Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

quote:

Orijinalden alıntı: mattiadestro

bende bugun aranıza katıldım arkadaşlar. lg garantili 1250 liraya aldım. ilk izlenimlerim oldukça olumlu, ekranda herhangi bir sorun gözüme batmadı. ancak bu yazıyı yazarken klavye geriden geliyor nedenini anlamadım.

nerden aldınız lg garantili 1250 ye acaba?

hocam online almadım telefoncudan aldım. isterseniz adres vs atarım ama pmden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler umarım sorun yaşamayız. Cihazı aldığınızda düz beyaz fon yada quick memo ekranında gri tonda parlaklığı düşürüp ekran kalitesini görebilir fullscreen display test ve benzeri uygulamalarlada ölü piksel testi yaparsınız.
  • Arkadaşlar h955 lg garantili 32 gb cihaz varmi ciktimi sizce?? Bir satıcı bende var dedi tr garantili ??

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-g2-flex-32-gb-kapali-kutu-260601138/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetolmez -- 7 Ocak 2016; 0:31:21 >
  • her şeyi iyi güzelde ıps ekranı arıyorum valla ama katlanacağız
  • kara faruk kullanıcısına yanıt
    Faruk sen bu cihazi kullan ips ekranlar sana cok mat ve donuk gelecek zamanla birde düz ekranlara baktığında bombeli gözükecek gözüne :)

• mehmetolmez M kullanıcısına yanıt
    inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

Arkadaşlar h955 lg garantili 32 gb cihaz varmi ciktimi sizce?? Bir satıcı bende var dedi tr garantili ??

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-g2-flex-32-gb-kapali-kutu-260601138/detay

Lg Turkiye garantili olarak sadece gri 16gb model geldi ulkemize. Onun dışında paralel ithalatı bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi hepsiburadaya baktım en geç kargo teslim tarihi 12 ocak salı olarak değişmiş benim dünkü sipariş 15 ocaktı mecbur iptal ettim, 12 ocak taahhütlü yeni siparişi geçtim dün sipariş veren adamın bugün sipariş verenden sonra ürünü teslim alması mantıksız...
  • n11 den %25 çek kullanarak 1250 liraya olan telefonu dün az daha alıyordum.cek 120 liraya satılıyor. 1370 e gelmiş olacaktı. Biraz önce hepsıburadadan aldım. 25 lira indirim+ 50 maxıpuan+ 120 ceki sattım elde kaldı= 968 liraya Lg türkiye garantili aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Muhteşem fiyat hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

n11 den %25 çek kullanarak 1250 liraya olan telefonu dün az daha alıyordum.cek 120 liraya satılıyor. 1370 e gelmiş olacaktı. Biraz önce hepsıburadadan aldım. 25 lira indirim+ 50 maxıpuan+ 120 ceki sattım elde kaldı= 968 liraya Lg türkiye garantili aldım.

iyi günlerde kullan arkadaşım, hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ixuss40

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

n11 den %25 çek kullanarak 1250 liraya olan telefonu dün az daha alıyordum.cek 120 liraya satılıyor. 1370 e gelmiş olacaktı. Biraz önce hepsıburadadan aldım. 25 lira indirim+ 50 maxıpuan+ 120 ceki sattım elde kaldı= 968 liraya Lg türkiye garantili aldım.

iyi günlerde kullan arkadaşım, hayırlı olsun

Tsk ederim

• ben dün sip verdim hala 18 ocak gözüküyor gerçekten çok saçma. mh yi aradım net bir yanıt alamadım.
    @Sunstorms
  • Bende 12 ocak görünüyor. Aceleye gerek yok

• Merhaba ,
    flex 2, lg g3, g4, zenfone 2, lenovo vibe p1 arasında kaldım uzun süre,
    en sonunda lg g flex 2 16 gb hepsi burada dist. garantili siparişi verdim .
    12 ocak gibi gelecek , telefonu çıplak gözlede görmedik,
    burada olumlu yazan arkadaşlara güvendik :)
    elime ulaşınca gene yazarım.
    donanım ve sağlamlık öenmli benim için en az 5 sene gitmeli .para kolay kazanılmıyor . Oyundu , hızdı lazım değil ...
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Benimde sipariş 15 ocak ve değişme yoktu bugün sıfırdan sipariş verecek gibi baktım 12 olmuş bende 15 i görünen önceki siparişi iptal ettim yeniden sipariş açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Benimde sipariş 15 ocak ve değişme yoktu bugün sıfırdan sipariş verecek gibi baktım 12 olmuş bende 15 i görünen önceki siparişi iptal ettim yeniden sipariş açtım.

hocam kartla alıp çek kullandığım için iptal edemiyorum. hemen iade de yapmazlar. yok yere sinirlendiriyorlar insanı. umarım guncelleme yaparlar.
  • Ben de satın aldım.Kargo tarihi 12 ocak olarak gözüküyor.Alanlar iyi günlerde kullansın.
  • bulentil B kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlamlık diyorsanız düşerse nolur bilmiyorum ama esneme konusunda şunu söyleyebilirim. Telefonu sürekli elimle esnetiyorum yani yumuşak bir şekilde ama ekranin orta kısmından bastırıp arka kapaga doğru bastırıyorum hafifçe. Geçen teknosaya gittik mouse almaya ordaki flex 2 ile yanyana getirdim benim telefon 0.5 mm falan daha yamuk Hani gözle fark ediliyor. Bunun dışında arkadaşlarımın isteği üzerine youtubedaki gibi masaya koyup üzerine bastırmışlığım çok bastırıyorum dümdüz oluyo bırakıyorum tekrar yamuk. Nasıl bi kafa yaşıyorum bilmiyorum ama zevkli yani

• Kvk kapali kutu 1100 tl bence iyi fiyat

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lgflex2-kapali-kutu-sifir-1100tl-260965892/detay

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.