Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kara faruk

beyler telefon geldi sorunsuz gözüküyor ölü pixel testini nasıl yapabilirim bide ürün kore malı bütün lg ler öyle mi? yani Çin de üretilmiyo mu?

hocam testi googleplaydan indireceğin uygulamalarla yapabilirsin. telefonla ilgili izlenimerin neler? sarı ekran falan var mı?
    @Makifylmzz

hocam bu telefnla g4 arasında kaldım maalesef. ddr 4 ve sd810 aklımı çok kurcalıyor. g4 ün kamera + sı ve daha risksiz olması beni cezbediyor.sd 810 için g flexe bir şans vermek istiyorum.2gb+ddr4 sanırım 3gb+dd3ten çok geri kalır mı? eğimli ekran günlük kullanımda zorluk çıkarıyor mu? cebe konulduğunda rahatsz ediyor mu? artı ısınma vs geçtim her tel ısınıyor.1500 verdikten sonra hangsini alırdınız?

teşekkürler

• Fiyati 2300 deseydin ve fazladan 1000 lira harcamak hic onemsiz bisey olsaydi tereddutsuz z5 serisi bi cihaz alirdim ama sence z5 in aradaki farkiyle g flex i aradaki farkina 1000 lira vermeye degermi ?
    Ben g4 un hic bi artisina aldanma derim kamera artisi cokda onemli degil kotu degil flex in kamerasi gayet yeterli ama kamera mod yapmak lazim root edip orjinal kamera programinda ayarlara erisim izni yok cunku otomatik ayarda cekim yapiyor bi tek hdr modu cozunurluk ve flash ayari var okadar baskada ayar yok.
    G4 unde ayrica kendine has soruari var kameranin ses yapmasi ekranin kendi kendine basmasi kasmasi isinmasi gibi bi suru sikintisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 5 Ocak 2016; 22:05:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_s64

Fiyati 2300 deseydin ve fazladan 1000 lira harcamak hic onemsiz bisey olsaydi tereddutsuz z5 serisi bi cihaz alirdim ama sence z5 in aradaki farkiyle g flex i aradaki farkina 1000 lira vermeye degermi ?
    Ben g4 un hic bi artisina aldanma derim kamera artisi cokda onemli degil kotu degil flex in kamerasi gayet yeterli ama kamera mod yapmak lazim root edip orjinal kamera programinda ayarlara erisim izni yok cunku otomatik ayarda cekim yapiyor bi tek hdr modu cozunurluk ve flash ayari var okadar baskada ayar yok.
    G4 unde ayrica kendine has soruari var kameranin ses yapmasi ekranin kendi kendine basmasi kasmasi isinmasi gibi bi suru sikintisi var

hocam cevabınız için sağolun sanırım flex 2 alacağım. sd810 ve ddr 4 ram ilgimi çekiyor. ah birazda ön kamera iyi olsaydı. sizin deneyimleriniz nasıl ön kamerayla?

• s_s64 kullanıcısına yanıt
    g4 camera_config.xml dosyasını bulabilirsem bir ihtimal yeni modlar dahil edebilir iso ayarını elle yapacak hale getirebilirim ama o dosyaya ihtiyacım var.
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Ekranın eğimli olması zorluk yaratmıyor aksine cebe koyduğumda çok daha konforlu geldi. Ön kamera 2.1mp olmasına rağmen net çekiyor youtube da ip6+ ile kıyaslaması yapılmış ve flex 2 çok daha başarılı
  • Hocam sıcak fırsatlarda g4 konusuna gir 10 telefondan 7 si ölü pixelli çıkıyor. Bazılarının ekranlarının beyazları diğer g4lere göre sarı kalıyor vs. vs. Isınmıyor diyorlarda evde iki tane g4 var %50 parlaklıkta youtubedan 4. şarkıda bizim cihazla aynı duruma düşüyor. Ben 1500 verdim bu cihazı seçtim. Evdeki arkadaşların g4 lerini kullandım bunu satın almadan önce. Teknosaya gittiğimde çalışanlardan birinde flex 2 vardı. Onun telefonu kullandım sonuç flex 2 oldu. Eğer mağazada deneyeceksen genelde ordakiler 5.0.1 sürümde oluyor, o sürüm bu cihaz için sıkıntı. Hani 810 bumu yeaa falan dersin o derece. Çalışan arkadaşta 5.1.1 yüklüydü şansıma ki bunu aldım. 2gb Ddr4 ram gayet iyi. G4 te boş ram 1.1 gb civarında bende şuan 650lerde. Hani bir uygulamadan sonra home tuşuna basınca ana ekranın geç gelmesi gibi ram yetersizliğini gösteren sorunlar yaşamadım. Yada spotify ın kendi kendine kapanması falan olmadı. Belkide telefonun ağzına kadar dolu olmamasındandır. Birde g4 veya flex 2 hangisini alırsan al ama emin ol ikiside üzmez rahat ol o yüzden

EDİT1:Yazmayı unutmuşum, cebe konulduğunda rahatsız etmek mi Yürürken öyle rahat ki yazmıştım daha öncede ilk aldığım zamanlar 2 defa falan evde unuttum diye geri dönüyordum.

EDİT2: Birde bizim cihaz Quick charge 2.0 destekli şarj aletiyle geliyor. G4 normal şarj aletiyle geliyor bilginiz olsun. (Quick charge olması için hem telefonun hemde şarj aletinin uyumlu olması lazım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makify -- 6 Ocak 2016; 1:32:57 >

telefonu kullandım 3 saat ekran süresi aldım akşam 8'den 1.30 a kadar yetti. Sürekli kullandım batarya fena değil hızlı sarjı 1.5 saatte full dolduruyor. Ve öyle aman aman ısınmıyor hatta ısınmıyor yani ısınıyor diyen kim 1 saat periscope'da 1 saat youtube whatsapp falan derken hiç ısındığını görmedim oyunda denemedim. 2 gb ram android için bence farketmiyor yeterli dd4 ram enerji tasarrfununda ddr 3'e göre daha iyi 3 gb ram olunca bişey değişmiyor android yine dolduruyor zaten kavisli ekran kullanımı çok kolaylaştırmış cepte taşıması kolay sarı ekran falan yok ama ıps ekranı arıyorum ama çok fark etmiyor oled ekran siyahlarda çok başarılı renkli ekranda sanki karıncalanma yapıyor ama dikkatli bakman lazım ekran parlaklığı 0'da bile baya parlak telefona root atmak lazım ayrıca lg g flex 2 1500 tl değil ben garantisiz n11'den 975 tl'ye aldım fiyatına göre çok iyi kamerası lg g4' den tabi ki iyi değil ama idare eder çok çok iyi değil ön kamerada aynı sekilde lg'nin arayüzü çizgi flim gibi hemen asus zenuı yükledim tecrübelerim bunlar zaten telefonu alan herkes hemen hemen aynı şeyleri söylüyor başka sorularınız varsa sorabilirsiniz hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara faruk -- 6 Ocak 2016; 1:22:27 >

• aynen katılıyorum
  • cevaplar için tek tek teşekkürler forumdaşlar. gecenin bu vaktinde beni kırmayıp yazdınız. uygun bir fırsat yakaladığım anda alacağım bende.
  • Flex 2 nin kendi sarj aleti nerde satilir orjinal hizli sarji kaybettim bulamadim hic bi sitede

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

Flex 2 nin kendi sarj aleti nerde satilir orjinal hizli sarji kaybettim bulamadim hic bi sitede

ben sana satıyım daha telefon bugün geldi sarjı bir kere kullandım sıfır yani benim hızlı şarja ihtiyaçım yok eski telefonların 1 amperlik şarjları yeter zaten gece bırakıp gündüz telefonu alıyorum pm at
    peki bir fırsat görürsem haber ederim
  • Ben xiaomi 10000mah aldim gece onla sarj ediyorum hem guvenli hem iyi:)
    Bi kere telefonum elektrik voltaji dalgalaninca sarjda patlamisti hic unutmam bnce sende oyle yap madem sarj kayboldu ugrasma bosunaa:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

g4 camera_config.xml dosyasını bulabilirsem bir ihtimal yeni modlar dahil edebilir iso ayarını elle yapacak hale getirebilirim ama o dosyaya ihtiyacım var.

Bn bakayim bi belki bulurum. Olmadi rootlu g4 u olan birisinden isteriz.

• Hepsiburada da 1159 tl distribütör garantili az önce siparişi verdim. Sizce uygun mudur. Gunun firsati kisminda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrarslan -- 6 Ocak 2016; 11:06:43 >
  • hrarslan H kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada sitesinde iki adet giriş var biri 1159tl ithalatcı garantili satıcı hepsiburada, diğeri 1159tl distribütör garantili ve satıcı yine hepsiburada kafa karıştıran bir durum...
  • eğer lg garantili ise kaçırma
  • Benim cihaz halen serviste dün merkezden değişim konumuna alınmış 7 gün üzerine birde 10 gün daha bekleyeceksek işimiz var deyip bende hepsiburadadan kapıda ödemeli olarak dist garantili satın aldım servisten gelenide paketini açmadan satarım artık.
  • kara faruk kullanıcısına yanıt
    Lg garantili imiş lg garantili olduğuna dair birde yorum var bakalım değilse ürünü teslim almam olur biter nasılsa kapıda ödemeli
  • çek falan var mı bir araştır çek satış bölümünden
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.