Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1737. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thermal

Bu arada güncelleme sonra resim açarkenki tarama hızı artmış, resimler çok seri açılıyor.

bir tek bendemi sıkıntı var anlamadım telefonda güncellemeden sonra klavyesinde bariz takılmalar mevcut veya ben aşırı dikkatli bir kulanıcıyım o yüzden mi benim dikkatimi çekiyor ayrıca ısınma ve şarj problemleride var
  • 10 b den 10 c ye wifi den guncelledim. Toplu igne basi kadar bile degisiklik yok yazilimda. Ne diye guncellettiler anlamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free User

Arkadaşlar merhaba, 09.12 de n11 aracılığı ile brightstar tarafından ithal edilmiş G2 almıştım. Bugün ekranda 2 ad. parlak nokta fark ettim. Bu parlak noktalar ekrana dik olarak bakıldığında görünmemekte. Ekrana belli bir açıyla bakınca görünmekteler. Direkt Lgnin kendi servisine gittim. Serviste kimse olmadığı için hemen ilgilendiler. Teknikere bahsettiğim noktaları gösterdim. Mikroskop ile parlak noktaların olduğu yerlere baktı fakat piksellerde hiçbir sorun olmadığı söyledi , ardından bana baktırdı ve gerçekten tüm pikseller birbirinin aynısıydı , herhangi bir parlama vs. yoktu. Bunun için servisin birşey yapamayacağını , kullanıma engel bir sorun oluşturmadığını söyledi. İstersem cihazı Lg İstanbula gönderebileceklerini ama birşey değişmeyeceğini söyledi. Tüketici hakem heyetine gidebileceğimi ve telefonu bilirkişiye inceletebileceğimi söyledi. Böyle olunca bende telefonumu teslim etmeyip servisten ayrıldım. Sizce ne yapayım.

noktalar resimde i harfinin sağında ve solunda görünmekte

Fotoda gösterdiğim noktaların farklı açılardan 4-5 tane daha fotoğrafını çekip usb belleğe attım. Telefonu tüm kutu içeriğiyle birlikte ve yanında usb belleği de İstanbul Lg Servisi olan Vintek'e kargo yaptım. Tabi kargo yaparken sorunu belirttiğim bir yazıyı ve fatura kopyasını da kargoya ekledim. 04.01.2014 de İzmir den kargoyu yaptım. 06.01.2014'te kargo ellerine ulaştı. 07.01.2014'te sisteme giriş yaptılar. Bugünde (09.01.2014) değişim kararı çıkmış. Daha önce telefonun LG servise gönderipte değişim alan var mı? Kaç günde yeni telefon gelir.

İzmir Lg Servisteki elemana da burdan selam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free User -- 9 Ocak 2014; 20:44:08 >
  • Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra whatsappta aşırı derecede bir sorun var. Ben mesajı yazıyorum sonra whatsaptan çıkıyorum mesaj gelmiyor, girdiğim halde bile gelmiyor mesajlar. Mesaj gelmesi için benim mesaj atmam lazım başka türlü gelmiyor bunu nasıl çözebilirim ?

• Guncelleme geldi 16 gb

• Bende bir umut yukledim ama biraz husran oldu :( Takilmalar guncelleme olduktan sonra bir sure devam etti.Suan iyi gibi,bir sarji bitirelim bakalim,biraz daha deneyelim..Kit kat gelmeden olmayacak anlasildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, 09.12 de n11 aracılığı ile brightstar tarafından ithal edilmiş G2 almıştım. Bugün ekranda 2 ad. parlak nokta fark ettim. Bu parlak noktalar ekrana dik olarak bakıldığında görünmemekte. Ekrana belli bir açıyla bakınca görünmekteler. Direkt Lgnin kendi servisine gittim. Serviste kimse olmadığı için hemen ilgilendiler. Teknikere bahsettiğim noktaları gösterdim. Mikroskop ile parlak noktaların olduğu yerlere baktı fakat piksellerde hiçbir sorun olmadığı söyledi , ardından bana baktırdı ve gerçekten tüm pikseller birbirinin aynısıydı , herhangi bir parlama vs. yoktu. Bunun için servisin birşey yapamayacağını , kullanıma engel bir sorun oluşturmadığını söyledi. İstersem cihazı Lg İstanbula gönderebileceklerini ama birşey değişmeyeceğini söyledi. Tüketici hakem heyetine gidebileceğimi ve telefonu bilirkişiye inceletebileceğimi söyledi. Böyle olunca bende telefonumu teslim etmeyip servisten ayrıldım. Sizce ne yapayım.

noktalar resimde i harfinin sağında ve solunda görünmekte

Fotoda gösterdiğim noktaların farklı açılardan 4-5 tane daha fotoğrafını çekip usb belleğe attım. Telefonu tüm kutu içeriğiyle birlikte ve yanında usb belleği de İstanbul Lg Servisi olan Vintek'e kargo yaptım. Tabi kargo yaparken sorunu belirttiğim bir yazıyı ve fatura kopyasını da kargoya ekledim. 04.01.2014 de İzmir den kargoyu yaptım. 06.01.2014'te kargo ellerine ulaştı. 07.01.2014'te sisteme giriş yaptılar. Bugünde (09.01.2014) değişim kararı çıkmış. Daha önce telefonun LG servise gönderipte değişim alan var mı? Kaç günde yeni telefon gelir.

İzmir Lg Servisteki elemana da burdan selam olsun

valla ben vintek servise direk gidiyorum yakın dıye ellerinde parça oldugu zaman 15 dakikada teknık eleman hemen onunde değişimi yapıyor sıkıntınıda anlatabılme ımkanın oluyo parca yoksa en az 1 hafta bırde değişimler eger telefonu alalı 1 ayı gecmemiş ise vintek servis tarafından 1 ayı gecmıs ise lg genel merkezi tarafından yapılıyor tahmınımce vıntek 10 gün civarı bir sürede halleder en gec ama genel merkes ılgılenırse uzarda uzar
  • 10c nin bende bi artisini gormedim kafam bozuldu gectim hollanda romuna allah bu led zepelinle scarface123un ne muradi versinilk baslarda bana baya yardimci oldular ogrettiler rom atmasini o rom senin bu rom benim diye diye geziyoz hadi hayirlisi

• Benimki 10c olmadi hala 10b yujlerkenekranda bi error yazdi

Guncellenmemis hala guncelleme var rootlu oldugundan dolayimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilim90 -- 9 Ocak 2014; 20:52:15 >
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için.dili türkçe seçip 10 f yi yükledim sorunsuz kuruldu 10 d kullanıyordum 10 f menü geçişleri ve prg. açılışları daha akıcı geldi şimdilik bunu farkettim.
  • @ahmtbrk58 hocam 10gyi flashlayabildiniz mi?

• normal kullanım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Bende bir umut yukledim ama biraz husran oldu :( Takilmalar guncelleme olduktan sonra bir sure devam etti.Suan iyi gibi,bir sarji bitirelim bakalim,biraz daha deneyelim..Kit kat gelmeden olmayacak anlasildi

peki bir şey sorucam klavyede takılmalarda zamanla gecıyormu bende 2.gün ama hala whatsappta genellikle(daha çok kullandıgım için)takılmalar mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SoloTurk-

Whatsapp da hala bildirim ışıgı yanmyıor msj gelincede. Notifaction uygulamasınıda yükledim yine düzelmedi cıldıracam :D

Hocam ilginc bi ayari felanmi var acaba bana facebook mesaj bildirim geldiginde mavi whatsapp bildirimi geldiginde beyaz sekilde yaniyor sensor ayrica bir ayarlama felan hic yapmadim diger arkadaslarda durum nasil acaba?

• yvasi46 Y kullanıcısına yanıt
    inş banada yardımcı olursunuz bende sevıyorumda bole seylerı nasıl yapılır bılmıyorum bırde bır sey sorucam sana tur 10c de klavyede takılmalar,çabuk şarj bitmesi,ısınma problemlerini yaşadın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

quote:

Whatsapp da hala bildirim ışıgı yanmyıor msj gelincede. Notifaction uygulamasınıda yükledim yine düzelmedi cıldıracam :D

Hocam ilginc bi ayari felanmi var acaba bana facebook mesaj bildirim geldiginde mavi whatsapp bildirimi geldiginde beyaz sekilde yaniyor sensor ayrica bir ayarlama felan hic yapmadim diger arkadaslarda durum nasil acaba?

Sinirimden delriecem bende. Hard reset attım yine yok yok abi yanmıyor :)

Edit: Hard resette direk 10c den kurdu telefon bu normal degilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SoloTurk- -- 9 Ocak 2014; 21:00:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

quote:

android bildirim çubugunu aşağı çek en sağda bildirimi görüceksin yanlış hatırlamıyosam ordan ayarları yapılabılıyo olmadı ayarlar-ekran-bildirimler olucak oralarda biyerde yapılıyo
  • frislusw F kullanıcısına yanıt
    Bende olmadı 10c'de. Hatta son 2 saattir wireless açık, yarım saattir de DH'dayım, şarj %100.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrFinito -- 9 Ocak 2014; 21:03:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frislusw

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Bende bir umut yukledim ama biraz husran oldu :( Takilmalar guncelleme olduktan sonra bir sure devam etti.Suan iyi gibi,bir sarji bitirelim bakalim,biraz daha deneyelim..Kit kat gelmeden olmayacak anlasildi

peki bir şey sorucam klavyede takılmalarda zamanla gecıyormu bende 2.gün ama hala whatsappta genellikle(daha çok kullandıgım için)takılmalar mevcut

Hocam klavye ile ilgili bir sorun yok.ne whatshap da ne tarayici klavyede. Bende sorun menu gecislerinde takilma ve sebeke bulamiyor tel...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: XrDr

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: XrDr

Biraz önce telefona65 mMBlik bir güncelleme dosyasi indirip kurdu telefon arkadaşlar belli uygulamaları güncelledi sanırım kapanıp açıldı vesişimdi eski haline geldi

2 uygulama güncellendi.
    1. Dosya yöneticisi
    2. Polaris Viewer 5
    Güncellendi.

Diğer uygulama guncellemelerinde böyle olmuyordu ama bu seferki daha büyükbbişey galiba

Hem 4.2.2 10c güncellemesi aldınız sanırım hemde 2 uygulama bu 10c güncellemesi ile geliyor.
    Toplamı 65mb civarı.

Evet d80210c tur x x yazıyor

• 
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.