Şimdi Ara

Lg g2 4.4.2 den 4.2.2 ye downgrade nasıl yapılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar cihazı alalı 1 hafta oldu. Aldıgım gibi hiçbir ayar vs. yapmadan 4.4.2 ye güncelledim versiyonu. Aynı cihazdan eşimde var 4.2.2 versiyonunda bıraktım aynı işlemleri yapıp aynı ayarları kullanmamıza rağmen inanılmaz bir şarj ve ısınma farkı var telefonlar arasında, araştırıp hard format attım denedim sonuç aynı ve 4.2.2 ye geri dönmeye karar verdim. Fakat asıl olay şurda başlıyor rom yükleme rootlama vs bu konularda en ufak bir bilgim yok. Sizden ricam biraz daha anlaşılır şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler ilginiz için.

• kardeş biraz sabret telefon zaman geçtikçe düzeliyor eskiye dönmen çok zor bunu anca yaparsa servis yapar.bence macera arama
  • Telefonu rootlarsanız garanti dışı kalır. Bu konu hakkında servis ile direk muhatap olursanız sizin açınızdan daha yararlı olur diye düşünüyorum.
  • Root atip official 4.2.2 yukleyip root u kaldirabilirsiniz. zor bir islem degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    3 senede 4.2.2 kullandıktan sonra kademeli biçimde 4.4.2, ardından 5.0.2'ye geçtim.

LG'ye telefonu götürüp 80 liraya pili değiştirttim, yeni pil çok fark ettirdi ama

5.0.2'de çok aptalca hatalar gördüm. Durduk yere telefon bildirim sesleri duyuyorum, cebimden çıkarıyorum bildirim göstergesi bomboş.

En oturaklı versiyon 4.2.2'ymiş. Buna 5.0.2'den nasıl dönebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celil.mayaoglu

3 senede 4.2.2 kullandıktan sonra kademeli biçimde 4.4.2, ardından 5.0.2'ye geçtim.

LG'ye telefonu götürüp 80 liraya pili değiştirttim, yeni pil çok fark ettirdi ama

5.0.2'de çok aptalca hatalar gördüm. Durduk yere telefon bildirim sesleri duyuyorum, cebimden çıkarıyorum bildirim göstergesi bomboş.

En oturaklı versiyon 4.2.2'ymiş. Buna 5.0.2'den nasıl dönebilirim?

3 yıllık hort

Hocam root ile oluyor, Nasıl olduğunu bilmiyorum internette arastirsaniz bulabilirsiniz. Bende HTC de Android 7 den şikayetçiyim official bi yolu yok sanırım downgrade yapmanın. HTC yetkilileri Olmaz yapamazsınız dediler. Samsung da odin ile eski sürüm yukleniyordu ama lg yi Bilmiyorum.

https://www.mobilofon.com/blog/lg-g3-5-0-lollipop-versiyon-dusurme-nasil-yapilir/ şuraya bi baksanız olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.