Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ayagimla uzerine çıktım diğer ayağımı kaldırdım cihaz dümdüz oldu ve hic bir problem olmadi baska cihaz olsaydı patlardı 90 kg sorun yok lg tanki diyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

Ben ayagimla uzerine çıktım diğer ayağımı kaldırdım cihaz dümdüz oldu ve hic bir problem olmadi baska cihaz olsaydı patlardı 90 kg sorun yok lg tanki diyorum ben

nasıl kıydın hocam
  • http://www.lawyerherald.com/articles/25512/20160106/android-6-0-marshmallow-update-lg-g-flex-2.htm

Hadi hayirlisi bakalım

Edit: düzenleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett803 -- 7 Ocak 2016; 19:43:27 >
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Abi bana kıyma yok kuşbaşı:)

• mehmetolmez M kullanıcısına yanıt

Sizin cihazla fanteziniz ayrı bi güzelmiş. Bende denicektim de yemedi üzerine basmak

• eğer cihazı 12 ocakta kargoya verilen olursa lütfen belirtin arkadaşlar. hb ye ona göre müthiş bi ayar verecem.
  • Kesinlikle deneyebilirsin korkma ama hali ve üzeinde ve ayakkabi ile degil çorap ile hani çizilmesin :)

• Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Haber veririm
  • teşekkürler hocam
  • Sanırım hepsiburada indirimi bitirmiş :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wish26 W kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmett803

http://www.lawyerherald.com/articles/25512/20160106/android-6-0-marshmallow-update-lg-g-flex-2.htm

Hadi hayirlisi bakalım

Edit: düzenleme.

o kadar yaygara kopardılar android 6 gelmeyecek diye. ne oldu? fos çıktı hepsi

• Böyle bir cihazın marshmallow 6.0 güncellemesi almayacağını söylemek zaten akıl dışı bir hareketti işgüzar lg çalışanına ithaf olunur...
  • donanım olarak bu cihaza 6.0 vermemek zaten kendi ayağına sıkmak olur. lg bunun farkında olmalı
  • Xda da rom adı altında yayınlanan aslında ufak bir moddan ibaret olan şeyi kurmayın arkadaşlar. Kamera, hava animasyonları ve birkaç şey daha sorunlu. Tavsiyem düzeltene kadar bekleyin.
  • Bak bunu soyledigin iyi oldu android 6 da belki ayar koyarlar biraz yaygarami koparsak bizde:)

• arkadaşlar yazın FRANSA ya gitcem onun için 4 gün önce aldığım telefonu satıyorum var mı ilgilenen?
  • arkadaşlar bu telefonu hepsiburadadan almak üzereyim var mı son bi tavsiyesi olacak kişi?
  • Akif hocam selam. ya telefonum 15D yükledikten sonra saçmalamaya başladı. 15C kullanırkenki programlarımı kullanıyorum. Ama telefon fena hantallaştı. bir uygulama kullanıyorum, diğerine geçip tekrar öncekine döndüğümde uygulamayı kaldığı yerden değil de sıfırdan başlatıyor. ram yetersizliği gibi bir durum. ve her uygulamada yapmaya başladı. ayrıca telefon donmaya da başladı. ben de sinirlendim, 15C ye döndüm.
  • buradaki incelemeyi 3 defa izledim. telefonu yerden yere vurmuşlar...
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.