Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1560. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceki sayfalarda olan bu telefonu eğince parlayan nokta bende de vardı bugün teli garantiye teknosa aracılığıyla gönderdim.teknosadakiler noktayı zor gördü ki dediklerine göre çok bişey çıkmaya bilirmiş servisten.bakalım hayırlısı diycez.bir sonuç çıkmazsa ne yapmam gerek başına böyle bir durum gelen varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay.bykygc -- 30 Aralık 2013; 19:12:31 >
  • hakkankara kullanıcısına yanıt
    Hayirli geceler igo linkini zahmet olmazsa bana da gonderir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybuuke

Size bir sorum olacak, benim tel.de whatsapp bildirimlerinde sorun var. Tuş kilidi varken bildirimler hiç görünmüyor, tuş kilidini açınca da bazen geliyor bazen gelmiyor. Whatsapp.ı açınca görüyorum gelen mesajları. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bilen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar telefonda başka bir ülkenin marketini kullanma gibi bir şansımız yok mu acaba?
    Eskiden sanki bu kadar değildi, uygulama güzel olsun olmasın düşük puan veriyorlar, öyle olduğunda mesajı gözüküyormuş. Küfür ve seviyesizlik artık tahammül edilemez bir noktaya gelmiş. Bazen gerçekten insanlarımızdan utanıyorum, cehalet ve terbiyesizliğin bu kadarına pes, dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok!!
    Neyse sinirlerim bozuldu kusura bakmayın.

Aynen hocam. Doğru bi noktaya değindin. Çok boş insan var memlekette maalesef. Kendilerinde akıl yok ama ellerinde akıllı telefon var
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugeetive

Almanya romunu dun full wipe dan sonra kurdum , cekim gucu gayet yerinde fakat pil durumu bu sekilde ki 46 dakika ekran suresi ile boyle,bana biraz az geldi ama bilemiyorum, amex 10c den gecmistim bu roma
     LG G2 ANA KONU

hocam amex (ya da ame ) hangi ülkenin romu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbaycelebi61

quote:

Almanya romunu dun full wipe dan sonra kurdum , cekim gucu gayet yerinde fakat pil durumu bu sekilde ki 46 dakika ekran suresi ile boyle,bana biraz az geldi ama bilemiyorum, amex 10c den gecmistim bu roma
     LG G2 ANA KONU

Benimki de AME paralel ithalat bulamadım ama sanırım dubai

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu yarın almayı düşünüyorum fakat nerden alcağıma karar veremedim darty de telefon 1400 tl kadıköyde turkcell mağazasında 1300 tl ye satılıyo.siz hangisini tavsiye edersiniz bir yardımcı olursanız sevinirim.
  • mhmtt55 kullanıcısına yanıt
    ana ekrandaki ikonun üzerine basılı tutun telefon titreyince elinizi çekerseniz ikonda mor bir simge çıkıyor ordan değişebiliyor.
  • bersis576 kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz değişti ekranın acıldığını tuşlara basınca klik sesinden anlıyordum ekrana tıklıyorum kaydırıyorum ekran acık ama görüntü yok. Başlarda azdı sonra gittikçe artmaya başladı. Bende öyle sandım hatta serrviste önce yazılım sandılar ama yazılımdandan sonra tekrar yapmış hemen detaylı teste aldılar ertesi günüde değişim onaylandı. Bence bir servise götür derim. Benim cihazı yarın alırım sanırım.

İşemri No :
    Cihazın Durumu : ONARIMI TAMAMLANDI
    Marka / Model : LG LGD802
    Garanti Durumu : GARANTİ DAHİLİ
    Ucret :
    Aciklama :

25.12.2013 16:11:09 İşemri Açıldı
    25.12.2013 16:34:23 DETAYLI TESTTE BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    26.12.2013 11:03:03 Cihaz beklemeden çıkartıldı
    26.12.2013 11:03:10 DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    30.12.2013 15:02:11 SWAP İşlemi Yapıldı. LG/LGD802
    Yeni Seri No:3
    Tamir Kodu :MGDC/P01-Kutulu değişim(DOA)/Model değişimi yapıldı. ile işemri KAPALI Statusune alındı.
    Aciklama : 3
    30.12.2013 15:13:39 Kalite kontrol tamamlandı.
    30.12.2013 15:16:01 Kargodan geçti Kutu no : ONBURO
  • aybuuke kullanıcısına yanıt
    bende sorun yok o programda kilit ekranında bildirim görünmüyor dediğiniz acaba mesajlarmı gözükmüyor programı ilk defa kullandığım için bilmiyorum,bende mesaj felan gelince sol üst köşede ahize simgesi çıkıyor eğer bu simgeyse olması gereken program ayarlarını yazayım buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbaycelebi61

quote:

LG G2 ANA KONU

arap emirlikleri. ..

• heawen H kullanıcısına yanıt
    bugün bilerek denedim sabah erken kalkar kalmaz tıkladım yine ekranda belirti yok acaba sizin dediğiniz gibi açılıyorda görüntümü yok diye ekranın her tarafına dokundum ama hiç tuş sesi gelmedi sizinkinde tuş sesleri yada açılma sesi geliyormuş bu açıldığını gösterir ama bende açılma yok,fakat arka tuştan açarsam direk ekranı görüyorum.sizin arka tuşla ilgili bir sıkıntınız varmıydı.
  • quote:

quote:

Size bir sorum olacak, benim tel.de whatsapp bildirimlerinde sorun var. Tuş kilidi varken bildirimler hiç görünmüyor, tuş kilidini açınca da bazen geliyor bazen gelmiyor. Whatsapp.ı açınca görüyorum gelen mesajları. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bilen yok mu?

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85851328

bunlari yaptiniz mi?

sorunlari cozdugu idda edilmiş. .

• quote:

Orijinalden alıntı: bersis576

bugün bilerek denedim sabah erken kalkar kalmaz tıkladım yine ekranda belirti yok acaba sizin dediğiniz gibi açılıyorda görüntümü yok diye ekranın her tarafına dokundum ama hiç tuş sesi gelmedi sizinkinde tuş sesleri yada açılma sesi geliyormuş bu açıldığını gösterir ama bende açılma yok,fakat arka tuştan açarsam direk ekranı görüyorum.sizin arka tuşla ilgili bir sıkıntınız varmıydı.

Sabah kalkinca bendede bazen algilamiyor cift tiklamayi. Ama tusta sorun yok.

• Almanya romunu kurmak için videodaki sırayla gidip start upgade dediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum sebebi ne olabilir?

Please install CSMBG B2C Client TOOL.
    Select Tool --> B2C Client Setup menu

Bu menü nerdedir bulamadım :)
  • bersis576 kullanıcısına yanıt
    Arka tuşta genelde acmıyordu. Üstüste seri basınca açılıyordu. Başlarda dediğim gibi ekran açılmıyordu giderek çoğaldı senin cihaz kaç günllü ? Benim 10 günlük cihazdı 2. gün başladı bir hafta sonra iyice artmıştı.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    evet yaptım ama olmadı, orada da yazdım zaten
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    çok takmıyorum ben telefon kendini beklemeye alıyor gibi uzun süre kullanmayınca,bazen çok iyi algılıyor bazende 2,3 denemede açılıyor,şöyle bişe olabilirmi bilmiyorum ama telefonu bir elinize alın diğer elinizle tıklayın tuttuğunuz eliniz hafif sarsılırsa ilk denemede açılıyor,masada yada sallanmayacak yerlerde daha zor açılıyor gibi sanki kütüphanede farkettim bugün psikolojikte olabilir:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

Almanya romunu kurmak için videodaki sırayla gidip start upgade dediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum sebebi ne olabilir?

Please install CSMBG B2C Client TOOL.
    Select Tool --> B2C Client Setup menu

Bu menü nerdedir bulamadım :)

videonun altindaki yorumu da okusaydiniz keşke: )
    b2appsetup kurmaniz gerekiyor pcye

• heawen H kullanıcısına yanıt
    sanırım 7.günü oluyor bugün ile arka tuş aşırı derecede seri çalışıyor ama sizdeki olaylar aklımın birköşesinde duruyor öyle bir durum olursa buraya yazarım.Birde bazı arkadaşlar parmağınızı çok kaldırmayın felan demişlerdi ama şöyle bir durum farkettim parmağı kaldırmakla değilde 2 tıklama arasında geçen süreyle ilgili bir durum.
  • 
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.