Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1705. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SamimiEgeli

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

quote:

Merhaba arkadaşlar Teknosa dan 1800 TL'ye LG G2 32 GB BLACK aldım ama ekranı kırıldı, ekranı daha değiştirtmedim bu şekilde satmak istiyorum. Yalnız bu şekilde alan olur mu bilmiyorum ayrıca ekran değişim fiyatı ne kadardır bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler...

çok geçmiş olsun kılıf kullanmıyor muydunuz peki?

İş işten geçmiş ama kılıf hala elime geçmedi diken üstünde kullanıyorum cihazı bu yüzden soruyorum

çok sağolun valla hiç kılıf kullanmadım ve dikkatli kullanıyordum arkadaşım elinden düşürdü normalde hor kullandım, bu cihazlara ne kadar sakınırsanız kırılma olasılığı o kadar çok.

OO bi de arkadaş mı düşürdü yaa daha kötü bi durum olmuş bu
  • 10c türkiye yazılımının ilk şarj performansı
    Ekran parlaklığını %65 de kullanıyorum

LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathman20 -- 8 Ocak 2014; 0:26:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar Teknosa dan 1800 TL'ye LG G2 32 GB BLACK aldım ama ekranı kırıldı, ekranı daha değiştirtmedim bu şekilde satmak istiyorum. Yalnız bu şekilde alan olur mu bilmiyorum ayrıca ekran değişim fiyatı ne kadardır bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler...

İş işten geçmiş ama kılıf hala elime geçmedi diken üstünde kullanıyorum cihazı bu yüzden soruyorum

çok sağolun valla hiç kılıf kullanmadım ve dikkatli kullanıyordum arkadaşım elinden düşürdü normalde hor kullandım, bu cihazlara ne kadar sakınırsanız kırılma olasılığı o kadar çok.

OO bi de arkadaş mı düşürdü yaa daha kötü bi durum olmuş bu

vallahi bende üzüldüm bende korkarak kullanıyorum yelefon çok kaygan kimseye vermiyorum yeni doğmuş bebek gibi hassas davranıyorum bugünde kılıf aldım vakumlu iyice rahatladım
  • arkadaşlar ekran görüntüsü alma çok eziyetli ses kısma tuşu ile aynı anda power tuşuna basacam olmuyor 1 kere yaptıysam 50 kere olmadı delirtti beni yokmu daha bi kolay yolu ekran görüntüsü almanın ?
  • exper26 E kullanıcısına yanıt
    paralelde de yok hocam. lg p970 modelinde vardı görüntülü konuşma, bu anlaşma yeni yapıldı galiba
  • mathman20 kullanıcısına yanıt
    Oldukça güzel değerler. Türkiye romuna geri mi dönsem? :)
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    önce power tuşuna sonra anında ses kısma tuşuna basın arada saliseler olsun sadece ama önce powera basın şimdi üstüste 4 defa denedim 4üde oldu bende
  • Arkadaşlar benim sorunuma cevap verebilecek kimse yok mu ekran yanmadığı zaman kulaklık play pause tuşu çalışmıyor ama ses açma kısmada problem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Son durum merak edenlere
     LG G2 ANA KONU

Hocam attığınız Rom hakkında biraz bilgi verirmisiniz Boş ram oranı? Kamera? Pil? Ve tabi ki ota desteği varmı? Biraz fazla oldu ama merak işte

• quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun, bu bana kötü bir anımı hatırlattı.

2005 yılında 800 TL ye aldığım o zamanın şartlarına göre teknoloji harikası olan Siemens SXG75 telefonumu daha 2 günlükken arkadaşım kafaüstü betona çaktı.
    O an hissttiklerimi kimse hissetmesin, istemem. Halen hatılamak istemiyorum Köşe içine gömüldü, GPS gitti.
    O gün bu gündür başkasının telefonunu aldığımda 2 elimle sıkı sıkı tutarım. Ya da hiç elime almam..
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    hocam quick memo ile al ekran görüntüsünü; iki yöntemi var:

1-bildirim panelini aşağı indir orda solda en baştaki (yerini değiştimediyseniz)
    2-ana ekranda ana sayfa (küçük ev şeklinde) işaretinin üzerinden parmağınızı yukarıya doğru kaydırın iki seçenek çıkacak karşınıza sağdaki Qmemo, soldaki google arama. siz sağdakini seçin parmağınızı kaldırmadan.

çıkan ekrana istediğinizi yazabilir çizebilirsiniz. daha sonra sağ üstte kaydete (disket işareti) tıklayarak galeriye ya da not defterine kaydedebilirsiniz ekran görüntüsünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

arkadaşlar ekran görüntüsü alma çok eziyetli ses kısma tuşu ile aynı anda power tuşuna basacam olmuyor 1 kere yaptıysam 50 kere olmadı delirtti beni yokmu daha bi kolay yolu ekran görüntüsü almanın ?

yukardan ayarların olduğu bar ı çek.. en başta Quick memo var, ona bas.. sağ üstte save var, ona basarsan kaydolur.. istediğin yerde kaydedebilirsin
  • Arkadaşlar sizde ekran gri veya siyahken telefonu sağ sol yapınca yani yandan bakarken hafif renk değişimi oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orain

spigen.com.tr pişmanlıktır. Bir kampanya yaptılar ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Stokta olmayan ürünü stokta var gibi gösterip sattılar resmen.!

Aynen katılıyorum arkadaşım 31 aralık gecesi ekran koruma filmi sipariş ettim 3 gün geçipte gelmeyince aradım gümrükte takıldığını söylediler. Adama ürün stokta görünüyordu dalgamı geçiyorsunuz benimle dedim haklısınız beyefendi ne yapalım dedi pişkinlikle. O sinirle siparişi iptal ettim paramı iade etmelerini istedim tamam dedi ama 3 gün oldu halen para hesabıma geçmiş değil 4 iş günü daha bekliycem para hesabıma geçmezse gereken şekilde şikayetimi yapıcam böyle rezillik olmaz. Siz siz olun arkadaşlar bu siteden alışveriş yapmayın paranızla rezil olmayın cidden pişman olursunuz. Babamın oğlu değil yanlış anlaşılmasın ama spigen marka kılıf ve ekran koruyucuda Monofe isimli siteyi kesinlikle tavsiye ederim beyaz armor slim kılıf ve spigen ultra crystal filmi bu siteden aldım aynı gün akşamı kargoladılar ve ürünler orjinal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jönntürk -- 8 Ocak 2014; 1:08:51 >
  • Arkadaslar bende hosuma giden bi durumu yazayimdedim.telefonum beyaz cok karanlik ortamlarda ekrani acarken yukaridaki beyaz bildirim ledi yaniyor ve telefonun tum beyaz kasanin etrafina kisa bir surede olsa neon isik varmis gibi gozukuyor bunu sevdim:)) bilmem dikkatini ceken varmi :)

• Merhaba, herkese iyi forumlar. Ben de 32 Gb'lik modelle aranızda olucam çok yakında Telefonu satın alabileceğim uygun fiyatlı ve güvenilir siteler hangileridir acaba?(Resmi distribütör garantili satan) Bütçem kısıtlı olduğundan bu konu benim için önemli, cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna94 -- 8 Ocak 2014; 1:19:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

İkinci kez yazıyorum. Güncelleme alanlar ne gibi bir değişiklikle karşılaştı. O kadar yazıyorsunuz bun konudan bahsetmiyorsunuz. Demek ki bir farklılık olmadı. O yüzden güncelleme bana gelmese olur.

Kırk kişi açıkladı yorumları oku sürekli mesaj yazmak yerine. saygılarımla.Kırk kişi açıkladı yorumları oku sürekli mesaj yazmak yerine. saygılarımla.
  • 10b ile antutu

LG G2 ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

10b ile antutu

http://farm8.staticflickr.com/7307/11827808556_8c3775d6cc_c.jpg

Skor iyi ama üstüste birkaç kez yapınca skor oldukça düşüyor istersen bir dene bakalım sende sonuç nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 8 Ocak 2014; 2:01:28 >
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Cihaz ısınmaya başladığı zaman puanın düşmesi çok normal.
  • 
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.