Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1360. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaZsTyL

merhaba arkadaşlar LG g2 16 gb almayı düşünüyorum telefoncularda başarı garantili 1400-1600 lira arası oynuyor ben anlamadığım konu şu garanti konusunda başarı veya lg turkıye nedir farklar ne bu iki garantıcı hakında yardımcı olursanız sevinirim ....

Basari garantili cihazlara lg turkiye bakar dostum basari demek lg turkiye demek digerleri lg turkiyeye bagli degil kendi ithalatci garantisidir basariysa sikinti yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

quote:

Arkadaşlar garanti konusunda KVK, BAŞARI, BRİGHTSTAR bunlar arasındaki fark nedir? LG için hepsi hizmet veriyor mu? Son olarak acaba hizmet kalitesi hangisi daha iyi.

Arkadaşlar bu konuda bir fikri olan yok mu?

Dostum brigtstar hakkinda pek olumlu yorum okumadim herkes sikayetci brigtstar garantililere lg turkiye bakmaz kendileri bakarlar sonicta ithal telefon oluyo brigtstar. Kvk da ayni sekilde kvk yine adi var en azindan ama basari garantili alirsan lg turkiye bakar bana sorarsan basari garantili al herhangi bir sorunda basari servisine degil lg turkiye servisine gidersin onlar bakarlar digerleri kendi bakarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerblc

lg g pro ya 4.4 güncelleme verilmiş estonya dan başlamış yakında g2 ye de gelir herhalde haber tekno kulis

G pro degilde optimus g icin dagitilmaya baslanmis bu cok guzel bir haber .

• espesito kullanıcısına yanıt
    Ben zaten rotla yada romla ilgili birşey söylemedim hocam , diğer arkadaş Başarı cihazlarının paralel ithalat olduğunu söylemiş , bende değil dedim hepsi bu . Elbette cihazın ilk sahibi rotlamış yada romlamış olabilir , ben yapması gerekenleri de söyledim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 13 Aralık 2013; 18:40:03 >
  • the_player T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ..
  • quote:

lg g pro ya 4.4 güncelleme verilmiş estonya dan başlamış yakında g2 ye de gelir herhalde haber tekno kulis

Şu anda G2 için en son sürüm numarası kaçtır? Benim pc suite D80210B diyor cihazım için.
  • lg g nin kanada ve kore cihazlarına 4.4 verilmiş galiba.rom kodları 20 olmuş.darısı türkiyenin ve lg g2 nin başınahttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan_1977 -- 13 Aralık 2013; 19:03:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

lg g nin kanada ve kore cihazlarına 4.4 verilmiş galiba.rom kodları 20 olmuş.darısı türkiyenin ve lg g2 nin başınahttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=20

indirip yukleyeceğim birini :)

solebi baktımda lge73 canada surumu kore ise değişik birsey :) bizim romda lge975 yazıyor farkla ne acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 13 Aralık 2013; 19:08:52 >
  • Aradaslar adam akilli duvar kagitlari linki varmi bu telefona uyacak cinsden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Numenor

quote:

lg g nin kanada ve kore cihazlarına 4.4 verilmiş galiba.rom kodları 20 olmuş.darısı türkiyenin ve lg g2 nin başınahttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=20

lg g için romlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Numenor

quote:

lg g için romlar

aynen şimdi bakınca fark ettim

arabistandan sonra bazi ulkeler için C surumu gelmıshttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 13 Aralık 2013; 19:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_player

quote:

quote:

Arkadaşlar garanti konusunda KVK, BAŞARI, BRİGHTSTAR bunlar arasındaki fark nedir? LG için hepsi hizmet veriyor mu? Son olarak acaba hizmet kalitesi hangisi daha iyi.

Dostum brigtstar hakkinda pek olumlu yorum okumadim herkes sikayetci brigtstar garantililere lg turkiye bakmaz kendileri bakarlar sonicta ithal telefon oluyo brigtstar. Kvk da ayni sekilde kvk yine adi var en azindan ama basari garantili alirsan lg turkiye bakar bana sorarsan basari garantili al herhangi bir sorunda basari servisine degil lg turkiye servisine gidersin onlar bakarlar digerleri kendi bakarlar.

hocam şimdi kvk garantili olanlar paralel ithalat olup herhangi bi sorunda kvk ilgileniyor lg türkiye değil demi. yanlış anlamdım değil mi
  • thegun T kullanıcısına yanıt
    Kvk Servisleri bakar hocam , Lg Türkiye bakmaz. Doğru anlamışsınız.
  • bizde 10c yi bekleyelim bakalım.şöyle adam gibi türkçe dil desteği olan avrupa romu varmıdır yüklesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

quote:

Şu anda G2 için en son sürüm numarası kaçtır? Benim pc suite D80210B diyor cihazım için.

Bendede ayni

• Birde cektigm.resmleri duvar kagidi yptgm da neden kocaman oluyo bi ekrana sigdiramiyozmu
  • sağolun hocam.peki adını çok duyuyoruz ama sorunlu bi servis midir genel olarak bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: thegun

quote:

quote:

quote:

hocam şimdi kvk garantili olanlar paralel ithalat olup herhangi bi sorunda kvk ilgileniyor lg türkiye değil demi. yanlış anlamdım değil mi

Aynen oyle dostum valla kvknin adi varda servisi nasil bilmiyorum bence basari al kafan rahat etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: LaZsTyL

teşekkürler ..

Rica ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thegun

quote:

quote:

quote:

Aynen oyle dostum valla kvknin adi varda servisi nasil bilmiyorum bence basari al kafan rahat etsin

bende almayı düşünüyorum ve en saglamı başarı garantili uygun fiyat olanlara bakıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.