitlediginiz taktirde her yerde android cihazinizda rehber yaninizda olur ayrica numaralarinizi telefonda depoluyorsaniz secerek yedekleyebilirsiniz. Islem cok basit uygulamayi acin telefondan, yedekle diyin, neleri istiyorsaniz secin, telefonda yedege yetecek kadar alan oldugundan emin olun, islem bittikten sonra dosya yoneticisinde LG BACKUP klasorunda guncel tarihli ve lbf uzantili dosyaniz olacak onu pcye alin istediginiz seyi yapin JBden Kitkata gecin ya da tam tersi olsun yedek dosyasini ayni adli klasore atip geri yukleyebilirsiniz. Bi islemler sirasinda size program donmus ilerlemiyor gibi gelse dahi bekleyin yarim saati bulabiliyor boyuta gore daha fazla da olabilir.

inşallah sorunsuz gelirde kullanırsın güle güle.alınca iyi bak kıçına başına telefonun.
    Bildigim kadariyla sayilir cunku telefondaki tum veriyi iki yontem de siliyor.

• hasankaan35 H kullanıcısına yanıt
    İnşallah dostum saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucu222

quote:

Orijinalden alıntı: vurucu222

Pc suit ile bilgisayara yedekleme yaptığımı zannediyorum. Yedeklemenin yapılıp yapılmadığını nasıl kesin olarak anlayabiliriz.

Bi cevap yok mu?

Hocam belgelerime lg dosyasına yedekliyor oradan bakabilirsiniz. Yada geri yükle dediginizde yedeklemeler çıkıyor hangisini geri yukliceginizi seçiyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 31713172317331743175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.