Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam senin yine iyi benim kamera komple gitti dün. 5.1.1 e döndüm telefon ilk açıldığında kameraya basıyorum açılmıyor. Şimdi tekrar 6.0.1 deyim kamera iptal. Nomedia falanda yemiyor bende artık.

Ekleme: Az önce açıldı kamera. Ama sizdeki gibi arka kamera çalışmıyor ve arka kameraya geçme tuşuda yok olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makify -- 3 Eylül 2017; 6:47:42 >
  • Makify kullanıcısına yanıt
    İşin ilginç yanı herkeste yok bu sorun. Neden bizde var anlamadım. Benimde böyle devam ederse gider demek kamera komple.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

Olabilir diye yazacaktım ki cihazı 3 gün kullandım gene kapandı açılmıyor. Anakart değişikliği yapmışlar .sıfır mı ,kullanılmış mı taktılar anlamak zor olmazsa gerek kapandığında göre.

Dediğiniz gibi çıkma bir parça olabilir 3 hafta daha kazanmak için yapmış olabilirler. Çok çektik lg den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 3 Eylül 2017; 16:44:10 >
  • Telefona her reset attığımda bi ön kamera çalışıyor bi hiç çalışmıyor. Ne alaka çözemedim ama sıkıntı daha çok donanımsal gibi.
  • merhabalar İstanbul Mecidiyekoy deki lg servisi hala acik mi? teknosa garantili telefonu nereye goturmemiz gerek.? 12 aylik sarjda degilken surekli ac kapa yapmaya basladi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kendime cevap vereyim bari . bugun mecidiyekoy lg servisine gittim.15 dk da pilimi degistirip geri verdiler. Bu kadar hizli servis gormemistim. Simdilik bir sorun yok. Eskisi gibi oldu.

Hayirli gunler.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    sorun önce pilde başlıyor,pili değiştiriyorsun bir kaç ay-hafta ne ise kullanıyorsun.bir gün cebinde bakmışsın kapkara bir ekran ve tepki yok o an anlıyorsun ki bu sefer anakart yanmış.
  • quote:

sorun önce pilde başlıyor,pili değiştiriyorsun bir kaç ay-hafta ne ise kullanıyorsun.bir gün cebinde bakmışsın kapkara bir ekran ve tepki yok o an anlıyorsun ki bu sefer anakart yanmış.

Her cihazda ayni sekildemi oluyor, sorunsuz kullanilan gflex2 yokmu?

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Olma ihtimali zayıf herkeste bu sorunlar mevcut.demek ki parçalar arası bir bağlantıdan kaynaklanıyor sorun.cihazim şu an serviste 1 ayda 2.kez gönderdim 1 yıl sonra başladı problemler tâbi.yedek telefon bulundurmak gerek bende Xiaomi redmi note 4 aldım şarj müthiş gidiyor . G Flex 3 çıksa sorunsuz alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Benim g flexede aynı şekilde pil değişimi yapılmıştı tr servisinde 10 gün sonra yine aksıklıklar başladı anakart değişti şimdi sağlam kullanıyorum ancak ilerde muhtemelen yine patlar. Lg g4 den sonra alınmaz bir hale geldi hepsi ayrı ayrı şekilde patlıyor :) elimde bir de g3 var o da açılamıyordu hiç, lg logoda bootloopa giriyordu şarja takıyordum açılıyordu, pili değiştirdim şimdi açılıyor sorunsuz muhtemelen problem çıkarmaz ileride g3. Ancak g4 yada g flex 2 olsaydı garanti birşey söyleyemezdim.

Koskoca firma aynı hatalı telefonları üretip duruyor, çünkü hatanın nerede olduğunu bilmiyorlar. Lg ye artık 2 bin liralar verilmez 1000 tl filan olursa olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

quote:

quote:

Benim g flexede aynı şekilde pil değişimi yapılmıştı tr servisinde 10 gün sonra yine aksıklıklar başladı anakart değişti şimdi sağlam kullanıyorum ancak ilerde muhtemelen yine patlar. Lg g4 den sonra alınmaz bir hale geldi hepsi ayrı ayrı şekilde patlıyor :) elimde bir de g3 var o da açılamıyordu hiç, lg logoda bootloopa giriyordu şarja takıyordum açılıyordu, pili değiştirdim şimdi açılıyor sorunsuz muhtemelen problem çıkarmaz ileride g3. Ancak g4 yada g flex 2 olsaydı garanti birşey söyleyemezdim.

Koskoca firma aynı hatalı telefonları üretip duruyor, çünkü hatanın nerede olduğunu bilmiyorlar. Lg ye artık 2 bin liralar verilmez 1000 tl filan olursa olabilir.

Birebir aynı durumlar benim başıma geldi. Telefon önce sürekli açılıp kapanmaya başladı. Daha sonra şarjdan çıkarılınca çalışmamaya başladı. Serviste batarya değişti. Çok değil 2-3 hafta sonra çat diye kapandı hiç açılmadı. Servise gitti yine. Anakart ile batarya değişti. Şimdi ise telefon aşırı ısınmaya, takılmaya ve şarjı hızla bitmeye başladı. Şu aralar telefona ihtiyacım olacağından servise veremiyorum ama tekrar vereceğim. Sizde de anakart değişimi sonrası benzer problemler oldu mu acaba? Bir de hangi servise vermiştiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPERTUNGA_ODTÜ

quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

quote:

quote:

Birebir aynı durumlar benim başıma geldi. Telefon önce sürekli açılıp kapanmaya başladı. Daha sonra şarjdan çıkarılınca çalışmamaya başladı. Serviste batarya değişti. Çok değil 2-3 hafta sonra çat diye kapandı hiç açılmadı. Servise gitti yine. Anakart ile batarya değişti. Şimdi ise telefon aşırı ısınmaya, takılmaya ve şarjı hızla bitmeye başladı. Şu aralar telefona ihtiyacım olacağından servise veremiyorum ama tekrar vereceğim. Sizde de anakart değişimi sonrası benzer problemler oldu mu acaba? Bir de hangi servise vermiştiniz?

MTV elektroniğe vermiştim pil değişimi ve anakart gelmesi ikiside ayrı ayrı bir hafta, 10 gün kadar sürdü, şu anda herhangi bir problem yaşamıyorum.

• Daha önce telefonum ara sıra kapanıp açılmayla, daha sonra da sıklaşıp en sonunda da hiç açılmaması nedeniyle servise vermiştim. Onlar da, pilini ve versiyonunu değiştirip ( 6' dan 5'e ) geri verdiler. Telefonu Mayıs ayının başında vermişim garantiye, 5 ay sonra yeniden bozuldu...

3 ay sonra garantisi bitiyor. Tamir edildikten 5 ay sonra ne yapacağız bakalım ???

Bir umut ücret iadesi için rica ettim, olursa harika olacak.
  • telefon lg sistem durdu falan yazdı ve kapandı.
    açılmıyor ve şarj olmuyor,
    recovery mod gelmiyor.
    garantisi yok ne yapabilirim.
  • telefonu 3. kez intellicele yolladım.ilk 2 yollayışımda mekanik tamir,powertuş değişti yazıyordu faturda. 5'er gün kullanım sonrası yine kapandı.3. kez yolladığımda 'her 5 gün kullanıp size mi göndermeliyiz'le başlayan not yazdım. tamirden geldi.
    2 haftadır sorun yok,faturada ne yapıldığı yazmıyor.

2 haftadır kendi şarj aletini kullanmıyorum,belki sorun şarj aletindendi.
  • volyas V kullanıcısına yanıt
    5 Ay kadar önce bu konuda yazmıştım. ben 5 ay önce servisten geldikten sonra şarj aletini kullanamyı bıraktım arızalı olduğunu tespit ettim artık powerbank ile şarj ediyorum. Bir sıkıntı yok.
  • Tekrar acilip kapanmaya basladi ara ara. Denildigi gibi iflah olmuyor herhalde.

• arkadaşlar gflex 2 den vazgeçtim;

heves edip rugged kılıf almıştım amazondan.

isteyen arkadaşa 30 tl ye verebilirim.

https://www.amazon.com/MoKo-Absorbing-Protective-Holster-Kickstand/dp/B00FNF84CI

ürün bu ama heryeri sipsiyah mavi olanlarda siyah yani.

hiç kullanılmamıştır

hayırlı günler.
  • merhaba arkadaşlar. cihazım bootloop oldu. garanti felan hiç birşey yok. yeni telefon alacağım ama bunu satmak istemiyorum. sıvı lehim ile ısı tabancası ile onarım düşünüyorum. kendi uygulayan var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

5 ay önce cihaz herhangi bi uygulamadayken kendini ana ekrana atmaya başladı, sonrasında kendini kapatıp açmaya. pili değiştirdiler mecidiyeköydeki vintekte, her şey düzeldi. geçen hafta çok ısınıyor diye servise verdim teste soktular, bi sıkıntı yok deyip yeni yazılım atıp geri verdiler, sonra bu yazılımdan ötürü olduğunu düşünüyorum tekrar ana ekrana atmaya başladı telefon götürdüm servise 3 gündür testte. gördüğüm kadarıyla her cihazda var bu herkes yaşıyor aynı sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssslashhh -- 5 Ekim 2017; 19:26:32 >

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.