Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
113.147
Cevap
558
Favori
3.801.520
Tıklama
Giriş
    297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: parabelyum

Arkadaşlar merhaba bende G2 kullanıcısıyım ve çözemediğim birkaç şey var, yardımcı olabilirseniz sevinirim, telefonuma Quick window kılıf aldım. Ancak bu ayarlardan quick window ayarını devre dışı bırakmama rağmen kapağını her açtığımda ekran otomatik olarak açılıyor. Bunun bir hal çaresi yok mu acaba ya?

merhaba. quik window ayarı nerede acaba? bende kullanıyorum ama öyle bir ayar bulamadım.
    kılıfı takar takmaz otomatik olarak geçti.
  • Teğmen
    244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

quote:

Arkadaşlar merhaba bende G2 kullanıcısıyım ve çözemediğim birkaç şey var, yardımcı olabilirseniz sevinirim, telefonuma Quick window kılıf aldım. Ancak bu ayarlardan quick window ayarını devre dışı bırakmama rağmen kapağını her açtığımda ekran otomatik olarak açılıyor. Bunun bir hal çaresi yok mu acaba ya?

merhaba. quik window ayarı nerede acaba? bende kullanıyorum ama öyle bir ayar bulamadım.
    kılıfı takar takmaz otomatik olarak geçti.

Ayarlar >> Genel >> Aksesuar kısmında hocam.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kılass

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-siyah-cep-telefonu-brightstar-P17183262 ürünü burdan alan var mı? burdan alan varsa lütfen bilgilendirebilir mi beni? Bugün alacağım çünkü ve inşallah aranıza katılacağım

Bende n11'den aldım hocam yalnız gençpa diye bir satıcı vardı ondan aldım Başarı garantili, sizde sorun ben de bu ilanı incelemiştim Brighstar falan yazıyor diye ilgilenmemiştim. Başarı ise alın.

dün sipariş verdiyseniz bugün öğleden sonra kargoya verir gerisi kargocuların işi :) ilçede değiilseniz yarın gelir size.
    |
    |
    kılass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-siyah-cep-telefonu-brightstar-P17183262 ürünü burdan alan var mı? burdan alan varsa lütfen bilgilendirebilir mi beni? Bugün alacağım çünkü ve inşallah aranıza katılacağım

Bende n11'den aldım hocam yalnız gençpa diye bir satıcı vardı ondan aldım Başarı garantili, sizde sorun ben de bu ilanı incelemiştim Brighstar falan yazıyor diye ilgilenmemiştim. Başarı ise alın.

brighstarda sıkıntı yok araştırdım ben de
    |
    |

• Binbaşı
    1183 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlıı

dün sipariş verdiyseniz bugün öğleden sonra kargoya verir gerisi kargocuların işi :) ilçede değiilseniz yarın gelir size.

ilçedeyim ben de çarşamba bekliyorum ama çarşamba günü 1 ocak getirirler mi bilmiyorum
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkdaşlar 6-7 tane siteden navigasyon programları indirdim, (navitel, igo vs), ancak hiçbirisi de çalışmadı veya hata verdi, düzgün bir şekilde yükleyebileceğim bizim telefonlarla uyumlu navigasyon programı linki verebilir misiniz?

edıt yanlıs foto yukleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 30 Aralık 2013; 13:19:32 >
    |
    |
    naftalin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Yarbay
    8516 Mesaj

baslangıcı fotograf makınamın pılı bıttıgı ıcın gosteremedım onun dısındakı ıslemlerı koyuyorum umarım basarırsınız

@naftalin34
    |
    |
    Bahsedilenler: naftalin34
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround

• Yüzbaşı
    565 Mesaj
    arkadaşlar rom atma videosu çektim youtubeye yüklüyor şuanda hazır olduğunda atıcam buraya

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar telefonda başka bir ülkenin marketini kullanma gibi bir şansımız yok mu acaba?
    Eskiden sanki bu kadar değildi, uygulama güzel olsun olmasın düşük puan veriyorlar, öyle olduğunda mesajı gözüküyormuş. Küfür ve seviyesizlik artık tahammül edilemez bir noktaya gelmiş. Bazen gerçekten insanlarımızdan utanıyorum, cehalet ve terbiyesizliğin bu kadarına pes, dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok!!
    Neyse sinirlerim bozuldu kusura bakmayın.

Bu konuda sana katılıyorum bende bu durumdan şikayetçiyim. Adamın proğramını beğenmemeişler diye ana avrat küfür ediyorlar. Bazen uyarıyorum ama nereye kadar bu tiplerden çok var.
    |
    |

• Teğmen
    244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acura07

baslangıcı fotograf makınamın pılı bıttıgı ıcın gosteremedım onun dısındakı ıslemlerı koyuyorum umarım basarırsınız

@naftalin34

çok teşekkür ederim..ellerinize sağlık..

• Teğmen
    244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

arkadaşlar rom atma videosu çektim youtubeye yüklüyor şuanda hazır olduğunda atıcam buraya

sizede teşekkürler...ellerinize sağlık..
    |
    |

rıca ederım umarım yuklemeyı basarırsınız
    |
    |
    naftalin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1202 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

Arkdaşlar 6-7 tane siteden navigasyon programları indirdim, (navitel, igo vs), ancak hiçbirisi de çalışmadı veya hata verdi, düzgün bir şekilde yükleyebileceğim bizim telefonlarla uyumlu navigasyon programı linki verebilir misiniz?

Markette Co-Pilot diye bir uygulama var. 1 harita ücretsiz veriyor. Türkiye haritası indirerek kullanabilirsin.
    STEAM İsmi : Croesus_426588 XBOX Live: Croesus42 Sorunsuz alışverişlerim: Bluelabel, Nuclear, MD07TR, Fossa Olecrani, wNchstR, Eric Cartman, secof, mratt, cemo17_fb, yknzgi, Otakutr, Sterilmikrop ... HERKEZ değil HERKES, DEYİL değil DEĞİL, BEYENMEK değil BEĞENMEK
  • Yüzbaşı
    948 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sezerblc

2013 un en iyi telefon katagorisinde 6 ci sirayi almis lumia 1020 nin de altina dusmus bu beni sasirti bu cihaz bu kadar mi kotu kaynak teknokulis

Neye göre sıralamışlar o bile belli değil. Getirmiş S4 dü 3. sıraya koymuşlar peki neden? neyi G2 den iyi bir yönden iyi desen birçok yönden G2 nin arkasındadır. Foto olayı ile kıyaslamışlarsa buna birşey diyemem.

• Yüzbaşı
    373 Mesaj
    Forumu fazla takip edemiyorum önceden yazıldıysa kusura bakmayın şu yüzde 49 problemi çözüldü mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan4481 -- 30 Aralık 2013; 13:37:24 >
    |
    |

satıs sayısı olarak olabılır o sıralama
    |
    |
    B_O_S_S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.