Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar one-screen phone özelliğini kullanan varmı ben denedim şimdide hasta oldum pc den telefonu direk olarak kullanıyoruz whatsapp falan yazmayı pc den yapıyorum çok süper :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Arkadaşlar şu telefonu nerden alayım bi akıl verin.darty 1400 tl teknosa 1600 tl 100 tl hediye çeki veriyo.darty ithalatçı firma garantili teknosa lg türkiye garantili.

http://forum.donanimhaber.com/m_84809777/f_//tm.htm#84809777
  • Bu telefonu allah ın izniyle bu hafta icerisinde alacagım diye tahmin ediyorum. Netten alışverişe güvenemiyorum nedense ama en uygunda nette.

Bana magza olarak ve netde en uygun 16gb Lg türkiye garantili olan yerleri önerebilirseniz sevinirim arkadaslar. Sıcak fırsatlarıda takip ediyorum fakat işten fırsat bulamadıgım icin atmamanını okuyamıyorum eskiden forumda bütün msjları takip edebiliyorduk. İşe girince zaman kalmaz oldu teşekkürler tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

arkadaşlar one-screen phone özelliğini kullanan varmı ben denedim şimdide hasta oldum pc den telefonu direk olarak kullanıyoruz whatsapp falan yazmayı pc den yapıyorum çok süper :)

Hocam nerede o ozellık neyı nasıl yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhatuna

quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

arkadaşlar one-screen phone özelliğini kullanan varmı ben denedim şimdide hasta oldum pc den telefonu direk olarak kullanıyoruz whatsapp falan yazmayı pc den yapıyorum çok süper :)

Hocam nerede o ozellık neyı nasıl yapıyorsunuz?

Hocam bunu nasıl yapıyorsun bir açıklasan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

quote:

Orijinalden alıntı: leoing

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-optimus-g2-kilif-tpu-silikon-kapak-esnek-100503022

Beyler aranızda bu kılıfı kullanan varmı?

Yok ben kullandığım kılıfdan çok memnunum diyen varsa oda olur. :)

Uzak dur, ben kazıklandım bu kişimsiye.

Çin sitelerinde 1 dolara satılan adi bir kılıf gönderdi, ekran koruyucu rezil ötesi ve biri hasarlı.

O kılıf hakkında şurada yazdım;
    http://forum.donanimhaber.com/m_85136158/f_//tm.htm#85136158

Bilgilendirme için çok sağol hocam, iyi ki sormuşum bu gün az daha sipariş veriyordum.

Benimde şuana kadar gördüklerim hep dandikti, güzel kılıflar var ama onlarında ekran kapağı var, o şekilde de ben kullanamam. Sadece arkayı kaplayan bir şey arıyorum, onda da şuana kadar hiç kaliteli bir şey göremedim.
  • scarface123 S kullanıcısına yanıt
    Osp ye güncelleme gelmiş hocam , güncellemediyseniz güncelleyin , belki daha akıcı olur :)
  • Lg kendi sitesinde one screen phone programı var indirin kurun wifi veya kablo ile bağlantı kuruyor . özelliğide menüdeki pc bağlantısı seçeneğinden aktif edebilirsiniz.
  • ben full HD 60 fps yi seçtiğim halde neden cektigim video 15 fps olarak kaydediliyor bunun nedenini bilen varmı
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bu programı güvenilir olarak nereden indirebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgitech

Size de teşekkür ederim hocam. çok fazla oyun oynayan müzik dinleyen biri değilim 10.6 gb kadar yer kalıyorsa yeterli olur bana sağolun tekrar. hocam bir sorum daha olacak ama telefondaki sanal tuşların boyutunu küçültebiliyor muyuz? yani çok kaba görünüyor z1 gibi daha kibar yapabilme imkanımız var mı denediniz mi?

Açıkçası bu benimde yapmak istediğim birşey ama henüz böyle bir girişimde bulunmadım çünkü S3 den G2 ye yeni terfi ettim diğer arkadaşlardan bu konu hakkında tecrübesi olan biri varsa benim içinde iyi olur.

Merhaba hocam, daha telefon elime geçmedi ama bu konuyla ilgili eğer telin rootluysa g2 xposed diye bi uygulama ile alt barı küçültme şansımız varmış. forumda konuları mevcut. benim tel bugün yarın gellicek ama bazı arkadaşlar konuşurken seste problem olduğundan bahsetmişler korktum açıkcası :( siparişi de vermiş bulunduk hatta kılıfını bile aldım. hata mı yaptık bu ses problemi herkeste var mı?
  • h.aras.k H kullanıcısına yanıt
    http://www.lg.com/tr/telefon-destegi/lg-D802

Buradan indirebilirsiniz hocam. Osp seçeneğine tıklayın programı indirip kurun, Geri kalanını zaten program anlatır hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 31 Aralık 2013; 0:29:01 >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Az önce kurdum bende yorumun üstüne baya baya hızlıymıs yahu
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, cevabı ben soruyu sormadan vermişsin. Mesajlar arka arkaya geldiği için görememişim kusura bakma :)
  • Ben çok gidip geldim Note 3 ile G2 arasında ama fiyattan öte Türkiye'deki versiyonu yüzünden almadım. Eğer Türkiye'de Snapdragon 800'lü versiyon olsaydı düşünmeden Note 3 alırdım. Exynos işlemcili telefona 2200 TL vermek içimden gelmedi. Ben G2'yi hem fiyat hem de özellik bakımından alternatifsizlik yüzünden aldım yoksa LG çok sempati duyduğum bir marka değil. Güncelleme bakımından çok sabıkalı bildiğiniz gibi. Vietnam, Peru gibi ülkelere bile güncellemeler gelmişken bizde hala ses seda yok. Telefon çok güzel ama üreticisi hala adam olmamış. LG sanki başka firmaya yaptırıp üzerine kendi logosunu basmış gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim kamera açilmiyor siyah ekran kaliyor kamera simgeleri gorunuyor ama kamera gelmiyor siyah kaliyo ekran sanal tuslar da cok gec isliyo acinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leoing L kullanıcısına yanıt
    Şu;
    http://www.basariticaret.com/urun.php?ID=614
    güzel, kaliteli ama bulamıyorum. İnternette ederinin 2 katına satılıyor, ürün karaborsacılara tahsis edilmiş.
    Bulabilirseniz bu nu düşünebilirsiniz.
  • KütahyanınPınarları K kullanıcısına yanıt
    Evet bu baya iyi bir şeye benziyor. Yarın tekrar araştırıcam eğer uygun bulursam konuyu güncellerim. Tekrar teşekkürler.
  • ben full HD 60 fps yi seçtiğim halde neden cektigim video 15 fps olarak kaydediliyor bunun nedenini bilen varmı
  • merhaba arkadaşlar formu uzun zamandır takip ediyorum Lg G2 32 gb hafıza olarak beni karsılardı ancak bütcemi zorluyordu.Ankaradayım ve sormadıgım telefoncu kalmadı hiç birinde 32 yoktu turkcell veya teknosada cok pahalı satıyorlar bütcem buna el vermiyordu.Ancak nette gezinirkenwww.güraks.com diye bir site buldum yarım saat kadar arastırdım ve almaya karar verdim Lg G2 32gb lık versiyonunu 1564tl ye biraz önce aldım.umarım sorun yasamam :) herkese iyi forumlar...
  • 
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.