Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1553. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15511552155315541555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ridvan79

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar telefonda başka bir ülkenin marketini kullanma gibi bir şansımız yok mu acaba?
    Eskiden sanki bu kadar değildi, uygulama güzel olsun olmasın düşük puan veriyorlar, öyle olduğunda mesajı gözüküyormuş. Küfür ve seviyesizlik artık tahammül edilemez bir noktaya gelmiş. Bazen gerçekten insanlarımızdan utanıyorum, cehalet ve terbiyesizliğin bu kadarına pes, dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok!!
    Neyse sinirlerim bozuldu kusura bakmayın.

Bu aralar benimde oldukca dikkatimi ceken sey marketteki kufurler adam veya cocuklar diyelim gelistiriciye kufur ediyor veya dediginiz gibi 1 yildiz veriyor yorumum ustte gorunsun diye ve ustune.birde kufur ediyorlar ben.bu kadar asagilik insan toplulugu gormedim haysiyetsizler yakinda marketi bizim ulkede kapatirlarsa sasirmayin normal konusmayi unuttuk internetin gizemine siginip ezikler her alanda kufur ediyorlar bunlari tek tek yakalayip agir cezalar vereceksin yoksa adam olmaz bu sahsiyetsizler...

Aynen son zamanlarda çok rastladığım bir durum. Adam "program çok güzel yorumumum üstte görünsün diye tek yıldız verdim" diye yorum atmış. Böyle bir angutluk böyle bir embesillik yok. Ne desen boş.
  • *President* kullanıcısına yanıt
    once kamerasına ve hattın cekım gucune bı bakın begenırsenız cokta onemlı degıl banı kesmez dersenız almanya romu ıle ufak tefek sorunlar gıderılmıs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

once kamerasına ve hattın cekım gucune bı bakın begenırsenız cokta onemlı degıl banı kesmez dersenız almanya romu ıle ufak tefek sorunlar gıderılmıs...

İş yerimde bulunduğum odada tüm operatörler az çekiyor. Hatta ben kendi operatörümü aradım bu yüzden gelip inceleme yaptılar ve repater koyacaklar Ocak ayı içinde. Şu halde almanya romuna geçsem çekim gücü ile alakalı bir avantaj elde edebilir miyim sizce?
  • *President* kullanıcısına yanıt
    soyle soylıyeyım benım hattım 2 ıle 3 cızgı arası cekıyordu 3g de suan full cekıyor arada 4 e dusuyor daha da assagıya dusmedı..
    kesık hat bıde 12 senelık bı hattı :) mıcro sım 128 lık olmadıgından cıkartmamıstım gerek kalmadı 10 e ye gecınce :)

kamera konusunda sunu soyleyebılırım 10 e ıcınde vıdeolarda sureklı bı odaklamaya calısıyordu suan odakla ugrasmıyor dırek fhd 30 fps cok ıyı vıdeo cekıyor...

60 fpsde dusmeler var ev ortamında.
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-optimus-g2-kilif-tpu-silikon-kapak-esnek-100503022

Beyler aranızda bu kılıfı kullanan varmı?

Yok ben kullandığım kılıfdan çok memnunum diyen varsa oda olur. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar telefonda başka bir ülkenin marketini kullanma gibi bir şansımız yok mu acaba?
    Eskiden sanki bu kadar değildi, uygulama güzel olsun olmasın düşük puan veriyorlar, öyle olduğunda mesajı gözüküyormuş. Küfür ve seviyesizlik artık tahammül edilemez bir noktaya gelmiş. Bazen gerçekten insanlarımızdan utanıyorum, cehalet ve terbiyesizliğin bu kadarına pes, dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok!!
    Neyse sinirlerim bozuldu kusura bakmayın.

ozaman china stock rom kur gaps uygulmalari ve play market yok yerine kendi marketleri var sacma sapan gereksiz apklar yok marketlerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jönntürk

quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

arkadaşlar siyah renk için siyah spigen mi yoksa petrol mavisi mi, yoksa diğer mavi mi... şu linkteki site güvenilir midir... bi burayı bulabildim ama çakma spigen olma ihtimali var mı...

http://www.cepfit.com/spigen-sgp-lg-g2-case-slim-armor-dodger-blue-kilif

MONOFE isimli siteden almayı düşünüyorum bende sabah arayıp sorum kutu içinden doğrulama kodu çıkıyor ürün orjinaldir dedi. zaten bu şartlarda spigen.com.tr stoklarını beklemek mantıksız gibi...

bende monofeden kirmizi renk aldim evet cikiyor yurtici kargoyla calisiyorlar 1 gunde eline ulasiyor

• bi arkadaş şu almanya rom unu kurma işini resimli bi anlatım yapsa çoook büyük sevap kazanır valla en başta yazıyor ya falan demeyin..benim yaşımdaki biri için illa görsel anlatım olacak
  • Almanya romunu dun full wipe dan sonra kurdum , cekim gucu gayet yerinde fakat pil durumu bu sekilde ki 46 dakika ekran suresi ile boyle,bana biraz az geldi ama bilemiyorum, amex 10c den gecmistim bu roma
     LG G2 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: naftalin34

bi arkadaş şu almanya rom unu kurma işini resimli bi anlatım yapsa çoook büyük sevap kazanır valla en başta yazıyor ya falan demeyin..benim yaşımdaki biri için illa görsel anlatım olacak

Ben yeni kurdum daha, teknik konunun ilk sayfasında yazılanlara uydum ama 1-2 yerde aksilik çıktı oradan da led zeppelin isimli arkadaş çok yardımcı oldu sağ olsun. Ben yapmak isterdim ama işte dediğim gibi kendim de zorlandım.
    Sonuç itibariyle Almanya romu gerçekten çok iyi, yani geçmeye kesinlikle değer
  • naftalin34 N kullanıcısına yanıt
    tum dosyalar mevcutsa yardımcı olabılırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: leoing

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-optimus-g2-kilif-tpu-silikon-kapak-esnek-100503022

Beyler aranızda bu kılıfı kullanan varmı?

Yok ben kullandığım kılıfdan çok memnunum diyen varsa oda olur. :)

Uzak dur, ben kazıklandım bu kişimsiye.

Çin sitelerinde 1 dolara satılan adi bir kılıf gönderdi, ekran koruyucu rezil ötesi ve biri hasarlı.

O kılıf hakkında şurada yazdım;
    http://forum.donanimhaber.com/m_85136158/f_//tm.htm#85136158
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

tum dosyalar mevcutsa yardımcı olabılırım :)

şu an almanya romunu indiriyorum ..diğer dosyalarıda indiririm ..benim sizden ricam basamak basamak resimle anlatmanız..sizler için uzun ve yorucu olabilir bunun farkındayım ama resimli olduğu zaman çok daha kolay oluyor benim için ..yazıları okumakta sıkıntı çekiyorum çünkü..eğer yaparsanız çok memnun olurum sevgili acura07...ama zamanınız olmazsada sağlık olsun..şimdiden teşekkürler..
  • Arkadaşlar merhaba bende G2 kullanıcısıyım ve çözemediğim birkaç şey var, yardımcı olabilirseniz sevinirim, telefonuma Quick window kılıf aldım. Ancak bu ayarlardan quick window ayarını devre dışı bırakmama rağmen kapağını her açtığımda ekran otomatik olarak açılıyor. Bunun bir hal çaresi yok mu acaba ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlıı

Ben burdan aldım garantisi brigtstar vodafone yazıyo yani lg türkiye garantili. güvenilir satıcı kutu jelatin açılmadan geldi şarj adaptörü dönüştürücüsüz yani Türkiyede satılanlardan.

teşekkürler ben de dün gece verdim siparişi hayırlısı bakalım :)

ben ankaradayım siparişi bu gece verdim hangi gün elimde olur sizce ? size kaç günde geldi?
  • Arkadaşlar bugün İstanbul Bilişim den 1550 TL ye 32 GB siyah g2 alarak aranıza katıldım. Bu zamana kadar hep z1 vardı aklımda ama yaşattığı saçma sapan sorunlar beni g2 ye yönlendirdi. Niyetim aslında beyaz almaktı ama yakışıklı siyah bir g2 görünce fikrim değişti. Siyah sanki daha kaliteli duruyor. En sevindirici durum radyonun aktif olması. Telefon ingiltereden gelmiş, büyük ihtimal ingiltere romu yüklü. Kore de üretilmiş. Telefonu alırken kasko yaptırmayı unuttum ona üzülüyorum.
    Simdi tek eksiğim mikro sim. Onuda gidip halledicem birazdan. Umarım doğru tercih yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 30 Aralık 2013; 12:32:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parabelyum

Arkadaşlar merhaba bende G2 kullanıcısıyım ve çözemediğim birkaç şey var, yardımcı olabilirseniz sevinirim, telefonuma Quick window kılıf aldım. Ancak bu ayarlardan quick window ayarını devre dışı bırakmama rağmen kapağını her açtığımda ekran otomatik olarak açılıyor. Bunun bir hal çaresi yok mu acaba ya?

Yanlış bilmiyorsam ayarlardan devredışı bıraktığımız şey aslında o pencerede görünen widget. O yüzden kapak açıldığında telefonun açılmasını kapatmıyor orası.
  • Size bir sorum olacak, benim tel.de whatsapp bildirimlerinde sorun var. Tuş kilidi varken bildirimler hiç görünmüyor, tuş kilidini açınca da bazen geliyor bazen gelmiyor. Whatsapp.ı açınca görüyorum gelen mesajları. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

quote:

Arkadaşlar merhaba bende G2 kullanıcısıyım ve çözemediğim birkaç şey var, yardımcı olabilirseniz sevinirim, telefonuma Quick window kılıf aldım. Ancak bu ayarlardan quick window ayarını devre dışı bırakmama rağmen kapağını her açtığımda ekran otomatik olarak açılıyor. Bunun bir hal çaresi yok mu acaba ya?

Yanlış bilmiyorsam ayarlardan devredışı bıraktığımız şey aslında o pencerede görünen widget. O yüzden kapak açıldığında telefonun açılmasını kapatmıyor orası.

evet hocam aynen dediğiniz gibi, peki kapatan bir yer yok mudur? Mantıken sanki olması lazım gibi ama kurcalamadığım yer kalmadı bulamadım.
  • quote:

merhaba. quik window ayarı nerede acaba? bende kullanıyorum ama öyle bir ayar bulamadım.
    kılıfı takar takmaz otomatik olarak geçti.
  • 
Sayfa: önceki 15511552155315541555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.