Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1707. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3bruli93

quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

quote:

Merhabalar,ben 5 günlük g2 kullanıcısıyım.Telefondan genel olarak memnunmum ama herkesin bahsettinği 1,5-2 gün şarj kullanımı bende öyle değil malesef.Telefon ekran parlaklığı %50 wifi ve veri genelde hep açık,oyun vs. oynamıyorum video ve internede de girmiyorum.Sadece sms ve whaatsap ve ortalama günlük yarım saat telefon görüşmesi yapıyorum telefonu 19 saat kullanabiliyorum.Telefonu 43 saat kullananları gördüm hemde çok aktif bir şekilde kullanımla.Forumda bazı arkadaşların tavsiyeleri üzere telefonu gece şarja bıraktım 2 kez ama durum hala aynı.Sizce garantiye götürmeli miyim?15-20 gün telefonsuz kalmak da istemiyorum gif]

Dostum bende senin yaptiklarinin aynisini yapiyorum genelde 20 saat gidiyo.telefona dokunmazsan 42 saatte gider 50 saatte.biz 3 arkadas aldik teli hepside ayni sekilde gidiyo sarji.ekran parlakligini arada kisiyorum %30 lara filan cekiyorum o zaman 22saat.filan gidiyo.

Şuan telefonda internetde geziniyoum 4-5 dk da %1 şarj gidiyor bu normal mı ?

Hocam 4-5 dak hesabi yapmadim hic ama toplam 22 saat sarjim gidiyo.yaptiklarimi soyleyim istersen. Genel olarak %35 e ayarliyorum ekran parlakligini,wifi ve 3g surekli acik buyuk oranda wifi ile giriyorum,gunde 1-2 saat oyun atiyorum,whatsapp surekli konusuyorum isim geregi,arada forumlara bakiyorum.yaptiklarim bunlar.bide telefinun pilini sifira kadar indiriyorum telefon kapaniyo be satja takiyorum kapali halde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Spigen.com.tr ile ilgili benimde sorunum var; 01 Ocak 10:00'da verdiğim sipariş halen tedarik sürecinde.. Firmaya her ulaştığımda en kısa sürede diye bilgi alıyorum.

Umarım yarın bir gün iptal etmezler siparişlerimizi..

İyi forumlar.
  • Malesef ben de spigen bekliyorum. Kendim mi iptal etsem diye düşünmüyor değilim. Hiç albenisi kalmadı artık. Kendileri bilirler.
  • Güncelleme gelmiş bana da detaylı olarak ne değişmiş ne değişmemiş yazarım çünki baya aktif kullananlardan biriyim :) adam almış teli daha kamera ile foto almamış :)
  • bi arkadaş vardı spigen kılıf aldım diyen baktım o sitedede kalmamış kılıf 10 ocakta gelicekmiş :( ayrıca spigen kılıfın yan tarafındaki boşlugun sebebinide öğrendim kore versiyonunda televizyon anteni var ama dünya çapında versiyonlarda yok. sırf kore versiyonunda var diye orayı kesik yapmışlar. forumlarda okudum herkez bu durumdan şikayetci. aslında spigen g2 ye hiç önem vermiyor. nexus 5 in neo hibrit kılıfı var bizim yok. halbuki neo hibrit spigenin en güzel kılıf çeşidi. adam gibi köşeleri koruyan bi kılıf bulsam hemen alıcam. varmı tavsiyeler arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • strafor kullanıcısına yanıt
    merhaba , rica ederim, evet kaynak kesinlikle çok sağlam, LG Genel Müdürlük GSM birimi, evet türk personel. farklı bir bilgi aldığımda forumda paylaşıyor olacağım.
  • Hey benim güzel kardeşlerim bataryanın ne kadar uzun kamaası noktasında yarış mı yapıyorsunuz kimi demiş 43 saat kimide demiş 35 saat arkadaş batarya performansı tamamen size bağlı bir şey kişiden kişiye farklılık gösterebilir tek bildiğim gerçek telefon çok yoğun kullanımda bir günü rahat çıkarıyor Allah aşkına gerisini boş verin. Eğer çok yoğun kullanmıyorsanız ve 15 - 20 saat gibi bir sürede şarjınız bitiyorsa garantiye gönderin burda bunu paylaşarak işi daha da uzatmayın derim. Diğer bir durum da antutu skoru gülüyorum resmen :) Sizleri mantıklı olmaya davet ediyorum :)
  • Spigen'i arayan var mı? Ben 4-5 sefer aradım cevap vermediler, dahada aramam açan olursa söverim çünkü. 25 liraya kılıf sattık ne b.k yedik biz kafasındalar sanırım
  • 50tl vericem ama banada satmıolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 almaya gittim S4Mini aldım çıktım. =) iyi mi ettim kotü mü bilmiyorum.
  • demirbas24 D kullanıcısına yanıt
    Kötü etmişsiniz hocam.. Yazık olmuş. İade şansınız varsa iade etseniz.

Dün benim de bir arkadaşımda vardı, uzun uzun karşılaştırdık baktık ettik ve o pişman olsun.
  • demirbas24 : Subway Surfers yükle oyna, sonrada LG G2 'de aynı oyunu dene görürsün o zaman iyimi etmişin kötümü :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

quote:

Merhabalar,ben 5 günlük g2 kullanıcısıyım.Telefondan genel olarak memnunmum ama herkesin bahsettinği 1,5-2 gün şarj kullanımı bende öyle değil malesef.Telefon ekran parlaklığı %50 wifi ve veri genelde hep açık,oyun vs. oynamıyorum video ve internede de girmiyorum.Sadece sms ve whaatsap ve ortalama günlük yarım saat telefon görüşmesi yapıyorum telefonu 19 saat kullanabiliyorum.Telefonu 43 saat kullananları gördüm hemde çok aktif bir şekilde kullanımla.Forumda bazı arkadaşların tavsiyeleri üzere telefonu gece şarja bıraktım 2 kez ama durum hala aynı.Sizce garantiye götürmeli miyim?15-20 gün telefonsuz kalmak da istemiyorum gif]

Dostum bende senin yaptiklarinin aynisini yapiyorum genelde 20 saat gidiyo.telefona dokunmazsan 42 saatte gider 50 saatte.biz 3 arkadas aldik teli hepside ayni sekilde gidiyo sarji.ekran parlakligini arada kisiyorum %30 lara filan cekiyorum o zaman 22saat.filan gidiyo.

Şuan telefonda internetde geziniyoum 4-5 dk da %1 şarj gidiyor bu normal mı ?

Evet normal olan bu zaten ek olarak gerek duymadiginiz zamanlar gps senkronizasyon falan kapatin veya 2g ye alin ram temizleyin eger bir sorun olsa 4-5 dk gitmez

• uzun zamandır araştırıyordum aslında g2 yi şarj süresi ekranı kamerası ama ne bileyim mağazaya gidince birden daha küçük bir cihaz almaya meyillendim ve s4 mini aldım.

Oyun oynamayı devmem oynayan biri değilim, ama bakalım ne zaman ne amaçla telefondan sıkılacağım.

yorumlarınız için teşekkürler.
  • spigen den bende kılıf sipariş ettim.. yurtdısından almış olsam zaten 3-4 haftada geliyor.. dert etmeyin o kadar elbet gelir.. daha hiç aramak aklıma bile gelmedi :)
  • Guncelleme sonrasi Antutu skoru

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuvvet_Mira -- 8 Ocak 2014; 12:05:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuvvet_Mira

Guncelleme sonrasi Antutu skoru

LG G2 ANA KONU

hangi cihazlar güncelleme aldı ben anlamadım trcell cihazı var bende güncelleme falan yok?
  • İlginç birşey oldu. Sonunda güncelleme geldi ve başlattım herşey normal giderken pc suite hata verdi yükseltme hatası. Fakat telefon ekranında güncelleme devam etti ve %100 oıldu. Neden böyle oldu anlamadım inşallah bir problem olmamıştır. Bu durumla karşılaşan başka biri oldu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertSener

Merhaba,

Spigen.com.tr ile ilgili benimde sorunum var; 01 Ocak 10:00'da verdiğim sipariş halen tedarik sürecinde.. Firmaya her ulaştığımda en kısa sürede diye bilgi alıyorum.

Umarım yarın bir gün iptal etmezler siparişlerimizi..

İyi forumlar.

ben de 4 ocak ta spigen.com.tr den aldım ama hala ses yok acaba kac günde geliyor ki ?
    2 tanesini 75 liraya aldım siz kaç paraya aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: lgg

Beyler sonunda guncelleme geldi pc suite uzerinden 16 gb basari garantili

aynen beyaz 16gb brihgtstar garantili cihazım pc suite üzerinden 10c geldi
  • 
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.