Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rom attım . Sıkıntı gitti gibi, ama rom attıktan sonra mavi ekran geldi 2 kez. Sanırım işlemci ve batarya öldü.

5.kez teknik servise vermek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makify kullanıcısına yanıt
    Hocam benin kamera şuan yine gitti sizde durum nedir?

• Bir sorun yok. Bende format sonrası DCIM klasörünü telefona tekrar attıktan sonra oluyordu. 500 küsür video ve fotoğrafın thumbnail ini oluştururken zorlanıyor galiba cihaz. Çünkü bir kere açtım kamera gelmedi ama hata da vermedi. Bi' 3-4 dakika falan bekledim kamera açıldı akşamına tekrar açmayı deneyince hata verdi. Klasörü kopyalamayınca sorun olmuyordu. Nomedia olayını buldum işte. Ondan sonra bir daha olmadı. Sizde isterseniz o klasörün adını değiştirin. O şekilde deneyin birde.
  • 700 TL ye 7 ay garantili 2/16gb var. Temiz, sorunsuz alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fayda-i maksimize

700 TL ye 7 ay garantili 2/16gb var. Temiz, sorunsuz alınır mı?

Lg garantli ise alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem patlama zamanı gelmiş yavaştan servisde sürünme olasılığınız yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Tavsiye etmem patlama zamanı gelmiş yavaştan servisde sürünme olasılığınız yüksek.

G flex 2 kullanıcısı mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihaz serviste 21 gün oldu. THH gideyim mi.garanti bitimine 6 ay var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

G flex 2 kullanıcısı mısınız?

Tabiki. Lg türkiye garantili. Aldıktan 13,14 ay sonra birden kullanırken kitlenip kapanıp açılma başladı servise verdim 1 hafta sonra pil değişitirip verdiler 10 gün problemsiz kullandım daha sonra ekran komple karardı ama kapanmadı arkaplanda açık kalıyordu şarj da almıyordu vs.. verdim geri servise 10 gün gibi bir süre sonra anakartı değiştirip verdiler, şimdi de ara ara ekranın sadece üstünde çizgiler çıkarıyor yatay renk renk belli bir süre sonra düzeliyor ne olacağı belli değil ekim yada kasımda garantisi bitecek baş başa kalacağız telle.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

benim cihaz serviste 21 gün oldu. THH gideyim mi.garanti bitimine 6 ay var.

Servisi arayıp sorun nedir durum yoksa thh gideceğim diyin onlardan muhtemelen gidin gibi bir cevap alabilirsiniz görüşme sonucuna göre karar verirsiniz. G4 başlığını okursanız ne gibi enteresan diyaloglar yaşandığını görürsünüz lg problemi çözer diye düşünmeyin thh para iadesi sonucunda suçu teknosa gibi satıcı firmalara bile atmışlar savunmalarında biz ürettik ama onlar sattı onlar ödesin parayı vs. demişler.

Benim ilk akıllı telefonum htc hero idi sene 2010 sanırım ondan sonra lg optimus 4x, lg g2, lg g3, lg g flex 2 kullandım ama artık pek güvenilecek bir durumda değiller ürünlerinin arkasında duramıyorlar.
  • 3. Kez servise gittim bootlooptan degisim icin yeni cihaz bekliyor diye mesaj geldi. Muhtemelen g4 verecekler ama o da patlayaca. Daha da LG ye tövbe...

• Yani anakartı da pili de değistiler aynı. Teknik olarak Çok anlamam ama parçalar arası uyumsuzluk var gibi. Bu cihazları piyasaya surmeden hiç mi zorlamıyorlar çeşitli testlerden geçirmiyorlar anlamak mumkun değil.

• alperepla A kullanıcısına yanıt
    tam arayacaktım sms geldi cihazınızın çıkışı yapılmıştır diye. gittim aldım anakart değişmiş.bakalım kaç ay dayanacak.
    bir de şu var bu cihazı uzun süre kullanan başka telefon kullanamıyor.keşke flex 3 çıksaydı. tabi bootloop olmayacak şekilde
  • quote:

tam arayacaktım sms geldi cihazınızın çıkışı yapılmıştır diye. gittim aldım anakart değişmiş.bakalım kaç ay dayanacak.
    bir de şu var bu cihazı uzun süre kullanan başka telefon kullanamıyor.keşke flex 3 çıksaydı. tabi bootloop olmayacak şekilde

Cihaz hoş güzel onda kimsenin itirazı yok ancak zamanla patlıyor işte. Cihazda arıza meydana geldiğinde kullandığınız androidin versiyonu neydi 5 mi 6 mı?

• Ara ara ısınınca ekran renkleri karisiyor.Tam gitmeden sevise yollamalimiyim sizce.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Ara ara ısınınca ekran renkleri karisiyor.Tam gitmeden sevise yollamalimiyim sizce.

Servise verdiğiniz de testlerde birşey çıkmazsa aynen geri verirler telefonunuzu.
    Android 6'ya yükseltmiştim . Şimdi de 6 ile geldi.

• quote:

Android 6'ya yükseltmiştim . Şimdi de 6 ile geldi.

Ben birazda 6'dan şüpheleniyorum benimki TR versiyonu en son resmi dağıtım 5.1 versiyonu, arızalar olduğunda 6 daydı kdz ile yüklemiştim. Şimdi 5.1 de kullanıyorum 6'ya yükseltmiyorum bir şey olacak diye.
    Olabilir diye yazacaktım ki cihazı 3 gün kullandım gene kapandı açılmıyor. Anakart değişikliği yapmışlar .sıfır mı ,kullanılmış mı taktılar anlamak zor olmazsa gerek kapandığında göre.

• Beyler bu kameranın bozulması bende hala devam ediyor. Tek ön kamera açılıyor o da ters çekiyor. .nomedia dosyası geçici çözüm oluyor bir süre sonra geri gidiyor. Servise vermek istemiyorum LG garantili değil zaten cihaz.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.