Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1564. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdayken sorayım sizlere telefonun üzerine az miktarda kola döküldü tam da hoparlör kısmına.karşı tarafın sesi çok çok az geliyor.hatta gelmiyor bile diyebilirim.servisten başka home made çözümü varmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

Burdayken sorayım sizlere telefonun üzerine az miktarda kola döküldü tam da hoparlör kısmına.karşı tarafın sesi çok çok az geliyor.hatta gelmiyor bile diyebilirim.servisten başka home made çözümü varmıdır?

Kola döküldükten hemen sonra telefonu kapatıp pirinç dolu bir kavanoza atsaydın bekleseydin 1-2 gün çözüm olabilirdi.
    Ama şimdi etki eder mi bilemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

Burdayken sorayım sizlere telefonun üzerine az miktarda kola döküldü tam da hoparlör kısmına.karşı tarafın sesi çok çok az geliyor.hatta gelmiyor bile diyebilirim.servisten başka home made çözümü varmıdır?

Kola döküldükten hemen sonra telefonu kapatıp pirinç dolu bir kavanoza atsaydın bekleseydin 1-2 gün çözüm olabilirdi.
    Ama şimdi etki eder mi bilemem

Su olsa neysede şekerli bişey sonuçta sertleşmiştir içerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bu konuda bir arkadaşın tavsiyesi üzerine maxthon hd tarayıcı kullanmaya başladım. Bu güne kadar bütün tarayıcıları denemiş biri olarak bunun kadar hızlı kullanımı kolay bir tarayıcı görmedim üstelik flash destegide var. Nick hatırlamıyorum ama allah razı olsun bu arkadaştan.
  • mikailc78 bu arkadaş tavsiye etmişti dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farkli bir rom yukledigimiz zaman 4.4 guncellemesini alabiliyor muyuz mesela almanya romunu yukledik almanya romu uzerinden 4.4 alabiliyor muyuz yoksa tekrar turkiye romuna mi donmek gerekiyor.

• freestyler7 kullanıcısına yanıt
    Benm laptop 15 gün durdu fayda vermedi o yöntem zahmetli ve sonuç alması zor

• yvasi46 Y kullanıcısına yanıt
    Hangi romu yüklersek o ülkenin güncellemesini alabiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Abi şu anda ekonomik imkânım olmadığı için değiştirme gibi bir lüksüm yok ama yaklaşık bir yıl sonra yeni modeller çıktığında bu ses sorunu hala düzelmemişse direkt değiştirmeyi düşünüyorum. Ne kadar mükemmel olursa olsun. İsterse PS4 ayarında grafiklerle oyun oynatsın ama bir telefon asli görevini tam anlamıyla yerine getiremiyorsa benim gözümde çok büyük değer kaybetmiştir. Hala arada acaba bu telefonu almasa mıydım diye soruyorum kendi kendime. Cidden insanı bazen çileden çıkartan bir sorun.

Ses sorunu nedir hocam merak ettim

Telefonun görüşme sesi ve sinyal kalitesi sınıfındaki rakiplerine nazaran, hatta daha alt sınıftaki telefonlara nazaran pek iyi değil. Telefonu GSM (2G) modunda kullanınca biraz düzeliyor ama yine de diğer telefonlara göre kötü. Güncellemeyle düzelmesini bekliyoruz ama hala bir ses yok LG'den.
  • Aynen optimizasyon sorunu olabilir. High yaptım. Yine hafif kasma var. Max ile high arasinda bariz fark var. Belki ileriki donanımlar max ayarda daha iyi performans gösterir. Gerci 4.4 daha iyi sonuçlar verebilir ama oyunun da iyi bir güncellenmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 30 Aralık 2013; 23:26:23 >
  • Arkadaşlar şu telefonu nerden alayım bi akıl verin.darty 1400 tl teknosa 1600 tl 100 tl hediye çeki veriyo.darty ithalatçı firma garantili teknosa lg türkiye garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chantodowill -- 30 Aralık 2013; 23:25:30 >
  • Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Hocam yine son tercih sizin fakat , Lg garantili almanız daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Hocam benim için telefonda ilk özellik konuşma da sıkıntı olmayacak lg bunda sınıfta kaldı bu kafayla gidip sorunu çözmezlerse lg çakılır kolay deil sony ve samsung peşinde bu sıkıntılarla koşturmak. telefonumu lg türkiye garantili kliksadan aldım allaha şükür ne bir ölü piksel nede gıcırdama vs yok ama acaba note 3 alsamıydım diyede aklımda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete34mete

mikailc78 bu arkadaş tavsiye etmişti dostum

Evet bu arkadaş saolsun başka bir arkadaşda arka planda sürekli çalıştıgını yazdı ama chormede çalışıyor operada bence mükemmel herkese tavsiye ederim.
  • Hocam Note3'ün Avrupa versiyonu olsaydı bende Note3 alırdım , fakat Türkiye versiyonu kullanılmaz gerçekten , sadece isim satıyor , Lg Güncellemelerle sorunları düzeltir düşüncesindeyim . bu kadar reklama bu kadar uğraşa , düzeltmezlerse kendi iplerini çekerler .
  • şu anda hangi rom daha iyi sesde ve şebeke dalgalanmalarında 10e rom nasıl hangisini önerirsiniz bide yükleme linki gönderirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nighteyes

Hocam Note3'ün Avrupa versiyonu olsaydı bende Note3 alırdım , fakat Türkiye versiyonu kullanılmaz gerçekten , sadece isim satıyor , Lg Güncellemelerle sorunları düzeltir düşüncesindeyim . bu kadar reklama bu kadar uğraşa , düzeltmezlerse kendi iplerini çekerler .

Neden türkiye versiyonu alınmasın ki? Ufak tefek farklar var hız konusunda. Onun dışındaki tek fark 4k video, onu da izleyecek cihaz yok doğru düzgün. Ee ne kaldı geriye? Bence viraz önyargılı yaklaşmışsınız olaya.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Avrupa Snapdragon 800 , Türkiye Exynos işlemci kullanıyor hocam . O yüzden
  • sizden de allah razı olsun.. bilgi paylaştıkça çoğalır, ben memnunum maxthon hd den..

@Ringo-Star @mete34mete
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvasi46

Farkli bir rom yukledigimiz zaman 4.4 guncellemesini alabiliyor muyuz mesela almanya romunu yukledik almanya romu uzerinden 4.4 alabiliyor muyuz yoksa tekrar turkiye romuna mi donmek gerekiyor.

evet almanya uzerine 4.4 alabilir

• 
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.