Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1552. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    micro sim kart
  • arkadaşlar siyah renk için siyah spigen mi yoksa petrol mavisi mi, yoksa diğer mavi mi... şu linkteki site güvenilir midir... bi burayı bulabildim ama çakma spigen olma ihtimali var mı...

http://www.cepfit.com/spigen-sgp-lg-g2-case-slim-armor-dodger-blue-kilif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McMannes -- 30 Aralık 2013; 1:55:53 >
  • Arkadaslar,
    G2 de su an ozellikle oyunlarda alltaki tuslar kayboluyormu,yoksa orda durup ekrani küçültuyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bayramda aldigim 32GB lik beyaz G2'mi bazi parasal sorunlardan dolayi satiyorum. 4 gun once aldigim wrapsol kapli hicbir cizik, darbe vb kusur yok. Full kutu icerigi, teknosa faturasi mevcuttur.

59.90 degerinde wrapsolun da kutusu ve faturasi var.
    Ayrica gg'den 20 liraya aldigim Sline silikon kilif ve yaninda verilen 3 adet jelatini de verecegim.

Ilgilenen arkadaslar PM'den mesaj atabilir. Parasal sorundan dolayi simdi actim. En kisa zamanda ilan acilip fotograflar eklenecektir. Ama sifir tabiri yanlis olmayacak telefonum icin. Arka jelatini, kulaklik poseti hersey duruyor.

Istedigim fiyat: 1620TL, pazarlik vardir.

Iyi geceler herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S60Doctor -- 30 Aralık 2013; 4:04:22 >
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    McMannes kullanıcısına yanıt
    Maalesef kaybolmuyor. Telefonu rootlamanız lazım veya Android 4.4 güncellemesini beklemelisiniz. En geç Mart gibi geleceği söyleniyor.

McMannes,

Bende petrol mavisi olan var ve çok memnunum. Her gören hayran kalıyor. Siyah da güzel ama parlak yüzeyi yüzünden çok parmak izi kalıyor üzerinde. Beni bu renge çeken şey mat olmasıydı ve iyi ki de bunu almışım diyorum. Diğer maviyi ben hiç sevemedim. Sevmediğim bir şeyi de size önermem doğru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 30 Aralık 2013; 6:01:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N7K

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Orijinalden alıntı: yvasi46

G2ye wipe nasil atiliyor arkadaslar bilen varsa yardimci olabilir misiniz

Yanlış hatırlamıyorsm telefon kapalıyken ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basarak açıyorsunuz.

Orjinal rom yüklü G2 de Wipe yok.

Ama Recovery var

Telefon kapaliyken guc+ses kisma tusuna basili tutuyoruz,
    LG yazisini gorunce 1 saniyeligine tuslari birakip tekrar guc+ses kisma tusuna basiyoruz.
    Karsimiza bir yazi cikiyor.
    Bu yazida guc tusuna basiyoruz.
    Tekrar ayni yazi cikiyor,
    Yine guc tusuna basinca recovery moda giriyoruz.
    Yazida factory mode uyarisi verir,
    korkup baska tusa basmayin :)
    Telefonunuz ilk aldığınız günki gibi olacaktır

umarım yardımcı olabilmişimdir...

Sagolun hocam almanya romu yukluyse peki

• quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Samsung S3 üm varken Android 4.3 beklemekten tükendim zaten sonunda satıp G2 32 GB aldım şimdi bekleki buna gelsin güncelleme. Herneyse benim merak ettiğim benim S3 de kullandığım yüksek çözünürlüklü dikey duvar kağıtlarım vardı onları bunda kullanmak istedim ama artadan bir yerden neredeyse kare şeklinde bir kesit alarak yapılıyor nedir bunun çözümü bilen var mı?

ayarlayacaginiz fotoğrafları galeriden acin oradan ayarlayin... fotoğraflar dan ayarlarken oyle oluyor. .

• quote:

Orijinalden alıntı: baymore

Selamlar arkadaşlar LG G2 orjinal Türkiye prizi uyumlu seyahat şarjını nerden bulabiliriz.Usb kablo var sadece priz girişini arıyorum.Google dan baktım hiçbir yerde orjinali göremedim

g2 için orjinal yok gerekte yok sanirsam bi telefoncu yada elektrikçi ye bakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 30 Aralık 2013; 8:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaydee

Herkese Selam ;

Bende bugün itibariyle 32gb beyaz renk bir G2 aldım. Merak ettiğim forumlarda root yapılmadan radyo calısmıyor diyor fakat electroworld ve mediamarktta teshirdeki telefonlarda radyo acılıyordu kısayolu vardı ordaki cihazlarada root yapıldıgını sanmıyorum , root etmeden bir yontemi yokmu radyoyu acmanın ?

türkiye romu haricinde 1 rom yüklemek

• Arkadaşlar telefonda başka bir ülkenin marketini kullanma gibi bir şansımız yok mu acaba?
    Eskiden sanki bu kadar değildi, uygulama güzel olsun olmasın düşük puan veriyorlar, öyle olduğunda mesajı gözüküyormuş. Küfür ve seviyesizlik artık tahammül edilemez bir noktaya gelmiş. Bazen gerçekten insanlarımızdan utanıyorum, cehalet ve terbiyesizliğin bu kadarına pes, dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok!!
    Neyse sinirlerim bozuldu kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

arkadaşlar siyah renk için siyah spigen mi yoksa petrol mavisi mi, yoksa diğer mavi mi... şu linkteki site güvenilir midir... bi burayı bulabildim ama çakma spigen olma ihtimali var mı...

http://www.cepfit.com/spigen-sgp-lg-g2-case-slim-armor-dodger-blue-kilif

MONOFE isimli siteden almayı düşünüyorum bende sabah arayıp sorum kutu içinden doğrulama kodu çıkıyor ürün orjinaldir dedi. zaten bu şartlarda spigen.com.tr stoklarını beklemek mantıksız gibi...
  • Almanya romunu yuklerken 100de 2de hata veriyo sebebi ne olabilir arkadaslar

• bluebest kullanıcısına yanıt
    +1

• arkadaşlar quikwindow kılıfı ben pek sevmedim. 100 tl ye aldım. daha uygun bir fiyata verebilirim. pm atabilirsiniz...
  • G2 dünya genelinde 2milyon satmis firma soktaymis nexsus 5 satislari baltalamis insallah yazilim verir vermezse yandik cihazi satarim bazi problemler var bunlar duzeltilmesi gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerblc

G2 dünya genelinde 2milyon satmis firma soktaymis nexsus 5 satislari baltalamis insallah yazilim verir vermezse yandik cihazi satarim bazi problemler var bunlar duzeltilmesi gerek

firma soktaymis şoktan cikmak icinde g3 gflex icin uğraşıyorlar. ..
    telefonu satmaniz daha akillica olur daha 2 hafta turkiye ye güncelleme gelmeyebilir. .

• Ben burdan aldım garantisi brigtstar vodafone yazıyo yani lg türkiye garantili. güvenilir satıcı kutu jelatin açılmadan geldi şarj adaptörü dönüştürücüsüz yani Türkiyede satılanlardan.
  • smilodon22__ kullanıcısına yanıt
    hocam flac müzikleri nerde buluyosunuz. hatta şöyle sorrayım dnlediğiniz müzik türleri neler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar telefonda başka bir ülkenin marketini kullanma gibi bir şansımız yok mu acaba?
    Eskiden sanki bu kadar değildi, uygulama güzel olsun olmasın düşük puan veriyorlar, öyle olduğunda mesajı gözüküyormuş. Küfür ve seviyesizlik artık tahammül edilemez bir noktaya gelmiş. Bazen gerçekten insanlarımızdan utanıyorum, cehalet ve terbiyesizliğin bu kadarına pes, dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yok!!
    Neyse sinirlerim bozuldu kusura bakmayın.

Bu aralar benimde oldukca dikkatimi ceken sey marketteki kufurler adam veya cocuklar diyelim gelistiriciye kufur ediyor veya dediginiz gibi 1 yildiz veriyor yorumum ustte gorunsun diye ve ustune.birde kufur ediyorlar ben.bu kadar asagilik insan toplulugu gormedim haysiyetsizler yakinda marketi bizim ulkede kapatirlarsa sasirmayin normal konusmayi unuttuk internetin gizemine siginip ezikler her alanda kufur ediyorlar bunlari tek tek yakalayip agir cezalar vereceksin yoksa adam olmaz bu sahsiyetsizler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar almanya romuna geçmek için çok iyi nedenler var mı? kullanıcı yorumları müspetse G2 alındıktan sonra ilk yapılacaklar arasına eklemeli miyiz? tavsiye ederseniz bende geçeyim garanti gibi bir problemim yok.
  • 
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.