Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1736. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler beyaz telefon için Spigen Slim Armor kılıf olarak mavi ve petrol mavisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz takılmış şeklinde gören kullanan varmı ?
  • 16 ve 32 lik Modellerin Vatanda Fiyatları Nedir. Sitede Olmadığı İçin Göremiyorum BU Sebepten Sordum.
  • -SoloTurk- kullanıcısına yanıt
    tekrar yuklersın ama hocam gmail hesabını gır telefonu acarken googlenin sorudugu yoksa yedeklemelerde gözukmuyor ondan sonra bak pc suıte gözukecektır gerı yuklersın sorun olmaz
  • hocam whatsapp ayarlar>bildirimler>mesaj bildirimlerinin altında "ışık'ı yeşil " yap olması lazım bende yeşil yanıyor whatsappdan msj geldigi zaman, mor falan yapınca olmuyor cunku mor yok sanırım led de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: newz4t

Beyler beyaz telefon için Spigen Slim Armor kılıf olarak mavi ve petrol mavisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz takılmış şeklinde gören kullanan varmı ?

Metal slate yani petrol mavisini öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

evet sorguda bir anormallik yok
    10d i bilmiyorum ancak 10c den çok daha iyi

hollanda room unu yüklüyorum ancak select country and language ekranında ülke kore launguage de hollanda veya netherlands yok sen ne seçtin dostum acil cevap lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SoloTurk-

Whatsapp da hala bildirim ışıgı yanmyıor msj gelincede. Notifaction uygulamasınıda yükledim yine düzelmedi cıldıracam :D

Bu sabah tele 10c guncelledikten sonrada benimde bildirim isigi yanmiyodu wassapda kaldirdim ve yeniden yukledim sorun cozuldu sende kaldir ve yeniden kur sorunun cozulur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gltsry2000 kullanıcısına yanıt
    Üst seçenek kore , alt seçenek türkçe seçin sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

tekrar yuklersın ama hocam gmail hesabını gır telefonu acarken googlenin sorudugu yoksa yedeklemelerde gözukmuyor ondan sonra bak pc suıte gözukecektır gerı yuklersın sorun olmaz

Ne demek istediginizi anlayamadım.

@-osmanyksel06 hocam öle zaten ama yanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SoloTurk- -- 9 Ocak 2014; 20:09:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Whatsapp da hala bildirim ışıgı yanmyıor msj gelincede. Notifaction uygulamasınıda yükledim yine düzelmedi cıldıracam :D

Bu sabah tele 10c guncelledikten sonrada benimde bildirim isigi yanmiyodu wassapda kaldirdim ve yeniden yukledim sorun cozuldu sende kaldir ve yeniden kur sorunun cozulur...

Bi kaldırıp tekrar yükleyeyim bakalım ne olacak
  • quote:

quote:

quote:

Olur ins...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bormova vatandan aldım 1600e, ilk çıktığında almıştım belki düşmüştür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 9 Ocak 2014; 20:11:49 >
  • Clean Master'ı yükledim ve bir anda 300mb ram boşaldı arkadaş. Neredeyse 1GB boş ram var. Nasıl iş bu, bir program bunu yapabilir mi? :)

Sağolun valla.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Olur ins...

Yok hocam olmadı yine. 0 cihaza Hard reset atacagım su teknik konuda ilk msjda söylendigi gibi. Ama daha 4 günlük bir cihaza hard reset atmak nekadar saglıklı ondan korkuyorum.
    Hard reset cihaza zarar vermez hocam , sürekli rom mod değişiyoruz biz , bir sıkıntı çıkmaz rahat olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nighteyes

Hard reset cihaza zarar vermez hocam , sürekli rom mod değişiyoruz biz , bir sıkıntı çıkmaz rahat olun.

Teknik konudaki ilk msjda gibi basıyorum reseti napayım. İnşallah sorun çözülür haydi bakalım teşekkürler hocam cevap icin
    Rica ederim , umarım çözülür sorununuz.
  • telefon rootlu ve OTA dan güncelleme aldım az önce kurmadım

root gidecek, eski root işe yarar mı
  • koyar olm kullanıcısına yanıt
    keşke indirmeseydin ben hiç memnun kalmadım
  • arkadaşlar 10c'yi az önce yükledim, şimdilik herhangi bir sorunum yok fakat bişey sorucam. Güncelleme bittikten sonra 3 tane bildirim gözüküyordu yukarda. polaris viewer ve dosya yöneticisinin güncellendiğine dair bi bildirim çıktı. fakat bi bildirim daha vardı, 1ay önce internetten indirdiğim resim dosyasının indirilmesinin bittiğine dair bildirim. Bunu anlayamadım :)
  • 
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.