Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1551. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dx den 3 defa alış-veriş yaptım, sorun yaşamadım...
  • Türkiye İş bankasında 0 tuşu müşt. no ve şifreyle giriş ;) ilginç.. İş bankasında çalıştığımı anladı heralde bizimkinde çalışmıyor ama teb'de çalışıyor =) Almanya rom'da bu sabah sarjdan aldım telefonu 2 saat 22 dk ekran süresi ve 10 dk 3g ile internet evdeyken de wifi açıktı %64 şuanda. dün Türkiye romunda bu kullanımda %80 olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Arka planda çalışmasını kapatmanın bir yolu yokmu direk çıkış nasıl yaparız bu maxthon da

telefondaki geri tuşuna 2 kez basarsanız çıkıyor, yada yukarıda sekmelerdeki X işaretine basarsanız hep sayfayı kapatıyor, hemde açık sayfa yoksa çıkıyor.

metenin dediği gibi arkaplanda çalışma olayı yok bende, tüm internet işlerimi maxthonla yapıyorum, ne kadar kullandıysam o kadarını gösteriyor.. çıkış yapmamış olabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Arka planda çalışmasını kapatmanın bir yolu yokmu direk çıkış nasıl yaparız bu maxthon da

telefondaki geri tuşuna 2 kez basarsanız çıkıyor, yada yukarıda sekmelerdeki X işaretine basarsanız hep sayfayı kapatıyor, hemde açık sayfa yoksa çıkıyor.

metenin dediği gibi arkaplanda çalışma olayı yok bende, tüm internet işlerimi maxthonla yapıyorum, ne kadar kullandıysam o kadarını gösteriyor.. çıkış yapmamış olabilirsiniz..

Bunun arka planda çalıştıgını nerden anlarız?
  • Herkese Selam ;

Bende bugün itibariyle 32gb beyaz renk bir G2 aldım. Merak ettiğim forumlarda root yapılmadan radyo calısmıyor diyor fakat electroworld ve mediamarktta teshirdeki telefonlarda radyo acılıyordu kısayolu vardı ordaki cihazlarada root yapıldıgını sanmıyorum , root etmeden bir yontemi yokmu radyoyu acmanın ?
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Tüm interneti ordan kullanıyorsan faredememiş olabilirsin ben kendi tarayıcısını kullandığım için fark ettim, kullanöadığım halde %5lik bir oran vardı tekrar yükleyip bakarım bir ara. Ama kullanışlı olduğu kesin teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Bunun arka planda çalıştıgını nerden anlarız?

alttaki tuşlardan yukarı ok a basılı tutarız, açık yada daha önce kullanılmış uygulamaları sileriz..

açıksa da kapanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaydee

Herkese Selam ;

Bende bugün itibariyle 32gb beyaz renk bir G2 aldım. Merak ettiğim forumlarda root yapılmadan radyo calısmıyor diyor fakat electroworld ve mediamarktta teshirdeki telefonlarda radyo acılıyordu kısayolu vardı ordaki cihazlarada root yapıldıgını sanmıyorum , root etmeden bir yontemi yokmu radyoyu acmanın ?

cihazın rom u yurtdışı olduğu için radyo açıktır..

teknosada kurcalayın radyoyu bulamazsınız, ne yazık ki root atılmadan radyoyu çalıştırma şansınız yok
  • Ayarlar-genel-pil-deşarja bastığında aşağı doğru kaydırdığımda gördüğüm değerden bahsetmiştim...

Ayrıca Ayarlar-genel-uygulamalar dan sağa doğru ilerlerseniz çalışanları da görebilirsiniz...

• heawen H kullanıcısına yanıt
    yok bende ekran hiç açılmıyor arka tuştan açılıyor sanki saba soğuktan donuyor gibi:) herhangi bir ses gelmiyor sizdeki durumu takip ettimde ekranın neresine dokunursam dokunayım açıldığına dair bir işaret yok.Bu tıklama olayı çoğu telefonda var yabancı forumlardada bahsediliyor aynı sorundan ve aynı şekilde güncellemeyle düzeleceğini söylüyorlar hatta romlarla düzelmeler olmuş aldığım diğer teldede aynı sorun mevcut rom yada güncelleme bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugeetive

quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

htc one x + kullanıyorum. Lg g2 almayı düşünüyorum. Kamera sorunu güncelleme ile düzelecek miymiş tam olarak bilgisi olan var mı? Bir de memnun olmadığınız özellikleri var mı arkadaşlar telefonun göze batan problemleri.

Eski bir htc one x kullanıcısı olarak söyliyebileceğim şey eğer müzik dinlemeyi seviyorsan kulaklık ile Lg G2 müthiş derecede hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Geriye kalan herşeyiyle çok üstün bir telefon, çok memnun kalırsınız.

Kulaklık konusunda kesinlikle katılmıyorum dostum sana daha öncede yazmıştım g2 beni çok şaşırtmıştı kulaklık ve müzik konusunda bence fazlasıyla hakkını veriyor kullandığım ipod ve orjinal kulanlıgından çok çok iyi ses ve detay veriyor, akg kulaklığımla neredeyse kapışıyor evimde 2 tane hi-fi sistem var (bose companion 5 ve jamo i300) onları dinlerken aldığım zevki g2 ve kulaklığından alıyorum fazlasıyla. (dinlediğim müziklerin hepsi flac müzikler bu arada)...
  • Bende beğenmiyordum ilk başta taa ki Winamp ı kurana kadar. Sesini yükseltebilirsiniz eq ayarlarından at cks55 ile harika ses alıyorum

• 3 Aydır kullanıyorum cihazı 3G pek açık değildir wifi kullanırım genelde herşey ortada oyun oynamam watsap sms ve konuşma olayım çoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinvatansever -- 30 Aralık 2013; 0:36:27 >
  • sansic08 S kullanıcısına yanıt
    uygulamalara yönelik bir özelliği bilmiyorum ama ben deneme amaçlı 500mb paket aldım bunuda ayarlar-ağlar-mobil veri(açık konumdayken)-mobil veri kullanımını sınırlama seçeneğini var ordan ayarlanabiliyor.
  • Arkadaşlar yeni bir hata keşfettim telefonda. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum.

NOT uygulamasını widget yaparsanız arka planda çalışan uygulamaları kapatınca asıl ekranın gelmesi biraz gecikiyor.
  • http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-siyah-cep-telefonu-brightstar-P17183262 ürünü burdan alan var mı? burdan alan varsa lütfen bilgilendirebilir mi beni? Bugün alacağım çünkü ve inşallah aranıza katılacağım
  • Arkadaşlar merhaba bugün itibari ile bende aranıza katıldım. Çok acil olarak sormak istediğim bir konu var. Cihazın normal sim kart kabul etmediğini alırken öğrendim micro sim kartmı yoksa nano diye bilinen sım kartımı yaptırmak lazım?
  • bugün almanya 10e romunu yükledim. 3 kez hata verdi 4. seferde sorunsuzca yükledi. sizce neden kaynaklanmış olabilir? şuan her şey iyi gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-siyah-cep-telefonu-brightstar-P17183262 ürünü burdan alan var mı? burdan alan varsa lütfen bilgilendirebilir mi beni? Bugün alacağım çünkü ve inşallah aranıza katılacağım

Kardeş youtube daki paylaşımını izledim ve çok beğendim gerçekten şiiri yaşıyorsun, diğer arkadaş da başarılı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-siyah-cep-telefonu-brightstar-P17183262 ürünü burdan alan var mı? burdan alan varsa lütfen bilgilendirebilir mi beni? Bugün alacağım çünkü ve inşallah aranıza katılacağım

Kardeş youtube daki paylaşımını izledim ve çok beğendim gerçekten şiiri yaşıyorsun, diğer arkadaş da başarılı....

birazcık konu dışı oldu bu ama çook teşekkür ederim size
  • 
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.