Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
113.143
Cevap
559
Favori
3.801.092
Tıklama
Giriş
    1026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gepe

quote:

Orijinalden alıntı: hakkankara

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Orijinalden alıntı: hakkankara

quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

Arkdaşlar 6-7 tane siteden navigasyon programları indirdim, (navitel, igo vs), ancak hiçbirisi de çalışmadı veya hata verdi, düzgün bir şekilde yükleyebileceğim bizim telefonlarla uyumlu navigasyon programı linki verebilir misiniz?

Size pm den igo full hd linki gonderdim, onu kolayca kurabilirsiniz. Ama unutmayin onceki yuklediginiz igo varsa kaldirmalisiniz

bende alabilir miyim linki?

gonderdim pm yi

Kardeşim banada link verebilirsen sevinirim. Hangi igoyu bulsam hepsi çözünürlük sorunu veriyor bir türlü çözemedim.

Bana Igo çok detaylı geldi. Sygic kullanıyorum. Ama Sygic te klavye yavaş ve sesi değiştiremiyorum. Başka Sygic kullanan var mı?

• Yarbay
    8479 Mesaj

oncelıkle hayırlı olsun kolay alısmanıza da ayrı sevındım..

ayarlar-genel-uygulamalar-en sagda hepsı secenegıne gelın

buradan ıstemedıgınız uygulamaları devre dısı bırak dedıgınızde uygulamalar işlevsız olur..

tamamen kaldırıp hafıza kazanmak ıstıyorum dıyorsanız mecbur root :)

kamerasının odak sorunu olabılır hemen telaslanmayın 10 e guncellemesı ıle sorun cozulmus ama turkıyeye gelmesı beklenıyor benım gıbı bekleyemeyenlerdensenız orjınal almanya romu yukleyebılırsınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 30 Aralık 2013; 15:32:33 >
    |
    |
    IntAudit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sharkoon SHP650 V2 650W 80 Plus ATX PSU
    Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms
    ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    Evet arkadaşlar sonunda yükledi videoyu buyrun izleyin

[DHVideo=]http://www.youtube.com/watch?v=tNYrocIHeIA
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IntAudit

Herkese merhabalar,

Ben de ne yazık ki cumartesi günü telefonumu çaldırmam sebebiyle dün bir adet LG G2 16 GB telefon satın aldım. Teknolojiye özel merakımdan dolayı telefon değiştirmek gibi bir düşüncem olmamasına karşın (gerçi kullandığım telefon 4 ay sonra 3. senesini doldurmuş olacaktı) sürekli araştırırdım piyasayı ve LG adını çok duyar olmuştum bu cihaz tanıtıldığından beri. Bana da nasip olacakmış demek ki; ama bu şekilde olması üzücü oldu tabii.

Telefonda Android, tablette IOS kullanan birisi olarak gerekli ayarlamaları yapmak ve ön yüzü eski telefonum ve Ipad Air ile benzer hale getirmek çok zamanımı almadı ve cihaz gerçekten çok hoşuma gitti şu kısacık kullanımım sırasında. Öte yandan, içerisinde bir ton ıvır zıvır uygulama var. Bununla ilgili de muhakkak burada paylaşımlar olmuştur; ancak bulamadım konu içerisinde inanın. Sorum da bu konu hakkında olacak; bu LG'nin kendi uygulamalarını herhangi bir root işlemi yapmadan silebiliyor muyuz? Bir de telefonu aldıktan sonra yapılacak ilk şeyler (yapılacak işlemler, yüklenecek uygulamalar, telefonun özelliklerine ilişkin dikkat edilecek hususlar, vb.) konusunda uzun süredir cihazı kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Kazasız, belasız, hırsızdan uzak bir ömür dilerim telefonlarınıza.

Telefonu almissiniz ve kullaniyorsunuz demekki bir sorun yok fiziki olarak. zaten telefon genel anlamda mukemmele yakin tum ihtiyaclari karsilayacak sekilde, eksi yanlari ise kameranin gece cekimleri sikintili birde ekran parlaklik ayari yuzde yuz olunca calismiyor. genelde 25-35% arasinda kullanildiginda sikinti cikartmadigi soyleniyor benim ayarim 30 civarlarinda. bunlarin haricinde oyle bilindik cok sik rastlanan bir sorununu ben burada duymadim, malesef kendinden yuklu uygulamalari root yapmadan silemiyoruz, benim ve buradan okudugum birkac arkadasin yaptigi islemlerin basinda arkaplanda calisan uygulamalari devre disi birakmak oldu. Bu islem batarya suresini biraz uzatiyor, size onerim miracast ozelligini mutlaka uyumlu bir tv de denemeniz :) mukemmel otesi bir sey.
    Birde yakinlarda bir guncelleme bekleniyor, guncellemeyle bu sorunlarin giderilecegide soylentiler arasinda. hatta bazi ulkelerde guncellemeler dagitilmaya baslanmis bile. keyifle kullanmanizi dilerim.
    |
    |

• Binbaşı
    1179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sarumsa

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

şu kılıfa yorum yapacak yok m???

http://www.n11.com/lg-g2-silikon-kilif-2x-ekran-koruma-hediyeli-P16522795

Silikon kılıf kanımca darbe ve şoklardan koruyan en iyi malzemedir, fakat hem hissiyat hem de görünüş açısından telefonu ucuz ve kalitesiz algılatabiliyor. Tavsiyem spigen armor gibi biraz pahalı fakat kaliteli hibrit kılıflar olacaktır.

yorumunuz için teşekkürler. benim için telefonun görüntüsünden çok güvenliği önemli.yani hangisi en güvenilir olacaksa onu almak istiyorum. o dediğiniz kılıfın n11 de linki varsa verebilir misiniz?
    |
    |

• Yarbay
    8479 Mesaj

en son surum 10 e
    ama fabrıka cıkısı 10 a yada 10 b... guncelleme yuklu de gelebılır yenı partlarda..

odaklama suresı baya zaman alıyordu gec odaklıyordu vıdeolarda odaklamaktan duzgun vıdeo cekemıyordu 10 e ıle bunları cozmusler.

onu belırttım yınede tabıkı sız bılırsınız :)
    |
    |
    Atacante kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

http://www.youtube.com/watch?v=tNYrocIHeIA

guzel calisma elinize emeginize saglik.

Orijinalden alıntı: IntAudit

Herkese merhabalar,

Ben de ne yazık ki cumartesi günü telefonumu çaldırmam sebebiyle dün bir adet LG G2 16 GB telefon satın aldım. Teknolojiye özel merakımdan dolayı telefon değiştirmek gibi bir düşüncem olmamasına karşın (gerçi kullandığım telefon 4 ay sonra 3. senesini doldurmuş olacaktı) sürekli araştırırdım piyasayı ve LG adını çok duyar olmuştum bu cihaz tanıtıldığından beri. Bana da nasip olacakmış demek ki; ama bu şekilde olması üzücü oldu tabii.

Telefonda Android, tablette IOS kullanan birisi olarak gerekli ayarlamaları yapmak ve ön yüzü eski telefonum ve Ipad Air ile benzer hale getirmek çok zamanımı almadı ve cihaz gerçekten çok hoşuma gitti şu kısacık kullanımım sırasında. Öte yandan, içerisinde bir ton ıvır zıvır uygulama var. Bununla ilgili de muhakkak burada paylaşımlar olmuştur; ancak bulamadım konu içerisinde inanın. Sorum da bu konu hakkında olacak; bu LG'nin kendi uygulamalarını herhangi bir root işlemi yapmadan silebiliyor muyuz? Bir de telefonu aldıktan sonra yapılacak ilk şeyler (yapılacak işlemler, yüklenecek uygulamalar, telefonun özelliklerine ilişkin dikkat edilecek hususlar, vb.) konusunda uzun süredir cihazı kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Kazasız, belasız, hırsızdan uzak bir ömür dilerim telefonlarınıza.

Öncelikle geçmiş olsun

Aramıza hoşgeldin

Ilk once yapılacaklar. Root yapmayacaksan gereksiz uygulamaları devre dışı bırakabilirsin
    Ayarlar / genel / uygulamalar / tümü seçerek istemediklerini devre dışı bırakabilirsin google+ play oyunlar... Vs

Lg nin marketi smart world de birşey yok. Onu da devre dışı bırakabilirsin

Antivirus yükleme az çok Android sistemini biliyorsundur kendi kendineaaçılan Prog olduğu için ekstra şarj yer.

Google markette yuklemeni önereceğim pixlr express, instagram face Twitter foursquare cleanmaster batakhd, real racing 3, maxthon hd tarayıcı, whatsapp, maçkolik alkışlarla yasiyorum shazam.. Vs programları oneririm. Birde score! Diye bir oyun var begendim, futbolla ilgileniyorsan beğenirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    565 Mesaj

faydalı olabildiysem ne mutlu, teşekkür ederim. Foruma video linki nasıl ekliyoruz onu beceremedim direk linki yolladım kötü bi görüntü oldu :)
    |
    |
    hakkankara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkankara -- 30 Aralık 2013; 15:44:26 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

İlk kez google play'e girip bir kaç uygulama indirmek istedim, ancak dediğiniz gibi yorumum gözüksün diye 1 yıldız veriyorum vs denmiş sürekli, anlam verememiştim neden böyle yaptıklarına, ilginç bir durum, ayrıca şu da dikkatimi çekti; ovi store'de kesinlikle küfür içerikli birşey göremezsiniz ama burası yıkılıyor

Birde neden 1 yildiz verenlerin yorumlari ustte oluyor? Bazen google in yaptigi islere akil sir ermiyor. Zorla kufure, uygulamaya 1 puan vermeye tesvik ediyorlar adami. Adam 5 yildiz verecek ama yorumum gorunsun diye 1 veriyor. Sonra yazilimcinin morali bozuluyor niye bu kadar 1 var diye.

onlara kıl oldugum kadar bu konuda kıl oldugum başka bir durum yok zaten.kaç tane uygulama ve oyuna baktım ve neticede yorumlarını okumaya ihtiyac duyuyorum.bir bakıyorumki "uygulama super 10 numara ama gözüksün diye 1 yıldız verdim" diyenlerle dolup taşmış.arkadaş bunlara hiç bişey yaramaz ya.ayrıca google ında bunu en kısa zamanda duzeltmesi lazım.sözde uygulamanın bir eksisi varsa kullanıcı agzından duymak için öncelik tanımış belliki ama bizim millette sonuç

Arkadaşlar bence Google'ın bu kişilerin hesabını silmesi lazım, ya da bir uyarı ve 2. uyarıda hesabı kapansın bakın bir daha böyle bir şey oluyor mu. Bir uygulama indirirken başvurduğum ilk şey kullanıcı yorumları ama Google play markette bu artık imkansız hale gelmiş. Benim en çok sinirime dokunan şey de bu kadar geri zekalı, cahil ve seviyesiz insanın etrafta yaşıyor olması. Ben yurt dışında doğup büyümüş bir insan olarak bazen kendi insanımızdan çok utanıyorum.

• Teğmen
    156 Mesaj

telefon yeşil yere yapışıyor. Ekstra tutacak mandal olmadığı için görüntüsü zarif ama biraz sıkı tutuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oturkmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birde bende 10b türkiye romu var geçiş yapılmasına değicek farklı bir offical rom varmı?

|
    |

Duygularıma aynen tercüman olmuşsunuz hocam . Sığır dolu etraf affedersiniz.
    |
    |
    bluebest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

almanya 10 e

sebeke cekımı ve kamerayı bı haylı duzeltmısler.
    |
    |
    EstrEmO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yharmanci

Bu gün telefon, arabaya binerken cebimden kayıp kaldırım taşının köşesine vurdu. Allah dan spigen kilif vardi olmasaydi büyük ihtimal bir yerini çatlatırdık. Spigen kılıf kaba felan ama telefonu kurtariyor.
    Resimde kılıfın aldıgı darbe gözüküyor. Kılıf konusunu dusunen arkadaşlara fikir verir sanırım.

aynen öyle hocam maşallah gerçekten de çok kaliteli bir ürün herkse şiddetle tavsiye ediyorum ama fiyatlarını hemen yükselttiler inşallah düşerde gönlünden almayı geçiren herkes alır.
    |
    |

Samsung Galaxy S7 EDGE

• Yarbay
    2383 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: acura07

buna en ıyı cevabı @grolof abı verebılır heralde :)

İlk günler pek beğenmesemde gün geçtikçe telefonun özelliklerini keşfedince note 3 ün bazı hususlarda g2 den daha iyi olduğunu söyliyebilirim.Malzeme kalitesi ve kişiselleştirebilme açısından g2 önde ,hız ve stabilite açısından pek fark yok.Ben galaxy serilerinde ilk defa donma takılma yaşamadan kullandığım bir telefon bu oldu.
    İlk günler pek anlamamıştım ama şimdi kamerasının G2 den daha iyi olduğunu farkettim ama 4k yı hala çözemedim 60 fps de en ufak fps kaybı yok.Gece oda ışığında bile 59-60 olarak çekiyor ve videosu gayet net.
    Şebeke ve wifi çekim gücü g2 ye göre daha iyi,ses kalitesinden pek anlamam ama bunun sesi g2 ye göre çok daha yüksek.
    EWbat olarak biraz büyük,g2 daha kibar ve kaliteli.
    G2 yi satıp bunu aldığıma hiç pişman değilim.Flaşlı fotoğraf çekimi note 3 te çok iyi ama flaşlı video çekiminde berbat ve g2 o hususta çok daha iyi.Kamera ayarları bunda daha çok özellikli.
    Ekran kalitesi pek fena değil ama G2 çok daha işyi.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

NOT:Hafıza kartı ve çıkarılabilir batarya tabiki en büyük artısı ama G2 nin batarya süresi daha fazla.Herkese selam ve sevgiler.

Hayirli olsun Gurol abi bende sizden hic haber yok bakayim dedim meger note 3 e gecmissiniz iyi gunlerde kullanin :)

Bir işi ; Bilen yapar. Az bilen Akıl verir. Bilmeyen eleştirir. Yapamayan çamur atar.

• Yüzbaşı
    565 Mesaj
    Arkadaşlar LG G2 Rom atamayanlar videoya bi baksın yapamazlarsa videonun altına yorum atsınlar :)

SEO
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.