Şimdi Ara

Lg G2 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Lg G2 16GB versiyonu şuan teknosada 850 tl sıfır, LG Türkiye Garantili güncel telefon istemiyorum android 4.2 ile kullanılacak eğer açılışta otomatik Lollipop güncelemesi yapmazsa. Hafızası sorun olmaz. O fiyat aralığında en iyisinin G2 olucağını düşündüm siz ne dersiniz?

• Olabilir. Snapdragon 800 çok güçlü bir işlemci. Oyun vs ile işin yoksa zaten bunun bile önemi yok. O fiyat aralığında birde m4 aqua var. İkisi de tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

Beyler Lg G2 16GB versiyonu şuan teknosada 850 tl sıfır, LG Türkiye Garantili güncel telefon istemiyorum android 4.2 ile kullanılacak eğer açılışta otomatik Lollipop güncelemesi yapmazsa. Hafızası sorun olmaz. O fiyat aralığında en iyisinin G2 olucağını düşündüm siz ne dersiniz?

32 lik al derim 16 lık alınmaz artık
  • G2 alınmaz. Meizu lenovo a5000 ,p70e göz atin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle al kardeşim. G2 gibi telefon varmo ya gözünüzü seveyim. Hala g2 le beraber mutluyum

• G2 ile bu telefonların kiyaslanabilicegini de hiç düşünmemiştim küfür yemiş gibi hissettim hocam kusura bakma da lütfen o telefonlarla G2'yi karıştırma o kadar da teknoloji cahili değilim.

• Alınır dostum,oyun oynuyorsan snapdragon 800 ve adreno 330 ile sorun yaşamazsın. O fiyat bandında en iyi telefondur açık ara. Güncelleme kesilir mi orasını bilemem tabi,pekte dert etme derim. Akıcılığını kolay kolay kaybedeceğini sanmıyorum.
  • ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    2 yılı geçkindir G2 kullanıcısıyım. Karar senin.
  • 1 yıl oldu alalı iPhone dan geçtim, şarj sorunu yüzünden geçmiştim zamanında... Kullandığım en iyi telefon fakat şu anda lollipop 30A'ya yeni gelen güncellemeyi kullanıyorum gerçekten telefon kasıyor kitkat a geri döneceğim eğer kitkat da kalınırsa rahat edersiniz diye düşünüyorum.. 1 kere garantiye verdim işlerini gayet güzel yapıp 10-12 günde yolladılar servislerinden de memnun kaldım. seçim yine sizin fakat bir kullanıcı olarak telefondan memnunum
  • G2 candir.en keyifle kullandığım cihazdir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.