Şimdi Ara

Lg G Flex 2 Kapandı açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cihaz arkadaşımın cihazı. bugun öglen saatlerınde normal kullanırken birden bire kapandı. ara ara acılıyor ya lg logosunda ya da menuye geldıgınde kapanıyor. acma tusuna bastıgımızdada her zaman acılmıyor. uzunca basıyoruz artık ne zaman acılırsa dıye beklıyoruz. bu konuda yardımcı olabilecek var mı? (Telefon da root vs yok.)

düzenleme : Telefonu sarja taktıgımızda led yanmıyor. sarjı en son %90 dı acıldıgında gordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzikielli -- 6 Temmuz 2016; 21:18:27 >

• yok mu fikri olan arkadaşlar
  • otuzikielli kullanıcısına yanıt
    Telefon bootlop olmuş anakart değişecek açılmaz o cihaz bi daha.
  • Merhaba, düne kadar bişey yoktu sabah şarjdan çektim kullanmaya çalıştığımda yeniden başlatıyor gibi kapanıp açılıyor dokunmazsam sorun olmuyor kullanırken oluyor.

Şimdiye kadar herhangi düşme/darbe almadı sebebi nedir? Batarya kaynaklı ise günümüzde değişim ücreti nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz o tarihte servise gitti anakart değişimi yapıldı. ondan sonra da sıkıntı olmadı bir daha. sizin cihazda da anakart problemi olabilir. sanırım lg lerin kaderi bu :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • otuzikielli kullanıcısına yanıt
    Son 1 yıldır şarj düşmüyor deşarj oluyor adeta son 2 haftada şarjı azaldığında kapanmalar oluyor yani şarjı%50 den fazlaysa sorun olmuyor düşünce oluyor bana batarya kaynaklı gibi geldi anakart olduğundan emin misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.